نویسنده (های) وبلاگ دهیار بوبوک آباد دهیار یسرلو-احمدعلی کمنذی شورای قرخلر-مهدی کرمی محمدرضارشیدی شورای کوریجان -روح اله بهبهانی دهیار راهموار-سید بیت اله زینتی مصطفی نوروزی
آرشیو وبلاگ
      دیار تاریخی کوریجان (اقتصاد مقاومتی ، اقدام و عمل)
حاضریم اطلاعات عمومی شرکت علیصدر را منتشر کنیم نویسنده: مصطفی نوروزی - چهارشنبه ٢٦ آبان ۱۳٩٥

 

محمودرضا عراقی، معاون عمرانی استاندار همدان و رئیس هیئت مدیره شرکت سیاحتی علیصدر و حمیدرضا یاری، مدیر عامل شرکت سیاحتی علیصدر همدان ظهر دوشنبه 24ابان95 به دعوت بسیج دانشجویی دانشگاه بوعلی سینا در جلسه پرسش و پاسخ نمایندگان تشکل های دانشجویی دانشگاه بوعلی پیرامون پرونده غار علیصدر همدان و مباحث پیرامونی آن توضیحاتی ارائه دادند.
 غار علیصدر
دیارتاریخی کوریجان

به گزارش دیار تاریخی کوریجان ؛

معاون عمرانی استاندار همدان در ابتدای این نشست دانشجویی با اشاره به اینکه این شرکت سیاحتی به شرکت خصوصی واگذار نشده ، افزود: درآمدهای غار علیصدر براساس بلیت‌فروشی و تعرفه مشخص بوده اما سازمان ایرانگردی نمی‌تواند قیمت بلیت را بالا تعریف کند بلکه قیمت تمام شده تعریف شده و براین اساس موسسه صددرصد انتفاعی نیست.


ادامه مطلب ...
  نظرات ()
مدیرعامل شرکت سیاحتی علیصدر همدان گفت: ما غار را اجاره نمی‌دهیم و مورد دیگر این نویسنده: مصطفی نوروزی - سه‌شنبه ٢٥ آبان ۱۳٩٥

 

 

مدیر عامل شرکت سیاحتی علیصدر:

غار علیصدر را اجاره نمی‌دهیم!

مدیرعامل شرکت سیاحتی علیصدر همدان گفت: ما غار را اجاره نمی‌دهیم و مورد دیگر این است که کار تخریب در غار صورت پذیرفته است
 غار علیصدر
دیارتاریخی کوریجان

به گزارش دیار تاریخی کوریجان به نقل از فارس؛

مدیرعامل شرکت سیاحتی علیصدر تأکید کرد: غار علیصدر از سال ۵۷ تا ۵۹ دست سپاه پاسداران بوده و از سال ۵۹ سازمان ایرانگردی و جهانگردی که دولتی و با نظارت وزارت فرهنگ و ارشاد بود، اداره می‌شد.

وی ادامه داد: تا سال ۷۰ کاری برای غار صورت نگرفت و بازدید تنها در حد دهانه غار بوده و دولت از استان می‌خواهد، خود وارد عمل شود.

یاری افزود: بر اساس نامه‌ای که در جراید و رسانه‌ها هم وجود دارد، خود دولت به اداره ثبت اسناد و املاک شهرستان همدان نامه می‌دهد و عنوان می‌شود که اساسنامه ثبت شود.


ادامه مطلب ...
  نظرات ()
پیکر پاک شهید محمدحسین بشیری در همدان تشییع شد نویسنده: مصطفی نوروزی - سه‌شنبه ٢٥ آبان ۱۳٩٥

امروز پیکر پاک شهید مدافع حرم «محمدحسین بشیری» بر دوش مردم شهیدپرور همدان تشییع شد.

 شهید محمد حسین بشیری
دیارتاریخی کوریجان

به گزارش دیار تاریخی کوریجان به نقل از فارس؛

ظهر امروز در آستانه فرا رسیدن اربعین حسینی، بار دیگر همدان غرق در عطر شهادت شد و پیکر مطهر شهید «محمدحسین بشیری» بر دوش مردم شهیدپرور همدان تشییع شد.

در مراسم تشییع دوازدهمین شهید مدافع حرم استان همدان، مردم شهیدپرور دیار هگمتانه با افتخار از اینکه فرزندان برومند این سرزمین در دفاع از حرم حضرت زینب (س) از جان خود گذشته و غیورانه راه شهادت را برای خود برمی‌گزینند، بسیار پروشور در این مراسم شرکت کردند.


ادامه مطلب ...
  نظرات ()
بازماندگان اربعین در لباس عاشقی خادمی نویسنده: مصطفی نوروزی - دوشنبه ٢٤ آبان ۱۳٩٥

بازماندگان اربعین در لباس عاشقی خادمی/ وقتی شور کربلا فراگیر می‎شود

با فرارسیدن اربعین حسینی اوج شور و شعور حسینی استان همدان را فرا گرفت و کسانی که از زیارت بازماندند، خادمی را برگزیدند.

 خادمان اربعین حسینی 95
دیارتاریخی کوریجان

به گزارش دیار تاریخی کوریجانبه نقل از فارس ؛

همزمان با فرارسیدن اربعین حسینی و حضور خیل عاشقان اباعبدالله‌الحسین(ع) در کربلای معلی، بسیاری از جاماندگان این سفر معنوی نیز در قالب خادمی اهل بیت‌(ع) دست همت بالا زده و به هر طریقی در راه مکتب حسین(ع) پا نهادند.

ادامه مطلب ...
  نظرات ()
دفتر پارک علم‌ و فناوری در اسدآباد افتتاح می‌شود نویسنده: مصطفی نوروزی - دوشنبه ٢٤ آبان ۱۳٩٥
فرماندار اسدآباد:
دفتر پارک علم‌ و فناوری در اسدآباد افتتاح می‌شود
 حسین افشاری  -فرماندار اسد آباد
دیارتاریخی کوریجان
فرماندار اسدآباد گفت: طی روزهای آینده دفتر پارک علم‌ و فناوری برای رفاه حال نخبگان در شهرستان اسدآباد افتتاح می‌شود

به گزارش دیار تاریخی کوریجان به نقل از خبرگزاری مهر ؛ حسین افشاری پیش از ظهر دوشنبه در کمیته برنامه‌ریزی و توسعه شهرستان اسدآباد، اظهار داشت: عمر توسعه، عمری همه‌جانبه است که توسط یک دستگاه و بخش محقق نمی‌شود. فرماندار اسدآباد بابیان اینکه از نظر من شهرستان اسدآباد یک مجموعه فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی، سیاسی است که کمیته برنامه‌ریزی شهرستان مرکز ثقل و تصمیم‌گیری آن بوده و سازوکار قانون برای توسعه و پیشرفت در شهرستان همین کمیته تعریف می‌شود، گفت: دولت مکلف است در راستای سند چشم‌انداز توسعه حرکت کند.


ادامه مطلب ...
  نظرات ()
رسانه ابزار جلوگیری از بروز فساد است نویسنده: مصطفی نوروزی - یکشنبه ٢۳ آبان ۱۳٩٥

مدیرمسئول سایت خبری اعتدال با بیان اینکه دولت یازدهم برخلاف دولت‌های سابق جزو شاکیان رسانه‌ها نبود و این خود نکته مثبتی در ارزیابی عملکرد آن نسبت به رسانه‌ها محسوب می‌شود، گفت:متاسفانه حمایت های مادی دولت از رسانه ها عادلانه نیست.

 محمد جواد بربریان مدیر مسوئول سایت اعتدال
دیارتاریخی کوریجان
مدیرمسئول سایت خبری اعتدال با بیان اینکه دولت یازدهم برخلاف دولت‌های سابق جزو شاکیان رسانه‌ها نبود و این خود نکته مثبتی در ارزیابی عملکرد آن نسبت به رسانه‌ها محسوب می‌شود، گفت:متاسفانه حمایت های مادی دولت از رسانه ها عادلانه نیست.

به گزارش دیار تاریخی کوریجان به نقل از اعتدال ؛

مدیر مسئول سایت خبری اعتدال با بیان اینکه دولت یازدهم برخلاف دولت‌های سابق جزو شاکیان رسانه‌ها نبود و این خود نکته مثبتی در ارزیابی عملکرد آن نسبت به رسانه‌ها محسوب می‌شود، گفت:متاسفانه حمایت های مادی دولت از رسانه ها عادلانه نیست.
  نظرات ()
پارکینگ خودروهای شخصی مرز چذابه پر شد نویسنده: مصطفی نوروزی - یکشنبه ٢۳ آبان ۱۳٩٥

رئیس پلیس راهور استان خوزستان گفت: پارکینگ های توقف زائران در مرز چذابه تکمیل شده است و باید پارکینگ های جدید برای خودروی های شخصی زائران در نظر بگیرند.

 پارکینگ خودرویی مرز چزابه
دیارتاریخی کوریجان

به گزارش دیار تاریخی کوریجان به نقل میزان؛ سرهنگ قاسم قدرتی رئیس پلیس راهور خوزستان اظهار داشت: در حال حاضر ورودی به مرزهای شلمچه و چذابه زیاد است و شاهد حضور سیل عظیم مردم عاشق در این دو پایانه مرزی هستیم و در حال حاضر مرز چذابه شلوغ تر از مرز شلمچه است


ادامه مطلب ...
  نظرات ()
مدیر جهاد کشاورزی فامنین خبر داد کشت 3 برابری کلزا در شهرستان فامنین نویسنده: مصطفی نوروزی - یکشنبه ٢۳ آبان ۱۳٩٥

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان فامنین از کشت 3 برابری کلزا در سال جاری در این شهرستان خبر داد.

 کشت کلزا
دیارتاریخی کوریجان

به گزارش دیار تاریخی کوریجان

به نقل از فارس ؛

علی موحدی امروز در همدان در خصوص اراضی زیر کشت پاییزه در شهرستان فامنین اظهارکرد: امسال 32 هکتار از اراضی فامنین زیر کشت محصولات غلات مانند گندم دیم رفته است.
وی با بیان اینکه سال گذشته 30 هکتار از اراضی زیرکشت گندم دیم رفت، افزود: امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته 2 هزار هکتار افزایش کشت گندم دیم داشته‌ایم.

ادامه مطلب ...
  نظرات ()
واکنش های برجامی به انتخاب ترامپ نویسنده: مصطفی نوروزی - شنبه ٢٢ آبان ۱۳٩٥

انتخاب ترامپ با توجه به مواضع تند او در قبال برجام این سوال را به وجودآورده است که آینده این توافق بین المللی چه خواهد شد ؟مقامات ایرانی در واکنش به انتخاب یکی از سرسخت ترین مخالفان برجام در آمریکا، بر اتخاذ تصمیم متناسب با عملکرد و اقدام ترامپ (و نه صرفاً شعارهای او) تأکید کرده و مسئولیت آمریکا را در اجرای برجام یادآور شدند. همزمان نگرانی از ضربه خوردن برجام، در اظهارات برخی مقامات خارجی نیز دیده می شود. در همین باره ابتدا رئیس جمهور و وزیر خارجه کشورمان تأکید کردند که آمریکا فارغ از این که چه دولتی بر آن حکومت دارد، موظف به اجرای برجام است.

 ترامپ
دیارتاریخی کوریجان

به گزارش دیار تاریخی کوریجان به نقل خراسان؛ رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس نیز در پاسخ به این سوال که با روی کار آمدن ترامپ برجام چه سرنوشتی پیدا خواهد کرد، با تاکید بر این که ایران سیاست‌ها و مواضع آمریکا را به دقت رصد می‌کند، گفت: «اگر آمریکا بخواهد بازی را به هم بزند، مسلما جمهوری اسلامی ایران هم بازی را به هم خواهد زد.» اشاره بروجردی به یکی از شعارهایی است که رئیس جمهور جدید آمریکا در دوران تبلیغات انتخاباتی اش داده و تأکید کرده بود که اگر رئیس جمهور شود برجام را پاره خواهد کرد. همچنین چند نماینده مجلس از جمله نقوی حسینی، علی مطهری، ایمن آبادی و یوسفی بر لزوم اجرای کامل برجام از سوی آمریکا تأکید کردند.


ادامه مطلب ...
  نظرات ()
انتقاد امام جمعه اسدآباد از عدم نصب بنر راهنما و خوشآمدگویی زائران حسینی در ورود نویسنده: مصطفی نوروزی - جمعه ٢۱ آبان ۱۳٩٥

امام جمعه اسدآباد با انتقاد از اطلاع‌رسانی ضعیف مسؤولان در آستانه اربعین حسینی، گفت: باوجودی که اسدآباد محل عبور زائران حسینی است حتی یک بنر خوشامدگویی و یا راهنمای زائر در ورودی نصب نشده است.

 حجت الاسلام حسینی مجد امام جمعه  اسد آباد
دیارتاریخی کوریجان

به گزارش دیار تاریخی کوریجان به نقل آوای سیدجمال؛ حجت‌الاسلام سید موسی حسینی‌مجد در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهر اسدآباد، با اشاره به عظمت و خلقت انسان، اظهار کرد: علت همه ظلم و جورهای امروز و بیراهه رفتن انسان‌ها آن است که وجود خود را پیدا نکرده‌اند و هدف غایی از همین خلقت انسان پیدا کردن همان وجود است.

