نویسنده (های) وبلاگ دهیار بوبوک آباد دهیار یسرلو-احمدعلی کمنذی شورای قرخلر-مهدی کرمی محمدرضارشیدی