  نظرات ()
امام‌جمعه نهاوند: استقلال اقتصادی با حرف و شعار محقق نمی‌شود نویسنده: مصطفی نوروزی - جمعه ٢۱ آبان ۱۳٩٥

امام‌جمعه نهاوند: استقلال اقتصادی با حرف و شعار محقق نمی‌شود

 عباسعلی مغیثی امام جمعه نهاوند
دیارتاریخی کوریجان

امام‌جمعه نهاوند بابیان اینکه ایران اسلامی درزمینهٔ دفاعی و سیاسی از توان قابل‌ملاحظه‌ای برخوردار است، عنوان کرد: استقلال اقتصادی با حرف و شعار محقق نمی‌شود.

به گزارش کوریجان 

به گزارش
خبرنگار مهر، حجت‌الاسلام‌ عباسعلی مغیثی ظهر جمعه در خطبه‌های نماز جمعه نهاوند با تسلیت ایام اسارت و شهادت اهل‌بیت(ع) و همچنین فرارسیدن اربعین حسینی، گفت: امام سجاد(ع) در روایتی می‌فرمایند ای مردم از خدا بترسید و تمام همت خود را بر اصلاح خویشتن در ابعاد اخلاقی، اعتقادی و غیره بگذارید.

وی گفت: در ادامه این روایت آمده که بترسید از رفاقت با افراد گناهکار، از کمک به ظالم، هم‌صحبت شدن با مفسدان و غیره و از مجالس آن‌ها فاصله بگیرید.


ادامه مطلب ...
  نظرات ()
ایران اسلامی کوچکترین تأثیری از انتخابات آمریکا نمی‌گیرد نویسنده: مصطفی نوروزی - جمعه ٢۱ آبان ۱۳٩٥

امام جمعه همدان با اشاره به اینکه تمام کشورهای دنیا با انتخابات آمریکا معادلاتشان به هم ریخت، گفت: نظام اسلامی ما کوچکترین تأثیری از این انتخابات نداشته و نخواهد داشت.

 حضرت ایت الله محمدی امام جمعه همدان
دیارتاریخی کوریجان

 امام جمعه موقت تهران گفت: نصحیت من به رئیس جمهور «تازه به دوران رسیده» آمریکا این است که اگر راه پیشینیان‌‌ خود را دنبال و اشتباهات آنان را تکرار کنید مطمئن باشید سرانجام شما هم مانند سرانجام آنها خواهد بود.

به گزارش کوریجان 

ه گزارش خبرگزاری فارس از همدان، آیت‌الله غیاث‌‌الدین طه‌محمدی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه همدان ضمن دعوت خود و نمازگزاران به تقوای الهی با اشاره به انتخابات آمریکا اظهار کرد: نامزدهای انتخاباتی آنها با رسوایی‌هایی که در دوران تبلیغات مطرح کردند، حیثیت کشور خود را از بین بردند.

وی با بیان اینکه وقتی دیدم یکی از کاندیداها صدای حیوانات را درمی‌آورد، به عنوان یک انسان خجالت کشیدم، افزود: اکنون که انتخابات تمام شده، عده‌ای راهپیمایی و تظاهرات می‌کنند.


.


ادامه مطلب ...
  نظرات ()
امیدواریم به زودی خبر فتح موصل به گوش جهانیان برسد نویسنده: مصطفی نوروزی - جمعه ٢۱ آبان ۱۳٩٥

آیت‌الله خاتمی در نمازجمعه تهران:

اعترافات نامزدها نشان داد آمریکا کشوری ورشکسته است/رئیس جمهور جدید آمریکا اشتباهات گذشتگان خود را تکرار نکند/ امیدواریم به زودی خبر فتح موصل به گوش جهانیان برسد

 سید احمد خاتمی امام جمعه موقت تهران
دیارتاریخی کوریجان

 امام جمعه موقت تهران گفت: نصحیت من به رئیس جمهور «تازه به دوران رسیده» آمریکا این است که اگر راه پیشینیان‌‌ خود را دنبال و اشتباهات آنان را تکرار کنید مطمئن باشید سرانجام شما هم مانند سرانجام آنها خواهد بود.

به گزارش کوریجان 

به نقلگزارش خبرنگار گروه سیاسی خبرگزاری فارس، آیت‌الله سیداحمد خاتمی امام جمعه موقت تهران در نمازجمعه امروز با بیان اینکه امروز بسیاری از افرادی که در متن مسائل سیاسی هستند از پدیده دروغ می‌نالند، گفت: امروز دروغ به عنوان یک آفت به جان جامعه ما خورده و آسیب بزرگ جامعه به شمار می‌رود.

.


ادامه مطلب ...
  نظرات ()
رییس مجلس به همدان سفر می کند نویسنده: مصطفی نوروزی - پنجشنبه ٢٠ آبان ۱۳٩٥

مشاور رئیس مجلس شورای اسلامی از فراهم شدن مقدمات سفر رئیس مجلس به استان همدان خبر داد

 دکترعلی لاریجانی رئیس مجلس
دیارتاریخی کوریجان

به گزارش کوریجان 

به نقل از نافع،  حسن زمانی مشاور رئیس مجلس شورای اسلامی در تشریح سفرهای رئیس مجلس شورای اسلامی به استان‌های مختلف کشور گفت: در چند روز آینده با قطعی شدن این سفرها اطلاع‌رسانی لازم انجام می‌گیرد.

.


ادامه مطلب ...
  نظرات ()
رضایی: طوفانی بزرگ در راه است نویسنده: مصطفی نوروزی - پنجشنبه ٢٠ آبان ۱۳٩٥

دکتر محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام یادداشت اینستاگرامی به انتخابات ریاست جمهوری آمریکا واکنش نشان داد

 دکتر محسن رضایی
دیارتاریخی کوریجان

به گزارش کوریجان 

در این یادداشت آمده است: پیروزی هشت سال پیش اوباما با شعار تغییر، جنبش اعتراضی ضد وال استریت علیه فساد سیاسی و مالی نظام آمریکا در چهار سال پیش که تندتر از شعار تغییر بود و پیروزی امروز ‌ترامپ با شعار مبارزه بانظام سیاسی آمریکا که فساد و تقلب آن را پر کرده است از زمینه‌های یک طوفانی بزرگ در جامعه آمریکا خبر می‌دهد.


ادامه مطلب ...
  نظرات ()
نآمار و اطلاعاتی خواندنی از انتخابات ریاست جمهوری آمریکا نویسنده: مصطفی نوروزی - چهارشنبه ۱٩ آبان ۱۳٩٥
اگر برای اولین بار می خواهید از اوضاع و احوال انتخابات ایالات متحده آمریکا کسب اطلاع کنید، توصیه می کنیم مطالب زیر را مطالعه کنید.


 نتایج انتخابات
دیارتاریخی کوریجان
نگاه آماری سریع به انتخابات ریاست جمهوری آمریکا (طبق گزارش The Telegraph)
تعداد کل افراد واجد شرایط برای رای دادن: 218 میلیون و 959 هزار نفر
میزان مشارکت افراد (کسانی که برای رای دادن ثبت نام کرده اند): 66.82%
میزان مشارکت افراد در انتخابات سال 2012: 57.61%
نسبت آراء (فعلا): کلینتون (46.60%) برابر ترامپ (%44.08)
تعداد پیروزی حزب دموکرات در انتخابات ریاست جهوری (از سال 1950 تا 2016): 7 برد (کندی، جانسون، کارتر، کلینتون و اوباما)
تعداد پیروزی حزب جمهوری خواه در انتخابات ریاست جهوری (از سال 1950 تا 2016): 9 برد (آیزنهاور، نیکسون، ریگان، بوش پدر، بوش پسر)
تعداد رأی الکترال لازم برای پیروز اعلام شدن یک نامزد: 270 رأی از 538 رأی
تعداد ایالت‌هایی که رای غالبشان در انتخابات قبلی (2012) به حزب جمهوری خواه بود: 24 ایالت
تعداد ایالت‌هایی که رای غالبشان در انتخابات قبلی (2012) به حزب دموکرات بود: 26 ایالت
ایالت‌های موثر در پیروزی دموکرات‌ها (پیروزی اوباما) در انتخابات سال 2012: فلوریدا (29 رای الکترال)، ویرجینیا (13 رای الکترال) و اوهایو (18 رای الکترال)
شرط لازم برای نامزد پیروز در انتخابات از سال 1964 تاکنون: بردن رأی مردم ایالت اوهایو
اولویت‌های موضوعی مردم آمریکا: وضعیت اقتصادی (84%)، تروریسم (80%)، سیاست خارجی (75%)، بهداشت و سلامت (74%)، کنترل و نظارت بر خرید و فروش اسلحه (72%) و مهاجرت (70%)
نسبت رای دهندگان بر حسب رنگ پوست:
- سفیدپوست: 35% کلینتون، 46% ترامپ
- سیاه پوست: 83% کلینتون، 3% ترامپ
- هیسپانیک: 58% کلینتون، 20% ترامپ

ادامه مطلب ...
  نظرات ()
هیچ‌گونه هیجان، دسیسه و یا شیطنتی در تغییرات مدیریتی صورت نمی‎گیرد نویسنده: مصطفی نوروزی - چهارشنبه ۱٩ آبان ۱۳٩٥

استاندار همدان تغییرات مدیریتی را طبیعی دانست و گفت: هیچ‌گونه هیجان، دسیسه و یا شیطنتی در این زمینه صورت نگرفته است.

 نیکبخت استاندار همدان
دیارتاریخی کوریجان

به گزارش کوریجان 

به نقل از فارس از اسدآباد، محمدناصر نیکبخت ظهر امروز در مراسم تودیع و معارفه فرماندار اسدآباد با اشاره به تغییرات سطح مدیریتی استان، اظهار کرد: این تغییر و تحول در سطح مدیریت نتیجه‌بخش بوده و حداقل این نتیجه‌دهی کسب تجارب برای مدیران در هر شهرستان است.


ادامه مطلب ...
  نظرات ()
سلگی دبیر جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی همدان شد نویسنده: مصطفی نوروزی - دوشنبه ۱٧ آبان ۱۳٩٥
سردار حاج‌میرزا سلگی به عنوان دبیر جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی همدان انتخاب شد.

 سردار حاج‌میرزا سلگی به عنوان دبیر جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی همدان انتخاب شد.
دیارتاریخی کوریجان

به گزارش کوریجان 

به نقل از فارس با تشکیل جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی در همدان، «حاج میرزا سلگی» به عنوان دبیر این جمعیت انتخاب شد.

یکی از بازنشستگان سپاه در این زمینه در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس با اشاره به جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی استان اظهار کرد: این جمعیت منبعث از جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی کشور در تهران تشکیل شده است.


ادامه مطلب ...
  نظرات ()
محمدرضا شجریان در شورای عالی خانه موسیقی ابقا شد. نویسنده: مصطفی نوروزی - دوشنبه ۱٧ آبان ۱۳٩٥
محمدرضا شجریان، فرهاد فخرالدینی، محمد سریر، هوشنگ کامکار، داریوش پیرنیاکان، حسن ریاحی و داود گنجه‌ای به عنوان اعضای شورای عالی خانه موسیقی انتخاب شدند.

 محمدرضا شجریان در شورای عالی خانه موسیقی ابقا شد.
دیارتاریخی کوریجان

به گزارش کوریجان 

به نقل از فارس

به گزارش خبرگزاری فارس از همدان، فصل سرما که از راه می‌رسد برای برخی از انسان‌ها سختی‌ها چند برابر می‌شود، برخی سقفی ندارند که زیر آن شب را سپری کنند و برخی نیز به هر دلیلی در راه ماندند و مکانی برای سر کردن شب ندارند. از همین رو قانون شهرداری را مکلف کرده که مکانی به نام گرم‌خانه احداث کند تا این افراد در جایی گرم شب را سپری کنند.


ادامه مطلب ...
  نظرات ()
احداث گرمخانه در همدان برای کارتن‌‌خواب‌ها در انتظار تأمین اعتبار است. نویسنده: مصطفی نوروزی - یکشنبه ۱٦ آبان ۱۳٩٥

«سرمای بی‌پولی» بر جان گرمخانه/ کارتن‌خواب‌ها در انتظار گرما!

احداث گرمخانه در همدان برای کارتن‌‌خواب‌ها در انتظار تأمین اعتبار است.

 گرمخانه برای  کارتن خوابها
دیارتاریخی کوریجان

به گزارش کوریجان 

به نقل از فارس

به گزارش خبرگزاری فارس از همدان، فصل سرما که از راه می‌رسد برای برخی از انسان‌ها سختی‌ها چند برابر می‌شود، برخی سقفی ندارند که زیر آن شب را سپری کنند و برخی نیز به هر دلیلی در راه ماندند و مکانی برای سر کردن شب ندارند. از همین رو قانون شهرداری را مکلف کرده که مکانی به نام گرم‌خانه احداث کند تا این افراد در جایی گرم شب را سپری کنند.


ادامه مطلب ...
  نظرات ()
بازدید همگانی از مراکز آموزش فنی و حرفه‌ای همدان نویسنده: مصطفی نوروزی - یکشنبه ۱٦ آبان ۱۳٩٥

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای همدان خبر داد

بازدید همگانی از مراکز آموزش فنی و حرفه‌ای همدان

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای همدان گفت: مراکز آموزش فنی و حرفه‎ای استان همدان از بیست و دوم آبان به مدت یک هفته آماده پذیرش بازدیدکنندگان است.

 علیرضا مهرابی -مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان همدان
دیارتاریخی کوریجان

به گزارش کوریجان 

به نقل از فارس

علیرضا مهرابی امروز در گفت‎وگو با خبرنگار فارس در همدان اظهار کرد: برنامه بازدید همگانی از مراکز آموزش فنی و حرفه‌ای در سال جاری از 22 تا 27 آبان ماه، به طور هماهنگ در سراسر کشور اجرا می‎شود.

وی با بیان اینکه بازدید همگانی از این مراکز هر سال برگزار می‎شود، این مهم را فرصتی مطلوب برای ارتقای ارتباط با مخاطبان سازمان فنی و حرفه‌ای دانست.


ادامه مطلب ...
  نظرات ()
امام جمعه موقت همدان: مبارزه با آمریکا همیشگی است نویسنده: مصطفی نوروزی - جمعه ۱٤ آبان ۱۳٩٥

امام جمعه موقت همدان با بیان اینکه تا آمریکا هست و انقلاب و اسلام ما هست باید به مبارزه با آمریکا ادامه دهیم، گفت: روز ملی مبارزه با استکبار جهانی مختص یک قشر و یک حزب نیست.

 امام جمعه همدان
دیارتاریخی کوریجان

به گزارش کوریجان 

به نقل از خبرگزاری فارس، حجت‌الاسلام محمد جوادی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه این شسهر با بیان اینکه خواسته همه ما این است که در نزد خدا نمره بالاتری کسب کنیم و بهتر باشیم، اظهار کرد: در روایتی از امام رضا (ع) شادمانی در مقابل کار خوب، پشیمانی از کار‌های بد، استغفار از گناهان، شاکر بودن، صبر در گرفتاری‌ها و عفو و بخشش از نشانه‌های بهترین بندگان خداست.


ادامه مطلب ...
  نظرات ()
برگزاری همایش خیزش امت اسلامی علیه شجره ملعونه در ماماهان نویسنده: مصطفی نوروزی - پنجشنبه ۱۳ آبان ۱۳٩٥
برگزاری همایش «خیزش امت اسلامی علیه شجره ملعونه» در ماماهان
 ماماهان فامنین -13 آبان
دیارتاریخی کوریجان

به گزارش کوریجان 

به نقل از فارس همزمان با یوم‌الله 13 آبان همایش «خیزش امت اسلامی علیه شجره ملعونه» در راستای لبیک به ندای رهبری و گرامیداشت شهدای منا در حج در شهر ماماهان برگزار شد.

 این همایش با حضور اقشار مختلف مردم این شهر در محکومیت حرکت مزبوحانه آل سعود برگزار شد که در این میان شعارهایی چون «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر اسرائیل» و «مرگ بر آل سعود» محکم‌تر از همیشه سر داده شد.


ادامه مطلب ...
  نظرات ()
دکتر حاجی بابایی سخنران مراسم 13 ابان استان بو شهر نویسنده: مصطفی نوروزی - پنجشنبه ۱۳ آبان ۱۳٩٥
حمید رضا حاجی بابایی نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی سخنران مراسم 13 ابان استان بو شهر
 حمید رضا حاجی بابایی - نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس
دیارتاریخی کوریجان

به گزارش کوریجان 

دکتر حاجی بابایی در این مراسم گفت : بی گمان، دانش آموزانِ آگاه و رشید ما در مبارزه با استکبار، همواره نقشی فعّال و فراموش ناشدنی ایفا کرده اند. این عزیزان بودند که در13 آبان 1357، به مردم مسلمان ایران، شور و شعور و عشقی دوباره بخشیدند. آنان از آینه ی احساس و شعور مردم انقلابی، غبار بر گرفتند و هویت مسلمانی، خود اتکایی و مبارزه با استکبار را به همگان آموختند. این نوجوانان دانش دوست بودند که با شعارهای توفنده و مشت های گره خورده، پایه های حکومت مزدور پهلوی را سست کردند و لرزه بر اندام زمام داران کاخ سفید انداختند. این جوانان دانش پو بودند که با قیام خویش، به مستضعفان آموختند که برای به دست آوردن حقوق از دست رفته ی خود، باید با ستم گران جهانی بستیزند. اینک، آن رشادت ها و حماسه آفرینی ها، ایجاب می کند که قشر دانش آموز ما، در مبارزه با استکبار، سهم مهمی بر عهده گیرند و هم چون گذشته از پیش گامان این قیام ملّی باشند

  نظرات ()
گزارشی از مهم‌ترین جلسه نظام نویسنده: مصطفی نوروزی - چهارشنبه ۱٢ آبان ۱۳٩٥
 وزارت بهداشت و سازمان بهزیستی جزییاتی از سومین جلسه بررسی آسیب‌های اجتماعی با مقام معظم رهبری را اعلام کردند. جلسه‌ای که دوشنبه شب با حضور ٢٣ عضو شورای اجتماعی کشور با رهبری برگزار شد و درباره آخرین وضعیت آسیب‌های اجتماعی در کشور گزارش‌هایی ارایه شد.


 مقام معظم رهبری
دیارتاریخی کوریجان

به گزارش کوریجان 

به نقل از گزارش روزنامه شهروند، نخستین گزارش بعد از رئیس‌جمهوری را وزیر بهداشت داد. او در کانال تلگرامی‌اش در مطلبی با عنوان: «آسیب‌های اجتماعی، دردناک اما درمان‌پذیر» این‌گونه نوشت: «جلسه‌ بررسی آسیب‌های اجتماعی در حضور رهبر معظم انقلاب برگزار شد و مسئولان برخی دستگاه‌ها که در حوزه‌ آسیب‌های اجتماعی فعالیت دارند، گزارش کار خود را مطرح کردند. در اهمیت این نشست، همین بس که رهبری آن را مهم‌ترین جلسه‌ نظام خواندند و با دقت و صبورانه ساعت‌ها برای آن وقت گذاشتند. من گزارشی از فعالیت همکارانم در حوزه‌ بهداشت و درمان حاشیه‌ شهرها و نتایج بررسی‌هایی که در زمینه‌ طلاق، اعتیاد و سلامت روان انجام شده، ارایه دادم.


ادامه مطلب ...
  نظرات ()
حضور صالحی امیری در وزارت ارشاد نویسنده: مصطفی نوروزی - سه‌شنبه ۱۱ آبان ۱۳٩٥

 سیدرضا صالحی امیری دقایقی پس از کسب رای اعتماد از مجلس در دفتر کار خود در ساختمان وزارت ارشاد حاضر شد.

 سید رضا صالحی امیری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی
دیارتاریخی کوریجان

به گزارش کوریجان 

به نقل خبرنگار اعتدال، صالحی امیری که امروز توانست از مجلس رای اعتماد لازم را برای تصدی پست وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی کسب کند، پس از حضور در دفتر کار خود در وزارت ارشاد برای شرکت در جلسه شورای عالی انقلاب فرهنگی، راهی دبیرخانه این شورا شد.

  نظرات ()
شرایط آب و هوایی کیش مانع پیروزی تیم فوتبال شهرداری همدان شد نویسنده: مصطفی نوروزی - سه‌شنبه ۱۱ آبان ۱۳٩٥

سرمربی تیم فوتبال شهرداری همدان گفت: گرمای شدید هوای کیش و ساعت نامناسب برگزاری مسابقه فوتبال، مانع پیروزی تیم شهرداری همدان برابر تیم بانی گستر کیش شد.

 تیم شهرداری همدان
دیارتاریخی کوریجان

به گزارش کوریجان 

به نقل گزارش خبرنگار مهر، امید علی پارسا شامگاه دوشنبه در ستاد هماهنگی سرشماری نفوس و مسکن سال ۹۵ استان همدان با بیان اینکه هدف انتخاب‌شده برای سرشماری اینترنتی به میزان ۳۵ درصد، بسیار رویایی و بلندپروازانه‌ بود اما محقق شد، اظهار داشت: انجام سرشماری اینترنتی در کشور اتفاق بزرگی بود که رخ داد و همه پای‌ کار آمدند.


ادامه مطلب ...
  نظرات ()
رئیس مرکز آمار ایران در همدان : کشور در مرحله سرشماری اینترنتی نمره قبولی گرفت نویسنده: مصطفی نوروزی - سه‌شنبه ۱۱ آبان ۱۳٩٥

رئیس مرکز آمار ایران بابیان اینکه کشور در مرحله سرشماری اینترنتی نمره قبولی گرفت، گفت: نظام آماری کشور باید از یک نظام سنتی به سمت نظام ثبتی پیش رود.

 امید علی پارسا  -رئیس مرکز آمار ایران
دیارتاریخی کوریجان

به گزارش کوریجان 

به نقل گزارش خبرنگار مهر، امید علی پارسا شامگاه دوشنبه در ستاد هماهنگی سرشماری نفوس و مسکن سال ۹۵ استان همدان با بیان اینکه هدف انتخاب‌شده برای سرشماری اینترنتی به میزان ۳۵ درصد، بسیار رویایی و بلندپروازانه‌ بود اما محقق شد، اظهار داشت: انجام سرشماری اینترنتی در کشور اتفاق بزرگی بود که رخ داد و همه پای‌ کار آمدند.


ادامه مطلب ...
  نظرات ()
بنیاد شهید هیچ همتی برای حل مشکلات جامعه ایثارگری ندارد نویسنده: مصطفی نوروزی - شنبه ۸ آبان ۱۳٩٥

 

خجسته:

بنیاد شهید هیچ همتی برای حل مشکلات جامعه ایثارگری ندارد/ مسئولان بنیاد از صرف هزینه‌های غیرضرور پرهیز کنند

عضو فراکسیون ایثارگران مجلس با انتقاد از طرح مباحثی مبنی بر نبود بودجه کافی برای خدمات رسانی به ایثارگران، گفت : بهتر است مسئولان بنیاد شهید از صرف هزینه های اضافی این نهاد در بخش های غیرضرور جلوگیری کنند.

 امیر خجسته -نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شواری اسلامی
دیارتاریخی کوریجان

به گزارش کوریجان 

امیرخجسته در گفت وگو با خانه ملت، با اشاره به اینکه بنیاد شهید و امور ایثارگران هیچ همتی در جهت حل مشکلات جامعه ایثارگری ندارد، گفت: متاسفانه ضعف های بسیاری دربنیاد شهید و امور ایثارگران مبنی بر حمایت و دفاع از حقوق ایثارگران وجود دارد.


ادامه مطلب ...
  نظرات ()
امام‌جمعه نهاوند: سازمان ملل خود را به پول‌های عربستان فروخته است نویسنده: مصطفی نوروزی - جمعه ٧ آبان ۱۳٩٥
امام‌جمعه نهاوند با اشاره به جنایات آل سعود در یمن و سکوت مجامع بین‌المللی، گفت: سازمان ملل همه‌چیزش را به پول‌های عربستان فروخته است.

 امام جمعه نهاوند

 

دیارتاریخی کوریجان

به گزارش کوریجان:

به نقل ازمهر :حجت‌الاسلام‌والمسلمین عباسعلی مغیثی ظهر جمعه در خطبه‌های نماز جمعه نهاوند، گفت: امام باقر(ع) در روایتی می‌فرمایند که انسان‌های باتقوا شهوات و لذت‌های خود را کنار گذاشته و در دنیا برای کسب فیض و رضای خداوند سختی می‌کشند.


ادامه مطلب ...
  نظرات ()
امام‌جمعه ملایر: آمریکا همواره به دنبال دلسرد کردن مردم از انقلاب است نویسنده: مصطفی نوروزی - جمعه ٧ آبان ۱۳٩٥
امام‌جمعه ملایر گفت: یکی از مهم‌ترین دلایل اقدامات آمریکا که همواره پس از پیروزی انقلاب اسلامی انجام داده دلسرد کردن کردن از انقلاب است

 

 امام جمعه ملایر
دیارتاریخی کوریجان

به گزارش کوریجان:

به نقل ازتسنیم : حجت‌الاسلام‌والمسلمین محمدباقر برقراری در خطبه‌های عبادی سیاسی این هفته نماز جمع ملایر با اشاره به فرارسیدن ۱۳ آبان ماه‌روز ملی مبارزه با استکبار اظهار داشت: آمریکا هیچ‌گاه از دخالت در امور ایران دریغ نکرده و چه قبل و چه بعد از انقلاب در امور کشور ایران دخالت کرده است.


ادامه مطلب ...
  نظرات ()
امام جمعه همدان: امام‌شناسی جامعه اسلامی را در مقابل شبهات بیمه می‌کند نویسنده: مصطفی نوروزی - جمعه ٧ آبان ۱۳٩٥
امنیت و آبادانی کشور مرهون و مدیون خون پاک شهدا است
امام جمعه همدان با بیان اینکه در زمینه امام‌شناسی صعف داشته و باید این ضعف با معرفی درست امامان جبران شود، گفت: امام‌شناسی جامعه اسلامی را در مقابل شبهات بیمه می‌کند.

 

 امام جمعه همدان
دیارتاریخی کوریجان

به گزارش کوریجان:

به نقل ازتسنیم : آیت الله غیاث الدین طه محمدی ظهر امروز در جمع نمازگزاران جمعه استان همدان اظهار داشت: جوانان و مردم را به تقوای الهی توصیه می‌کنم چراکه راه نجات انسان است


ادامه مطلب ...
  نظرات ()
امنیت و آبادانی کشور مرهون و مدیون خون پاک شهدا است نویسنده: مصطفی نوروزی - پنجشنبه ٦ آبان ۱۳٩٥
امنیت و آبادانی کشور مرهون و مدیون خون پاک شهدا است
فرمانده سپاه قهاوند گفت:امنیت و آبادانی کشور را مرهون و مدیون خون پاک شهدا دانست و بیان کرد: توسعه و پیشرفت کشور و عزت و اقتدار نظام در سایه جان فشانی های شهدای والامقام و از خود گذشتگی آنها حاصل شده است.

 

 سیدروح الله حسینی -فرمانده سپاه  قعاوند
دیارتاریخی کوریجان

سروان پاسدار سید روح الله حسینی در دیدار با خانواده شهید اکبر بیات گفت:مردم ایران قدردان ایثارگری و از  خودگذشتگی شهدا و خانواده های آنان هستند و اگر رشادت ها و جانبازی آنان نبود این نظام و انقلاب پایدار نمی ماند.

وی ضمن ارج نهادن به مقام شامخ شهیدان و خانواده معظم آنان گفت: دیدار با خانواده معظم و معزز شهدا و بررسی و حل مشکلات آنان از وظایف جدی همه مسئولان است و این بازدیدها نباید محدود به یک زمان خاص باشد.

  نظرات ()
استان همدان ۷ موکب در حومه کربلا برپا می کند نویسنده: مصطفی نوروزی - پنجشنبه ٦ آبان ۱۳٩٥

رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات:

استان همدان ۷ موکب در حومه کربلا برپا می کند


 عتبات
دیارتاریخی کوریجان
ستاد مردمی اربعین در استان با هماهنگی استانداری عمده کارها را برای پشتیبانی در رفت و برگشت زائران مهیا کرده است | موکب‌ها ظرفیت پذیرایی از 20 هزار زائر در هر وعده را دارند که در مجموع روزانه به 60 هزار زائر در این موکب‌ها در سه وعده خدمت‌رسانی می‌شود | از هفته آینده با آغاز ماه صفر تا پنجم صفر خروجی‌ها آغاز می‌شود.

ادامه مطلب ...
  نظرات ()
برنامه های هفته بسیج دانش آموزی در همدان اعلام شد نویسنده: مصطفی نوروزی - پنجشنبه ٦ آبان ۱۳٩٥


مسئول سازمان بسیج دانش آموزی سپاه انصارالحسین(ع) همدان برنامه های هفته بسیج دانش آموزی این استان را اعلام کرد.

 سرهنگ دوم پاسدارمحمدتقی امیدی
دیارتاریخی کوریجان
سرهنگ دوم پاسدارمحمدتقی امیدی ساکت در نشست خبری به مناسبت هفته بسیج دانش‌آموزی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی و شهدای دانش‌آموز اظهار کرد: امسال هفته بسیج دانش‌آموزی را با شعار دانش‌آموز انقلابی، مدرسه انقلابی آغاز خواهیم کرد.

ادامه مطلب ...
  نظرات ()
پرداختن به امور اجتماعی و فرهنگی در شهرداری ها ضروری است نویسنده: مصطفی نوروزی - چهارشنبه ٥ آبان ۱۳٩٥

 
  رییس کمیته سمن های مدیریت شهری استان همدان گفت: پرداختن به امور اجتماعی و فرهنگی در شهرداری ها ضروری است

 سید مصطفی موسوی-رییس کمیته سمن های مدیریت شهری استان همدان
دیارتاریخی کوریجان

به گزارش کوریجان 

رییس کمیته سمن های مدیریت شهری استان همدان گفت: افزایش میزان ارتباطات میان مردم با فرهنگ های متفاوت و تاثیرات آن بر ساختار اجتماعی شهرها، شهرداری ها را ملزم به پرداختن به مسایل اجتماعی می نماید.


ادامه مطلب ...
  نظرات ()
30درصد جمعیت شهرستان همدان موفق به ثبت اینترنتی اطلاعات خود در سامانه سرشماری شد نویسنده: مصطفی نوروزی - سه‌شنبه ٤ آبان ۱۳٩٥

 

فرماندار همدان خبر داد:

30درصد جمعیت شهرستان همدان موفق به ثبت اینترنتی اطلاعات خود در سامانه سرشماری شدند.

 فرماندار همدان - علی تعالی
دیارتاریخی کوریجان

به گزارش کوریجان 

به نقل از روابط عمومی فرمانداری همدان :

علی تعالی در بازدید از ستاد سرشماری نفوس و مسکن شهرستان همدان گفت: 30.67 درصد جمعیت شهرستان همدان موفق به ثبت نام اینترنتی در سامانه سرشماری عمومی نفوس مسکن شدند.


ادامه مطلب ...
  نظرات ()
فعالیت 30 ایستگاه مردمی در ارائه خدمت به زائران اربعین در همدان نویسنده: مصطفی نوروزی - دوشنبه ۳ آبان ۱۳٩٥

رئیس ستاد مردمی خدمتگزاران اربعین استان همدان از فعالیت 30 ایستگاه مردمی در ارائه خدمت به زائران اربعین در همدان خبر داد و گفت: سال گذشته یک میلیون زائر از استان عبور کردند و پیش‌بینی می‌شود این تعداد در سال جاری افزایش یابد. سیدرضا موسوی -سپاه همدان
دیارتاریخی کوریجان

به گزارش کوریجان 

به نقل ازفارسعلی حاجی‌زاده اصل امشب در نشست خبری ستاد مردمی خدمتگزاران اربعین همدان با بیان اینکه ستاد مردمی خدمتگزاران اربعین استان یک نهاد خودجوش و مردمی است، اظهار کرد: این ستاد متشکل از گروه‌ها و اقشار مختلف برای حفظ انسجام و وحدت بین مردم و مسؤولان ایجاد شده و با هدایت و رهبری مردم اداره می‌شود.


ادامه مطلب ...
  نظرات ()
استان همدان شاهراه مسیر تردد زائران اربعین است نویسنده: مصطفی نوروزی - دوشنبه ۳ آبان ۱۳٩٥
دبیر ستاد مردمی خدمتگزاران اربعین استان همدان بیان کرد: استان همدان شاهراه مسیر تردد زائران است که پیش‌بینی تردد یک میلیون و 300 هزار زائر در اربعین از استان شده است.

 علی حاجی زاده -خادمین زائران اربعین
دیارتاریخی کوریجان

به گزارش کوریجان 

به نقل ازفارسعلی حاجی‌زاده اصل امشب در نشست خبری ستاد مردمی خدمتگزاران اربعین همدان با بیان اینکه ستاد مردمی خدمتگزاران اربعین استان یک نهاد خودجوش و مردمی است، اظهار کرد: این ستاد متشکل از گروه‌ها و اقشار مختلف برای حفظ انسجام و وحدت بین مردم و مسؤولان ایجاد شده و با هدایت و رهبری مردم اداره می‌شود.


ادامه مطلب ...
  نظرات ()
یادواره 110 شهید دهستان ترک شرقی ملایر ششم آبان ماه برگزار می شود نویسنده: مصطفی نوروزی - دوشنبه ۳ آبان ۱۳٩٥
دبیر برگزاری یادواره‌های شهدا در کشور از برگزاری نخستین یادواره 110 شهید دهستان ترک شرقی ملایر با حضور سردار دقیقی مشار عالی فرمانده کل سپاه پاسداران خبر داد..
 قاسم ملکی
دیارتاریخی کوریجان

به گزارش کوریجان 

به نقل ازفارسقاسم ملکی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ملایر با اشاره به برگزاری نخستین یادواره 110 شهید دهستان ترک شرقی اظهار داشت: این یادواره روز پنجشنبه ششم مهر ماه سال جاری با حضور مسؤولان کشوری، استانی و اقشار مختلف مردم ملایر و روستاهای دهستان ترک شرقی در مسجد جامع روستای طجر علوی برگزار می‌شود.


ادامه مطلب ...
  نظرات ()
بسیاری از بازارهای جهانی برای صنعتگران همدان یک‌بار مصرف شده است نویسنده: مصطفی نوروزی - یکشنبه ٢ آبان ۱۳٩٥
نایب رئیس اتاق بازرگانی استان همدان با اشاره به غفلت بخش صنعتی همدان از ظرفیت دانشگاه‌ها گفت: بسیاری از بازارهای جهانی برای صنعتگران یک‌بار مصرف شده است.
 حمید رضا رهبر
دیارتاریخی کوریجان

به گزارش کوریجان 

به نقل ازصبح الوند حمیدرضا رهبر در اولین نشست تخصصی اعضای اتاق بازرگانی، کارآفرینان و مدیران صنایع برتر استان همدان اظهار داشت: ارتباط صنعت با دانشگاه مطرح و بیان شده ولی بین دانشگاه و بخش صنعت فاصله وجود دارد که سبب گلایه‌مندی است. وی افزود: فاصله موجود بین صنعت و دانشگاه سبب می‌شود دانشگاه در زمینه تحقق اهداف با مشکل مواجه شده و بخش صنعت نیز مجبور به درجا زدن و عقب بودن از تکنولوژی‌های روز شود.


ادامه مطلب ...
  نظرات ()
همه قبر ها را خراب کردند ولی قبر سید خراب نشد نویسنده: مصطفی نوروزی - یکشنبه ٢ آبان ۱۳٩٥

 

گفتگویی در مورد مقبره یک سید بزرگوار در پارک ترافیک محله حسین بابا

لودر همه قبرها را خراب کرد ، اما به این قبر که می رسید خراب میشد

 قبر سید اسد در محله حسین بابا بهار
دیارتاریخی کوریجان

در محله حسین بابا و در پارک ترافیک مقبره ای قرار دارد منسوب به سید اسدالله حسینی پسر سید حسین که روایاتی در مورد آن وجود دارد و مردم ارادت خاصی به این شخص داشته و محل نذر و نیاز تعدادی از همشهریان است.

به گزارش کوریجان 

به نقل از این شخص نه امامزاده است و نه شخص نامداری است ؛ اما وجود این مقبره در پارک ممکن است جای سوال برای برخی افراد باشد. برای تهیه عکس و گزارش در محل این مقبره حاضر شدیم که با پیرمردی که از اهالی همین محل بود مواجه شدیم، از وی در مورد این سید جویا شدیم . وی گفت: من 50 سال است که در این محله زندگی می کنم و این سید را می شناختم.


ادامه مطلب ...
  نظرات ()
همه قبر ها را خراب کردند ولی قبر سید خراب نشد نویسنده: مصطفی نوروزی - یکشنبه ٢ آبان ۱۳٩٥

 
ر دچا

 زن هنذی
دیارتاریخی کوریجان

به گزارش کوریجان 

به نقل از باشگاه خبرنگاران : شانتی" که تمام روزش را بر روی یک تخت مخصوص سپری می کند و اغلب در حال زمزمه کردن یا آواز خواندن است اکنون تبدیل به یک جاذبه توریستی در روستایش در شمال هند شده است.

 

  نظرات ()
زن هندی که پس از زایمان فرزند سومش بدنش آب رفت+تصاویر نویسنده: مصطفی نوروزی - شنبه ۱ آبان ۱۳٩٥

 

"شانتی دوی"‌زن 60 ساله هندی بعد از تولد فرزند سومش به علت یک بیماری ژنتیکی نادر کاهش قد شدید شده است. وی که قبل از تولد پسرش دارای حدود 1.52 سانتی متر قد بوده است حالا قدش به حدود 60 سانتی متر کاهش یافته است
ر دچا

 زن هنذیامام جمعه بهار
دیارتاریخی کوریجان

به گزارش کوریجان 

به نقل از باشگاه خبرنگاران : شانتی" که تمام روزش را بر روی یک تخت مخصوص سپری می کند و اغلب در حال زمزمه کردن یا آواز خواندن است اکنون تبدیل به یک جاذبه توریستی در روستایش در شمال هند شده است.

 


ادامه مطلب ...
  نظرات ()
مطالب اخیر اولین بیانیه تشریحی دکتر احمدی نژاد منتشر شد. دام خودرویی چینی‌ها برای مشتریان ایرانی قتل مدیر گروه به خاطر اخراجش از یک گروه تلگرامی پیگیری وزارت خارجه برای بازپس گیری دو جزیره از امارات امام جمعه موقت همدان گفت: برای داشتن جامعه‌ ایمانی باید فرهنگ اقامه نماز را تقوی جزئیاتی از حال و هوای موشک‌های بالستیک ایران از زبان وزیردفاع فرمانده نیروی انتظامی نهاوند گفت: نیروی انتظامی در حال بررسی موضوع اسیدپاشی امرو جزئیاتی از اعتراف جاسوس دستگیر شده آمریکایی سرپرست معاونت سیاسی اجتماعی فرمانداری شهرستان همدان گفت : شهرستان همدان در ثبت بیش از 90 درصد روستاهای شهرستان همدان از سیستم جمع آوری زباله برخوردارند
کلمات کلیدی وبلاگ کوریجان همدان (۸٦) محمدرضا رشیدی (٦۱) خاندانها و طوایف کوریجان (٦٠) کوریجان کبودراهنگ (٥٩) کوریجان (٤٦) ورزشکاران کوریجان (٤٤) استان همدان (۳٥) شهرستان بهار (۳٥) نمایندگان مجلس (۳۳) تاریخ کوریجان (۳٢) شعر ترکی (٢٩) نماز جمعه (٢۸) فتح علی حسینی (٢۸) فرماندار رزن (٢٦) نمازجمعه (٢٥) همدان (٢٢) کونگ فو کوریجان (٢٢) شهرستان رزن (٢٢) شهرستان ملایر (٢۱) پایگاه سماء کوریجان (٢۱) استاندار همدان (٢٠) افتتاح پروژه (٢٠) ادبیات ترکی (٢٠) عکس قدیمی (۱٩) شجره نامه (۱۸) هفته دولت (۱٧) امام جمعه همدان (۱٧) حضرت آیت اله محمدی (۱٦) اقتصاد مقاومتی (۱٦) پایگاه مقاومت بسیج روستای کوریجان (۱٦) گالری عکس (۱٥) عکس (۱٤) بخشدار مرکزی کبوداهنگ (۱٤) شهید مدافع حرم (۱۳) رمضان (۱۳) کبودراهنگ (۱۳) آمریکا (۱٢) شهدای کوریجان (۱٢) مسئول فناوری اطلاعات پایگاه سما کوریجان (۱٢) حوزه انتخابیه بهار و کبودراهنگ (۱۱) راه و شهرسازی همدان (۱۱) محمد ناصر نیکبخت (۱۱) ترجمه ترکی (۱۱) شهر همدان (۱۱) سید حیدر بیات (۱۱) دعای روزهای ماه رمضان (۱۱) یادواره شهدا (۱۱) اسد آباد (۱۱) بزرگان و مشاهیر (۱٠) ملایر (۱٠) شهرستان فامنین (۱٠) راه و شهرسازی کبودراهنگ (۱٠) شهرستان نهاوند (۱٠) شهرداری همدان (۱٠) سردار شهید حاج حسین همدانی (٩) صنعت توریسم و گردشگری (٩) علی تعالی فرماندار محترم شهرستان همدان (٩) مدیرکل میراث فرهنگی - گردشگری و صنایع دستی (٩) راه پیمایی 22 بهمن (٩) جمعیت (٩) تودیع و معارفه (٩) کوریجانی های مقیم تهران (٩) حسین افشاری (٩) امام جمعه ملایر (٩) دهه فجر 1395 (۸) نوحه ترکی (۸) کتاب روزنامه خاطرات عین‌السلطنه (۸) مصطفی نوروزی (۸) ورزش و جوانان (۸) شهر جدید حورا (۸) معاون فرماندار همدان (۸) کبود راهنگ (۸) شهرستان اسد آباد (۸) روستای قرخلر (۸) حمیدرضا زمانی (۸) فرماندار همدان (۸) بسیج خواهران کوریجان (٧) گرامیداشت حماسه 9 دی (٧) روستای یسرلو (٧) شهرستان همدان (٧) امام جمعه نهاوند (٧) اداره ورزش و جوانان کبودراهنگ (٧) مهندس علی یعقوبی (٧) شهرستان کبودراهنگ (٧) اعتبارات (٧) آموزش و پرورش (٧) هاشمی رفسنجانی (٧) مقام معظم رهبری (٧) کوریجانی های مقیم همدان (٧) دهیار کوریجان (٧) یادواره شهدای کوریجان (٧) اسناد تاریخی (٧) تبریک و تهنیت (٧) نماز جمعه همدان (٧) محمد جواد ظریق (٦) وزیر امور خارجه (٦) آداب و رسوم و آیین ها (٦) راهموار (٦) مارهموار (٦) فرمانده انتظامی (٦) سوگواری و آیین های مذهبی کوریجان (٦) عین السلطنه قاجار ارباب کوریجان (٦) قهرمان میرزا سالور، (٦) فرمانده سپاه (٦) انقلاب اسلامی (٦) رئیس جمهور (٦) انتخابات مجلس شورای اسلامی (٦) دانش آموزان مدرسه (٦) گروه تئاتر( نمایش) (٦) احسان قنبری (٦) مسابقات کونگ فو (٦) روحانیون کوریجان (٦) فرماندار بهار (٦) یداله ابراهیم خانی (٦) همایش بزرگ کونگ فوکاران کوریجان (٦) شورای شهر همدان (٦) علی مالمیر (٦) سمن های مدیریت شهری (٦) معاون استاندار همدان (٦) برجام (٦) استقبال از سفر (٥) شهرداری منطقه 2 (٥) شهر لالجین (٥) شهر جهانی (٥) سید مصطفی موسوی (٥) اشتغال روستایی (٥) مدرسه کوریجان (٥) راه و شهرسازی کبودراهنگ شهرسازی (٥) مسجد صاحب الزمان کوریجان (٥) بخش شرا (٥) کسب و کار در کوریجان (٥) اصحاب رسانه (٥) سندقدیمی (٥) کارگروه اشتغال (٥) هیئت کونگ فوتوآ (٥) انتخابات ریاست جمهوری (٥) ورزش بانوان (٥) غار علیصدر (٥) ایام فاطمیه (٥) سربازی (٥) خبرنگار (٥) روستا (٥) شعر (٥) دانشگاه (٥) شهرداری (٥) مزار شهدای کوریجان (٥) اخبار همدان و کوریجان (٥) تویسرکان (٥) 13 آبان (٥) عید غدیر خم (٥) سوگواری و آیین های مذهبی کوریجان (٥) همسایه کوریجان (٥) پل تاریخی کوریجان (٥) ورزش و جوانان همدان (٥) اربعین 95 (٥) خادمان زائران اربعین همدان (٤) نماز جمعه ملایر (٤) امام جمعه فامنین (٤) حجت الاسلام محمدباقر برقراری (٤) امام جمعه اسد آباد (٤) علی تعالی (٤) مهاجران همدان (٤) قهاوند (٤) بنیاد شهید (٤) لالجین (٤) فولکورها (٤) خاندان قویون باش (٤) طایفه زمانی و علیزمانی (٤) سرشماری (٤) شورای اسلامی روستای کوریجان (٤) کتاب تاریخ و فرهنگ کوریجان (٤) راهدارخانه (٤) حضرت آیت الله نوری همدانی (٤) سردار سلیمانی (٤) تاریخچه سربازی (٤) فرمانداری کبودراهنگ (٤) اربعین (٤) رئیس دانشگاه (٤) خودرو (٤) روحانی (٤) مجلس شورای اسلامی (٤) محرم (٤) فوتبال (٤) نمایشگاه (٤) تامین اجتماعی (٤) آزمون (٤) کتابخانه عمومی (٤) راه آهن (٤) سرمایه گزاری (٤) محیط زیست (٤) احمدی نژاد (٤) پلیس فتا (٤) صاحب نوری (٤) دانشگاه علوم پزشکی همدان (٤) معاون (٤) تحصیلکردگان کوریجان (٤) مسئول میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری شهرستان کب (٤) سالن ورزشی امام علی کوریجان (٤) تبلیغات اسلامی کبودراهنگ (٤) شبکه بهداشت و درمان (٤) رژیم صهیونستی (٤) دولت تدبیر و امید (٤) ستاد نمازجمعه کوریجان (٤) تصادفات در جاده های کوریجان (٤) محمود نوروزی (٤) امام جمعه رزن (٤) تیم کشتی کوریجان (٤) حفاظت محیط زیست (٤) رئیس اوقاف و امور خیریه استان همدان (٤) اعزام زائرین به کربلا (٤) شورای‌عالی فضای مجازی (٤) معرفی کوریجانی موفق (٤) احمد محمدی راستی (٤) شهردار فامنین (٤) شرکت مادرتخصصی عمران شهرهای جدید (٤) رونق اقتصادی روستاها (۳) شهرستان تویسرکان (۳) دهیاران همدان (۳) حوزه حضرت مریم(س) (۳) عاطفه زارعی (۳) مدیر کل امور کتابخانه های عمومی (۳) ذاکران اهل بیت (۳) مدیر کل ورزش و جوانان همدان (۳) دانشگاه جامع علمی کاربردی (۳) فرماندار کبود راهنگ (۳) صنعت مهدن تجارت (۳) وداع با مدافعِ حرم (۳) سال 1363 (۳) سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی همدان (۳) حجت‌الاسلام حسین علی قمری نیا رییس تبلیغات اسلامی (۳) سرمایه‌گذاری در شهرستان رزن (۳) توابع کوریجان (۳) مهری بهمند (۳) بحرانهای زیست محیطی (۳) بخشداری کوریجان (۳) خاندان امینی (۳) باجی خانم شاهوریلو (۳) نشست روشنگری (۳) روز ملی کونگ فو (۳) قهرمانی کونگ فو کوریجان (۳) فعالان فرهنگی (۳) بخش لالجین (۳) مراکز بهداشتی درمانی (۳) داعش (۳) امام جمعه موقت (۳) امیر خجسته (۳) مهدی غلامی (۳) گالری عکس طایفه بهبهانی (۳) رئیس اوقاف و امور خیریه شهرستان کبودرآهنگ (۳) معرفی مشاغل تولیدی و خدماتی کوریجان (۳) نماینده ملایر (۳) حاج ولی ا کلامی زنجانی (۳) شناسنامه قدیمی (۳) حمید عبدلی (۳) رایکان سفلی (۳) دهستان مهاجران (۳) امام جمعه (۳) دکتری (۳) فنی و حرفه ای (۳) جمعیت هلال احمر (۳) نوزاد (۳) بیمارستان (۳) تبریک سال نو (۳) سفیر (۳) اقتصاد (۳) عاشورا (۳) گردشگری (۳) نقشه (۳) امنیت (۳) حضرت علی (ع) (۳) ترکیه (۳) نیروی انتظامی (۳) مشهد (۳) محیط بان (۳) سوریه (۳) نهاوند (۳) تسلیت (۳) شورای شهر (۳) طایفه غیبی (۳) مجلس ترحیم (۳) وزیر فرهنگ و ارشاد (۳) وزیر داد گستری (۳) ابوالفضل محمدی (۳) خانواده شهدا (۳) انتخابات شوراها (۳) فرهنگ جغرافیایی ج5 (۳) شهرهای استان همدان (۳) جواد امینی (۳) گالری عکس طایفه میرزایی (۳) تقدیرو تشکر (۳) تعزیه خوانهای کوریجان (۳) مکتبخانه (۳) دانلود نوحه ترکی (۳) صنعت سفال (۳) تپه تاریخی کوریجان (۳) روز قدس (۳) عید قربان (۳) خاندان نوروزی (۳) امامزاده جعفر (۳) بخشدار مرکزی بهار (۳) بولدینگ و بیلیارد (۳) حجت الاسلام احد آزادیخواه ها (۳) رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی (۳) کشف مواد مخدر (۳) سید اسد (٢) محله حسین بابا (٢) رضا میرزایی (٢) امام جمعه کبودر آهنگ (٢) اسد الله ربانی مهر (٢) رئیس قوه قضایی (٢) شرکت غله وخدمات بازرگانی (٢) رنجبر ضرابی (٢) فرمانده سپاه قهاوند (٢) نماینده تویسرکان (٢) حمدالله چاروسایی (٢) حجت الاسلام سید حسن فاضلیان (٢) سید حبیب‌الله موسوی‌بهار (٢) آیت اله هاشمی (٢) سمن های استان همدان (٢) اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان همدان، (٢) نماز جمعه رزن (٢) حجت الاسلام عباسعلی مغیثی (٢) فرماندار اسد آباد (٢) محمود رضا عراقی (٢) نماز جمعه اسد آباد (٢) حمید رضا حاجی بابایی (٢) سازمان میراث فرهنگی کشور (٢) حجت الاسلام مصطفی پورمحمدی (٢) کنوانسیون راهنمایان گردشگری (٢) حجت الاسلام سید هاشم موسوی (٢) ثبت ملی (٢) جشواره (٢) بخشدار مرکزی همدان (٢) تشییع (٢) سخنران (٢) ادبیات کودکان (٢) مدال (٢) مرد کوریجانی ٣۵٠٠ ساله (٢) اسکلت انسانی در موزه هگمتانه (٢) مواد مخدر (٢) رئیس مجمع تشخیص مصلحت (٢) لغت نامه دهخدا (٢) هفته دفاع مقدس (٢) بدهکار (٢) علی مطهری (٢) آنا یوردوم (٢) پرویز اذکایی (٢) روستاهای ایران (٢) دحوالارض (٢) نشر (٢) خانه بهداشت (٢) طایفه گوران (نوروزی) (٢) طایفه حسینی (٢) حضرت زینب (س) (٢) خاندان عباسی (٢) کار آفرینی (٢) عزاداری حسینی (٢) پدافند غیر عامل (٢) ایستگاه راه آهن همدان (٢) ربان فارسی (٢) سعید کریمی (٢) روزنامه خاطرات عین السطنه (٢) لیست آثار تاریخی (٢) گالری عکس طایفه رشیدی (٢) کاظمی افشار (٢) میرزا علی معجز شبستری (٢) حاج اشرف کوریجانی (٢) گالری عکس طایفه غیبی (٢) گالری عکس طایفه عباسی (٢) گالری عکس طایفه زمانی (٢) مرکز بهداشتی درمانی کوریجان (٢) مدیریت پسماند (٢) اشتغالزایی (٢) رزن (٢) همایش شیرخوارگان حسینی (٢) نوحه خوانهای کوریجان (٢) هیات امنا (٢) مجتمع رفاهی کوریجان (٢) حسن عباسی (٢) شیخ عبدالله زاهد مهاجر (٢) نتانیاهو (٢) تعطیلی مدارس (٢) ضرب المثل (٢) فدراسیون فوتبال (٢) لاریجانی (٢) نخبگان (٢) صنایع دستی (٢) تصادف (٢) تئاتر (٢) جاده (٢) شهریار (٢) زن (٢) نشست خبری (٢) شهادت (٢) ماه محرم (٢) کودک (٢) پل (٢) عارف (٢) قتل (٢) لینک (٢) آرشیو عکس (٢) صندوق مهر امام رضا (٢) فتنه (٢) سیزده بدر (٢) وطنم (٢) نوروزی (٢) مهاجران (٢) امر به معروف (٢) بانک (٢) محسن رضایی (٢) امریکا (٢) روسیه (٢) تعزیه (٢) عید نوروز (٢) نیروگاه (٢) درمانگاه (٢) پرستار (٢) درگذشت (٢) جورقان (٢) روز جمهوری اسلامی (٢) پور محمدی (٢) میهمان (٢) وزیر نیرو (٢) مشارکت مردم (٢) وقف (٢) انتظامی (٢) مدیریت بحران (٢) ثبت نام (٢) روابط عمومی (٢) اردو های جهادی (٢) دادستان (٢) گوران (٢) سازمان سنجش (٢) رئیس مجلس (٢) آبرسانی (٢) مراجع تقلید (٢) غیر مجاز (٢) قلیان (٢) سواد آموزی (٢) کندیمیز (٢) شهید مدنی (٢) حاج سلیم موذن زاده (٢) مسجد مهدیه (٢) بخشدار شیرین سو (٢) نماز جمعه نهاوند (٢) جشن بزرگ انقلاب (٢) مسلم غلامی (٢) شجره نامه طایفه نظری (٢) تشکیل گروه هم اندیشی کوریجان (٢) عزالذوله (٢) گالری عکس طایفه نظری (٢) موضوعات اصلی وبلاگ (٢) اوشاق لیق شعرلری (٢) گالری عکس طایفه جعفری (٢) گالری عکس طایفه اصلانی (٢) شجره نامه طایفه شیرازی (٢) شجره نامه طایفه بهبهانی (٢) نبرد کوریجان (٢) پل تاریخی مهاجران (٢) سفرنامه ابوالحسن خان فخرالملک اردلان (٢) گالری عکس طایفه جمشیدی (٢) حجت‌الاسلام حسین علی قمری نیا (٢) حجت‌الاسلام مجتبی چیتگری (٢) ورزشگاه امام علی (ع) کوریجان (٢) یادواره شهدای ورزشکار (٢) امامزادگان همدان (٢) ابراهبم الهی تبار (٢) تلگرام (٢) دهه فجر 1392 (٢) سرپرست فرمانداری رزن (٢) رضا قیاسی (٢) پاسخ به نظر (٢) نتایج انتخابات شورا های شهر همدان (٢) رسول منعم (٢) جشنواره تئاتر کودک و نوجوان (٢) ابوذر عباسی (٢) فرماندارکبودراهنگ (٢) راه و شهرسازی (٢) امام جمعه همدان (٢) حسن لطفی (٢) کالای قاچاق (٢) همایش کوهنوردی (٢) سردار سرلشکر محمدعلی جعفری (٢) معاون وزیر راه و شهرسازی (٢) مسابقات قرانی (٢) بخش مرکزی همدان (٢) بخش قروه درجزین (٢) شهر نهاوند (٢) گرانی خودرو (٢) سالور (٢) شورای اسلامی شهر همدان (٢) مسابقات قهرمانی استان (٢) ورزش بانوان کوریجان (٢) تاریخچه برگزاری نمازجمعه (٢) پلیس را ه همدان (٢) سید بیت اله زینتی -دهیار راهموار (٢) گزارش عملکرد دهیاری (٢) مرکز مدیریت راه‌های استان همدان (٢) پیام تشکر برای حضور در مراسم ختم و تسلیت (٢) حضرت آیت اله ملاعلی معصومی (آخوند همدانی ) (٢) روح اله بهبهانی (٢) it*ict (٢) روستای بوبوک آباد (٢) فرماندار فامنین (٢) ظاهر پورمجاهد (٢) قهورد علیا (٢) مزارع و باغات تابعه کوریجان (٢) دهستان چاه دشت (٢) راِیکان علیا (٢) حوادث شهری (٢) روستای مزرعه مهدی آباد (٢) سایت خبری تحلیلی کورنگ (٢) مسئولین بخش شراء (٢) زینبیه کوریجان (٢) مدرسه نشاط کوریجان (٢) خانم خدابنده لو (٢) دهه فجر 1393 (٢) ورزش قرخلر (٢) محمدرضا ولدخانی (٢) حاج احسان قنبری (٢) کاهش آب (٢) اشکان جعفری (٢) عمران میرزایی (٢) وزیر راه و شهر سازی (٢) مصطفی خدابنده لو (٢) نیروهای مصلح (٢) تعاون کار و رفاه اجتماعی (٢) سپاه انصارالحسین استان همدان (٢) آیت‌الله علم الهدی (٢) تخصیص اعتبار (٢) سرهنگ اکبر امینی (٢) کلان شهر ها (٢) تخفیف مالیات (٢) پلیس اگاهی (٢) محرم 1394 (٢) عادل رمضانی (٢) امام جمعه بهار (٢) جشنواره اقوام ایرانی (٢) حجت الاسلام والمسلمین حسینی (٢) حاج محبعلی امینی (٢) دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری (٢) سلطانی راد (٢) سید ایوب موسوی (٢) حمید چیت‌چیان (٢) عباس قهرمانی (٢) پایین رفتن سطح آب ها (٢) سیاست افزایش جمعیت (٢) جهاد کشاورزی کبودراهنگ (٢) استادابراهیم قاسمی (۱) رئیس هیات کونگ فو همدان (۱) احمدرضاشیری (۱) جمال لطیفی (۱) شجره نامه طایفه جمشیذی (۱) گالری عکس خاندان فضلی (۱) جواب پیام تبریک (۱) مدیر شهرسازی و معماری اداره کل راه و شهرسازی استان (۱) گسترش بیابان (۱) حسن غیبی (۱) بازدید دهیارن شهرستانهای همدان و فامنین از مجلس شو (۱) کارتن خوابها (۱) مدرسه رسالت کوریجان (۱) صبحانه سالم در برنامه اردویی دانش آموزان (۱) تعاونی دهیاریهای بخش (۱) پیاده روی خانوادگی کبورداهنگ (۱) محور کوریجان به قهاوند (۱) سید حسین میرشفیع (۱) معاون پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش لالجین (۱) شهادت عضرت علی (۱) یونس زمانی (۱) والیبال کوریجان (۱) حواشی روز قدس (۱) شهید محمد نجفی (۱) سید رضا صالحی امیری (۱) دفتر شورای سیاست گزاری ائمه جمعه (۱) بخشداری صالح آباد (۱) علی عربزاده (۱) علیرضا نوربخش (۱) اتحادیه مبل‌سازان و مبل‌فروشان (۱) شهرک مبل (۱) رضا بهاری (۱) داود جعفری (۱) ایمیل رسیده (۱) ولیان تابش (۱) خانه قرآن نورالشفاء (۱) فتح علی حسینی علی حسینی (۱) زیغمی (۱) اربعین 94 (۱) جواب پیام تسلیت اب (۱) عبدالله خدیمی، شاعر اراکی (۱) گالری عکس طایفه رمضانی (۱) ذاکر اهل بیت حاج علی رمضانی (۱) سوگواری و آیین های مذهبی کوریجان ع (۱) کدخدا درویش علی چراغی (۱) موگرینی (۱) گالری عکس طایفه نوروزی (۱) تلگرام تاریخ و فرهنگ کوریجان (۱) حسینیه کوریجان (۱) مصوبات سفر (۱) حامد صالحی (۱) شهدای همدان (۱) بخشداری مرکزی همدان (۱) چشمه قصابان (۱) تقسیمات سیاسی (۱) دادستان کبود راهنگ (۱) غلامرضا ناصر تبار (۱) کمسیون صنایع و معادن (۱) پیام تبریک (۱) دهه فجر94 (۱) شمارش آرا کاندیاها (۱) جشن 13 فروردین (۱) شورای اقامه نماز (۱) فراکسیون شاهد (۱) رضا قیامت (۱) مدیر گیزمیز (۱) خانه عالم روستای جنار (۱) قادر آباد (۱) رنجبر زاده (۱) مریانج (۱) کارخانه آرد (۱) سلامتکده (۱) فرمانداری اسد آباد (۱) حمید اسماعیلی (۱) شورا اسلامی کوریجان (۱) معاون امور عمرانی (۱) ابرار خرم (۱) کلاه برادر (۱) سید مصطفی رسولی (۱) یخشدار قهاوند (۱) ایسنا همدان (۱) ارتقا بخش به شهرستان (۱) حوزه شهید خادپر (۱) نعاون روستایی (۱) ان صلاح همدانی (۱) معاون اجتماعی ، فرهنگی و گردشگری (۱) صنعت مرغداری، دامپروری و شیلات (۱) محمد رودباری (۱) مهدیه همدان (۱) بزرگداشت شهدای دولت (۱) حجت الاسلام مسلم اسدی (۱) مدیر عامل شرکت مخابرات (۱) نظری پویا (۱) وازگونی (۱) بلوار بهشت (۱) سردار قدیر نظامی (۱) محمد ن (۱) عملیات قراویز (۱) محمد خاکی (۱) سید هاشم موسوی (۱) محمدتقی صوفیان (۱) رضا حقی (۱) معاون سازمان ورزش و جوانان (۱) شجره نامه طایفه خدابنده لو (۱) محرم 1393 (۱) خانه عالم روستای کوریجان (۱) گرمخانه (۱) شهردار بهار (۱) گالری عکس طایفه خدابنده لو (۱) مدیریت خانه رزمی نشاط کوریجان (۱) مسابقات کشتی نونهالان کوریجان (۱) شهید امراله زمانی (۱) محور فرعی بهار به کوریجان (۱) کمربندی شمال به غرب (۱) مراسم ارتحال حضرت امام ره (۱) 1393 عکس مناسبت (۱) روغن پالم (۱) دجالواره (۱) مدرسه راهنمایی امام خمینی (۱) خندوانه (۱) شجره نامه طایفه حعفری (۱) شجره نامه طایفه جعفری (۱) شجره نامه طایفه اصلانی (۱) میرزا علی حسینی (شیر کوریجان) (۱) مبل و منبت (۱) اکنلو (۱) نظارت وبازرسی از عملکرد پایگاه سما کوریجان (۱) جشن میلاد پیامبر(ص) و امام جعفرصادق(ع) (۱) سرگرد پاسدار علی رجبی (۱) نشست بصیرتی پایگاه قدس روستای یسرلو (۱) کارگاه فرزند پروری (۱) یادواره شهدای روستای مزرعه مهدی آباد کبودراهنگ (۱) وطن تورپاغیندا یئرلی بیر داشام اولمازکی هر سئله سی (۱) یاد ماندگاران (۱) مدیرکل حمل و نقل و پایانه‌های (۱) جاده ترانزیتی (۱) محور همدان-کوریجان (۱) حد و مرز کوریجان (۱) تولید شاخص (۱) میرزا محمد علیخان فریدالملک قرخلری (کبودراهنگی) (۱) مشاهیر و بزرگان روستای قرخلر (۱) ساختمان دهیاری (۱) حریق یک انبار علوفه (۱) مسابقات طناب‌زنی بانوان (۱) مسابقات آمادگی جسمانی بانوان (۱) خانه عالم روستای قرخلر (۱) خانه عالم روستای بوبوک (۱) کدخدا حاج مراد علی میرزایی (۱) حاج رضا عباسی (۱) زیرسازی آسفالت معابر (۱) رئیس مخابرات شهرستان کبودراهنگ (۱) اسماعیل آیینی (۱) صورت جهیزیه عروس (۱) علی اشرف فرزند کربلایی علی جان (۱) سید رسول حسینی (۱) مدیرکل آموزش و پژوهش استانداری همدان (۱) روستای لتگاه (۱) منطقه حاجیلو قراگوزلو(روستاهای تاریخی، بیوک آباد، (۱) کریدور شمالی (۱) احداث هتل کانکس (۱) حجت‌الاسلام علی محمدپور (۱) محمد رضا نظری (۱) شجره نامه طایفه آقا میرزایی (۱) رایکان سفلی (پایین) (۱) امیر آقا میرزایی (۱) پایگاه بسیج شهید بهشتی کوریجان (۱) نام گذاری سال 1394 (۱) سال ۹۴، سال «دولت و ملت، همدلی و هم‌ (۱) دهیاری قرخلر (۱) احوالات حضرت زهرا(س) (۱) ضریح حضرت ابوالفضل (ع) (۱) آیت‌الله بنی‌صدر (۱) مهد کودک مژده کوریجان (۱) بهزیستی شهرستان کبودراهنگ (۱) حجت الاسلام والمسلمین قاسم اسکندری (۱) برنامه های افزایش جمعیت (۱) معاون اجرایی مرکز بهداشت استا (۱) جواب پیام تسلیت (۱) شهرجدید نهران کوریجان (۱) امام جمعه کوریجان (۱) گالری عکس خاندان اویسی (۱) محرم اویسی (۱) تپه تاریخی یسرلو (۱) گالری عکس خاندان چراغی (۱) شجره نامه خاندان چراغی (۱) حجت الاسلام و المسلمین حسین محقق امام جمعه محترم ق (۱) شناسنامه روستای یسرلو (۱) تولدحضرت زهرا (۱) رتبه عالی سایت بسیج خواهران پایگاه سما (۱) حجت الاسلام علی محمد پور (۱) قانلی یول (۱) کارگاه تخصصی مهارت های زندگی (۱) نذر امام زاده (۱) حضور ایران در سوریه (۱) لیست کاندیدا های مورد حمایت (۱) آقامعلی رشیدی فرزند امیر بگ (۱) نصرت حسینی فرزند غلامحسین (۱) محمدباقر نوبخت (۱) مدافعان حرم (۱) طایفه کرمی (۱) هیات کوریجانی های (۱) توسعه روستاها (۱) زهرا شعبانی (۱) شهر صالح آباد (۱) 30 مهر (۱) نایب رئیس (۱) حسین فریدون (۱) ابراهیم دهقانی خواه (۱) شهرداری ملایر (۱) سیدرضا صالحی امیری (۱) سوباشی (۱) نفوس و مسکن (۱) علی جنتی (۱) رئیس سازمان برنامه و بودجه (۱) جنت الشهدا (۱) گالری عکس طایفه ملکی (۱) سید نورالدین عافی (۱) تجمع مردم (۱) حضرت آیت اله خامنه ای (۱) راهپیمایی روزقدس (۱) معماری ایرانی اسلامی (۱) سید حسین جعفری (۱) کمسیون امنیت ملی (۱) پیکرشهید (۱) حیوانات درنده (۱) خاندان کرمی (۱) خاندان کریمی (۱) طایفه جمشیدی (۱) افشا گری (۱) کندیم (۱) عبدلی (۱) بلوار کاشانی (۱) ارتش آزاد (۱) سران قوا (۱) بابک زنجانی (۱) حیدر محمودی (۱) موسیغی استان همدان (۱) آلبوم موسیغی (۱) رسول ابراهیم خانی (۱) سلطانی فر (۱) عباسعلی مغیثی (۱) سهراب فتحی (۱) صالحی امیری (۱) حاج غلامرضا نوروزی (۱) سید بشیر حسینی (۱) سد تالوار (۱) امامزاده مصطفی و ابراهیم (۱) حمید کیانی (۱) لایه روبی (۱) معاون دام÷زشکی استان همدان (۱) مراسم تقدیر از فرماندار پیشین (۱) معرفی فرماندار جدید (۱) مدیرعاملی بهسازی و نوسازی شهرداری همدان (۱) تفکیک حوزه انتخابیه (۱) کمیسیون شوراها و امور داخلی (۱) *اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی* (۱) برزول (۱) قلعه چاه (۱) بخشدارگل تپه (۱) ورزشهای زمستانی (۱) روستاهای بزرگ کبودراهنگ (۱) میرجمال حسینی (۱) فارسی ترکی (۱) پیگیریهای ویزه مدیر وبلاگ (۱) محسن مرادی پناه (۱) تعاونی دشت طلائی کوریجان (۱) مسلم آقامیرزائی (۱) شرکت تعاونی میخ سازی کوریجان (۱) شمیم الوند کوریجان (۱) عین اله زمانی (۱) کاروند (۱) ملاحسین بیاتی (۱) عبدالصمد میرزاعزالدوله (۱) گالری عکس طایفه آقا میرزایی (۱) گالری عکس خاندان مینایی (۱) گالری عکس طایفه اکبری (۱) گالری عکس خاندان اکبری (۱) پیاده روی خانوادگی (۱) همایش پیاده روی (۱) محسن نریمان (۱) شجره نامه سادات کوریجان (۱) شجره نامه طایفه صفی یی (۱) شجره نامه طایفه مهدوی (۱) شجره نامه خاندان رستمی (۱) شهدای گمنام (۱) شجره نامه طایفه حاج حسین رضا (۱) گورستانهای کوریجان (۱) مجتبی زارعی (۱) شجره نامه خاندان احمدی (۱) شجره نامه خاندان اکبری (۱) عبداله خان سرتیپ (۱) فرهنگ دکترمعین (۱) غازان خان تیموری (۱) شجره نامه طایفه خدایی و سلیم خانی (۱) شجره نامه طایفه فضلی (۱) شجره نامه طایفه جوادی (۱) داریوش حق دوست کوریجانی (۱) هنذمند و هنرپیشه (۱) بازیگر، کارگردان (۱) تئاتر و یسنما (۱) آمریکایها در کوریجان (۱) نصرالله خان کوریجانی (۱) فرش بافی (۱) سردار آبنوش (۱) بعثت پیامبر (۱) خانه های روستایی (۱) مهدی کرمی (۱) معماری روستا (۱) دلریش (۱) جان کری (۱) آبهای زیر زمینی (۱) کبدی (۱) فرآورده های لبنی (۱) شجره ملعونه (۱) تربیت بدنی کبودراهنگ (۱) معاینه فنی (۱) موکب (۱) کنتور آب (۱) کمیسیون اجتماعی مجلس (۱) جشن میلاد (۱) ویکی لیکس (۱) سید عظیم شیروانی (۱) ماران (۱) مسجد تاریخی مهاجرات(ماران) (۱) پور مختار (۱) معلم ورزش (۱) جامعه روحانیت (۱) علی اکبر نظری (۱) محمد علی محمدی (۱) قصور پزشکی (۱) اکبر رنجبر زاده (۱) پارک علم و فناوری (۱) بخش گل تپه (۱) محمد کاظمی (۱) فرماندار نهاوند (۱) حجت الاسلام طاهری (۱) معابر (۱) حجت الاسلام جوادی (۱) فرماندار کبودراهنگ (۱) رضا داوود نژاد (۱) حرم امام (ره) (۱) ابوالقاسم نباتی (۱) محسن کوهکن (۱) تولید دارو (۱) سردار محمدرضا نقدی (۱) کمیته برنامه ریزی (۱) معاون فرماندار (۱) راه پیمایی روز قدس (۱) عاملی اردبیلی (۱) گریبایدوف (۱) یادداشت نویسنده (۱) پوشاک اسلامی (۱) ال سعود (۱) عباس زمانی (۱) اگهی ترحیم (۱) محمد کرمی (۱) سید رضا موسوی (۱) محمد ابراهیم اسدی (۱) هیات امنا مسجد قمر بنی هاشم (ع (۱) پایگاه مقاومت شهید دستغیب (۱) مجتمع رفاهی امیر اشرف (۱) 31 شهریور (۱) علی اکبر افشار نایب کوریجان (۱) گالری عکس خاندان افشار (۱) رضا فیضی پور (۱) دهیار مهاجران (۱) آیت اله بروجردی (۱) آل خلیفه (۱) حوزه علمیه خواهران (۱) آرامستان (۱) تقدیر و تشکر (۱) تنظیم خانواده (۱) بدون کنکور (۱) فراری (۱) صالحین (۱) اهداء عضو (۱) سفرهای استانی (۱) تجمل گرایی (۱) قشم (۱) عراقی (۱) ساخت (۱) اصناف (۱) شهردار (۱) بوم گردی (۱) فروشنده (۱) حساب بانکی (۱) منافقین (۱) پیام نور (۱) انرژی هسته ای (۱) وزارت اطلاعات (۱) ریاست جمهوری (۱) بازار همدان (۱) مسجد جامع (۱) کلیه (۱) وزارت نفت (۱) نایب رئیس مجلس (۱) منابع آب (۱) نابینایان (۱) محمود کریمی (۱) فضولی (۱) امارات متحده عربی (۱) کابل (۱) دستگیری (۱) پاس همدان (۱) میلاد حضرت علی (۱) راهنمایی و رانندگی (۱) کما (۱) درخواست کمک (۱) مجمع عمومی (۱) بسیج سازندگی (۱) لیگ برتر (۱) مهرداد بذرپاش (۱) شهید همت (۱) تلفن همراه (۱) وزارت کشور (۱) عربستان (۱) علی جعفری (۱) حیدری (۱) سالن ورزشی (۱) اجبار (۱) متین (۱) عذرخواهی (۱) ناطق نوری (۱) فضای سبز (۱) جریمه (۱) کابینه (۱) پوکی استخوان (۱) خشکسالی (۱) صادرات (۱) میزان (۱) مشاور (۱) منطقه (۱) شفیعی (۱) تروریستی (۱) زیرساخت (۱) نیروهای مسلح (۱) همسایه (۱) حاشیه (۱) کوهنورد (۱) سازمان ملل (۱) ارزانفود (۱) مهدی هاشمی (۱) رضا طلایی نیک (۱) گردهمایی (۱) شهدا (۱) فرودگاه (۱) بیانیه (۱) جنگ جهانی (۱) شهرسازی (۱) استان مرکزی (۱) آمازون (۱) نهی از منکر (۱) شبکه اجتماعی (۱) رشت (۱) اعتکاف (۱) روزنامه (۱) اسکواش (۱) فرهنگ اسلامی (۱) صفوی (۱) پیام نوروزی (۱) چهل حدیث (۱) تسهیلات (۱) حادثه (۱) تهران (۱) گندم (۱) آذربایجان (۱) کشاورزی (۱) اطلاعیه (۱) زندان (۱) معجـزه (۱) ونزوئلا (۱) طرح (۱) مهربان (۱) مادر (۱) استقلال (۱) دست (۱) اصلاحات (۱) تبلیغات (۱) زایمان (۱) سلامت (۱) بیماری (۱) اعتیاد (۱) نماز (۱) رد صلاحیت (۱) مرگ (۱) انقلاب (۱) اجتماعی (۱) ازدواج (۱) فناوری اطلاعات (۱) اسرائیل (۱) مجلس (۱) اصغر فرهادی (۱) چین (۱) تسنیم (۱) قیمت (۱) شیرین (۱) جوانان (۱) نشریه (۱) آمار (۱) ادبی (۱) هاشمی (۱) ایران (۱) آزادی (۱) سفر (۱) مسجد (۱) تولد (۱) اهواز (۱) کتاب (۱) ورزش (۱) بسیج (۱) بین الحرمین (۱) امام رضا (ع) (۱) گزارش عملکرد (۱) رهبری (۱) یهود (۱) اشتباه (۱) حضرت محمد (ص) (۱) ولایت (۱) صفر (۱) پارک (۱) ماهواره ای (۱) اعتماد به نفس (۱) ترافیک (۱) مهاجرت (۱) معتاد (۱) کشتی (۱) طب سنتی (۱) اتاق بازرگانی (۱) اعدام (۱) وهابیت (۱) دولت (۱) ورزش باستانی (۱) المپیک (۱) امتحان (۱) پزشکیان (۱) تجاوز به عنف (۱) راه (۱) امام حسین (ع) (۱) گرگ (۱) آسیب های اجتماعی (۱) وزارت خارجه (۱) پرچم (۱) اسکار (۱) دانشمندان (۱) چهارشنبه سوری (۱) گیلان (۱) تیراندازی (۱) امام شناسی (۱) شکار (۱) حامیان (۱) اوباما (۱) پزشکی (۱) جهاد کشاورزی (۱) امامت (۱) هزینه (۱) العالم (۱) کیو کوشین (۱) عکس عروسی (۱) یالثارات (۱) شماره تلفن ادارات (۱) کارکنان ادارات کبودراهنگ (۱) ترامپ (۱) فصل مدرسه (۱) طایفه مرادی (۱) گالری عکس طایفه مرادی (۱) شهر بازی (۱) شاه طهماسب صفوی (۱) ملا پناه واقف (۱) کورجان (۱) مسجد ارگ (۱) گوریجان (۱) کریجان (۱) اختر شناسی (۱) پلاکت (۱) بسیج دانش آموزی (۱) پیشگیری از اعتیاد (۱) سر مربی (۱) حسین شریعت مداری (۱) ستاد انتخابات (۱) قمری دربندی (۱) دولومیت (۱) تصادفات جاده ای (۱) چزابه (۱) مسابقات قهرمانی کشور (۱) معاون رئیس جمهور (۱) آیت‌الله خاتمی (۱) ایرانی کشی (۱) دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام (۱) همدانی (۱) محلات قدیم کوریجان (۱) سی تی اسکن (۱) قلعه ارباب (۱) محسن ترکاشوند (۱) گفتمان دینی (۱) ایلان داشی (۱) خبر آنلاین (۱) نماینده نهاوند (۱) سعید افقی (۱) عمرانی (۱) ارباب رجوع (۱) طایفه حسنی (شبیه خوان طایفه سی) (۱) عزاداران حسینی (۱) گرانی گوشت (۱) پذیرش دانشجو (۱) محرم1388 (۱) شال سالاماخ منجوق چیخارتماغ (۱) آسفالت جاده (۱) سایان (۱) رفتاری (۱) تحصیلکردگان (۱) گالری عکس طایفه مهدوی (۱) رحمانی فضلی (۱) گالری عکس طایفه صفی ئی (۱) گئتمه ترسا بالاسی (۱) علی آقا واحدی (۱) نامهای جالب (۱) علی اکبر افشار (۱) طایفه میرزایی (۱) نایب کوریجان (۱) گالری عکس خاندان بابایی (۱) سرمازدگی باغات (۱) شیخ تقی طاهری (۱) سید مصطفی حسینی (۱) گالری عکس خاندان محمدی (۱) نان پحتن در خانه های کوریجان (۱) گالری عکس طایفه شیرازی (۱) قهوهخانه کوریجان (۱) کدخدامحمدحسین نوروزی (۱) عباس قهوه چی (۱) خاندان احمدی (۱) گالری عکس خاندان احمدی (۱) شجره نامه طایفه حسنی (۱) گالری عکس طایفه حسنی (۱) مسعود سالور (۱) خاندان یا طایفه نوروزی (۱) کشت کلزا (۱) راهنگ سبز (۱) کنگره آمریکا (۱) هوشنگ کامکار (۱) ده فجر (۱) محمد حسینی (۱) انسانهای اولیه (۱) ماموران انتظامی (۱) کوریجان رشت (۱) سیلوی 80هزار تنی کوریجان (۱) گنج نامه (۱) روستاهای ترک (۱) زبان سومری (۱) زبان همدانی (۱) راه اهن (۱) رزمندگان (۱) اساتید دانشگاه (۱) دستاوردهای انقلاب (۱) حفاظت شده (۱) نیروگاه خورشیدی (۱) شهید مفتح (۱) عسگری (۱) هفته پژوهش (۱) نادر شاه افشار (۱) مخزن آب (۱) عزای عمومی (۱) بینندگان وبلاگ (۱) امام زاده (۱) بخش صالح آباد (۱) نیروی مقاومت بسیج (۱) زنان و زایمان (۱) آخرین خبر (۱) نامها (۱) اتاق اصناف (۱) لباس مدرسه (۱) نماینده تهران (۱) موتلفه اسلامی (۱) هفته بسیج (۱) استعفاء (۱) عثمانی (۱) طرح تفصیلی (۱) پیکر (۱) سیستم تبلیغاتی (۱) خوابگاه دانشجویی (۱) اقامه نماز (۱) انتحاری (۱) جبهه جنگ (۱) پرورش بلدرچین (۱) نخجوان (۱) میترا حجار (۱) خزانه (۱) جمهوریخواه (۱) بادامچیان (۱) تلگراف (۱) محمد علی نجفی (۱) رکود (۱) زورخانه (۱) پیش دبستانی (۱) وزارت بهداشت (۱) تغذیه مصنوعی (۱) عکاس (۱) مهاجران اراک (۱) اردوغان (۱) اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی (۱) مومیایی (۱) کمیسیون فرهنگی (۱) حضرت مهدی عج (۱) عیسی جعفری (۱) افطاری (۱) فضای مجازی (۱) فرهاد فخرالدینی (۱) شناسایی (۱) گوروان (۱) فرزند شهید (۱) بافت مسکونی (۱) نخبه (۱) جانباز شیمیایی (۱) علی اکبر جوانفکر (۱) شوراهای اسلامی (۱) میلادامام حسین (۱) کمیته امداد (۱) خجسته (۱) بقاع متبرکه (۱) موشک بالستیک (۱) بروجردی (۱) ماشین عروس (۱) محوطه تاریخی (۱) حاتم آباد (۱) نیروی هوایی (۱) چاه دشت (۱) سارق (۱) مجاهدت (۱) کارت هوشمند (۱) عکس طبیعت کوریجان (۱) وزیر دفاع (۱) مرگ مغزی (۱) اقتصاد جهانی (۱) حجاریان (۱) طناب زنی (۱) خراسان شمالی (۱) دیوان عالی کشور (۱) نتایج انتخابات (۱) سال تحصیلی (۱) محمدرضا شجریان (۱) 10 مسجد 10 سخنران (۱) حجت الاسلام ناصر نقوی (۱) خودرو گران قیمت (۱) حمیدرضا نیکداد (۱) آب و فاضلاب استان همدان (۱) حجت الاسلام سید رضا فاضلیان (۱) همدانی های مقیم تهران (۱) آقا محمدی (۱) زمردیان (۱) میعاد یاران (۱) ورزش بدنسازی (۱) سرهنگ بزرگعلی توری (۱) رقیق دوست (۱) حجت الاسلام سیدموسی حسنی مجد (۱) حاجی رضا تیموری (۱) حضرت آیت الله محمدی (۱) حجت الاسلام آزادی خواه (۱) علی نصیرزاده (۱) منصور رضوانی جلال (۱) مدیر امور آبفا (۱) یخزدگی (۱) محمدرضا بیاناتی (۱) فرمانده تیپ 32 انصارالحسین(ع) (۱) سردار مهدی فرجی (۱) چورمق (۱) ثبت احوال شهرستان همدان (۱) رضا زمانی (۱) معاون برنامه ریزی و امور عمرانی (۱) نلگرام (۱) کنار گذر (۱) میثم مصطفی جوکار (۱) معاون سیاسی سپاه (۱) محمدرضا عبادیان (۱) فارسپان (۱) حفاظت هواپیمایی سپاه (۱) فرهاد فراهانی (۱) تبر اندازی (۱) حصار امام خمینی (ره) (۱) حجت‌الاسلام احمدحسین فلاحی (۱) جهاد کشاورزی رزن (۱) محمود فتحی (۱) محمد جواد سیف (۱) هاشم اسکندری (۱) دهیاران بهار (۱) روستاهای بخش مرکزی (۱) ماماهان (۱) مدیرکل فنی و حرفه ای (۱) علیرضا مهرابی (۱) شورای عالی خانه موسیغی (۱) سردار حاج‌میرزا سلگی (۱) بیر جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی (۱) محمد جواد بربریان (۱) سایت خبری اعتدال (۱) مدیرجهاد کشاورزی (۱) شهید محمد حسین بشیری (۱) حجت الاسلام محمد کاروند (۱) کانون اسلامی همدان (۱) دامپزشکی استان همدان (۱) تصفغیه خانه (۱) سید هادی حسینی بیدار (۱) شرکت هواپیماسازی بوئینگ (۱) موسوی اصفهانی (۱) مدیر حوزه های علمیه استان همدان (۱) اهانت آمیز (۱) یازانه (۱) حواددث غیر مترقبه (۱) استاد حوزه علمیه قم (۱) حجت‌الاسلام حسین شریفی (۱) همایش ائمه جماعات شهرستان همدان (۱) نماینده رزن (۱) جدو (۱) حجت الاسلام مولا زاده (۱) حجت الاسلام حسنی حلم (۱) رئیس ستاد اقامه نماز استان همدان (۱) مصطفی پناهنده (۱) بدهکار کلان بانکی (۱) شواری شهر همدان (۱) شواری شهر ملایر (۱) رضا زنگنه (۱) مدیر کل امور اجتماعی استانداری همدان (۱) مهرداد نادری فر (۱) جواد نگاهداری (۱) دیرکل راه و شهرسازی استان همدان: (۱) معاونت غذار و دارو (۱) جوان ورزشکار (۱) بخش مرکزی بهار (۱) فاطمه‌السادات شبیری (۱) حضرت آیت اله آملی لاریجانی (۱) سرهنگ داوود قاسمیان (۱) حجت‌الاسلام‌والمسلمین عباسعلی مغیثی (۱) مسعود اقلامی (۱) محمداسماعیل مطل (۱) مدیرکل سلامت جمعیت، خانواده و مدارس وزارت بهداشت (۱) شرکت پشتیبانی امور دام (۱) کریمی قدوسی (۱) معاون هماهنگ کننده قرارگاه خاتم الانبیا (۱) شهر مریانج (۱) داور همدانی (۱) بیژن حیدری (۱) حجت الاسلام رنجبر (۱) تیم تشریفات (۱) اسکیت یو (۱) مدیر کل اوقاف (۱) مهدیان نسب (۱) مهر تندرستی (۱) مجمع فعالان رسانه های انقلاب اسلامی (۱) شورای شهر بهار (۱) کار تعاون و رفاه اجتماعی (۱) هفته ازدواج (۱) کار گردان (۱) بهروز بیگی (۱) تهیه لباس (۱) تخلف اخلاقیومالی (۱) امور اقتصادی و دارایی استان همدان (۱) دوبانده (۱) 12 نماز جمعه، 12 سخنران (۱) قراویز (۱) مسئول بسیج (۱) عمل به واجبات (۱) شهرکبودراهنگ (۱) شهر ملایر (۱) فرمانده پایگاه نورژه (۱) فرد نخبه (۱) جذب دانشجوی خارجی (۱) حمل دام (۱) حاکمی (۱) بخشدار لالجین (۱) حمیدرضا رهبر (۱) دهستان ترک شرقی (۱) مدیر کار و رفاه اجتماعی (۱) علی حاجی‌زاده (۱) سرهنگ دوم پاسدارمحمدتقی امیدی (۱) سید روح الله حسینی (۱) امام جمعه ملایر اما (۱) نماینده همدان و فامنین (۱) سرشماری نفوس و مسکن 1395 (۱) امیدعلی پارسا (۱) هادی گل محمدی (۱) سردار مظاهر مجیدی (۱) عبدالعظیم رضایی (۱) پل آهنی (۱) زندگی بخشید (۱) حجت الاسلام محمد کاوندی (۱) ارزشهای دینی (۱) مسجد و حسینیه (۱) بسیج استان (۱) آب منطقه ای همدان (۱) مرتضی عزالدین (۱) شرکت آبفار همدان (۱) سیدمصطفی هاشمی (۱) حاج میرزا سلگی (۱) روستای ایرو (۱) آزمایش dna (۱) روستای مهبار (۱) شهر چوب (۱)
دوستان من بسیج فامنین اداره ورزش و جوانان فامنین حوزه علمیه امیرالمومنین (ع )فامنین مجمع شیفتگان ابی عبداله شهرستان فامنین هیات حضرت امیرالمومنین (ع) شهرستان فامنین انجمن ادبی شوق قلم شهرستان فامنین وبلاگ اختصاصی انجمن اندیشه و پیشرفت فامنین کتابخانه شهید مطهری فامنین آموزش و پرورش شهرستان فامنین هنرستان دخترانه حضرت زهرا (س) فامنین شبکه بهداشت و درمان شهرستان فامنین پیشرفت و توسعه فامنین هیات فوتبال شهرستان فامنین بخشداری پیشخور فامنین وبلاگ حقوقی ماماهان فامنین سحر رایانه ماماهان تعزیه خوانی ثاراله ماماهان ائل قیزی آوای مهاجران بخش مرکزی همدان بخش نوبران شهرستان ساوه بوبوک آباد -دیار محمد جعفر مجذوب علی شاه همدانی پایتخت سفال ایران لالجین پایگاه شهید مصطفی خمینی داق داق آباد تبليغات وبلاگي تعاون همدان جوانان روستای کرفس- رزن خاکریز-شهرستان اسد آباد دریافت کتاب و مقاله راهنگ سبز روستای آقداش-- نوبران ساوه روستای بابا خنجر روستای دوچشمه(کله خان) نهاوندستان روستای سامان - نوبران ساوه روستای سلیمانی نیشابور روستای سوزن -شهرستان رزن روستای سوزن-شهرستان رزن کبودراهنگ-مرکری-قاباق تپه روستای کوزره - شرا - همدان روستای گنبد روستای نینج -شهرستان رزن سازمان تبليغات اسلامي شهرستان كبودراهنگ سایانی های مقیم قم سریش آباد قروه سیاهپوشان-محرمعلی صمدی مداح اهل بیت سیراوند اسدآباد شهر زیبای من فامنین همدان شیخ جراح- گل تپه کبودراهنگ فریازان فضای اشتراک فایل رایگان قروه درجزین قشقایی بی وطن وطن پرست-بهزاد حیاتی جعفربیگی گزل کندیم دینگله کهریز همدان لالجین منیم گوزل کندیم پامبولو(پامولو)--شهرستان فامنین مهدی غلامی موسیقی ترکی همدانی نمسا همدان پایتخت تاریخ وتمدن وبلاگ فرهنگ وتاریخ مریانج شرکت بازرگانی پاسارگاد روستای فامرین شعرهای بی کتاب -مرتضی رشیدی خلیل کرد بهار-روستای بهادر بیگ پایگاه خبری تحلیلی کورنگ اخبار کبودراهنگ-مجتبی بهرامی کربلایی امیر محمد اسکندری-شهدا شرمنده ایم دهیاری مارهموار(راهموار) شرکت تعاونی دهیاریهای بخش لالجین پایگاه بسیج سما کوریجان روستای ویان-مرکز دهستان سبزدشت بصیرت ویان کتابخانه عمومی قدس ویان سایت تابناک همدان اسدآباد افشار آموزش ترکی آذربایجانی آموزش زبان فارسی برای ترک زبانها جهاد پرس پرتال زیگور طراح قالب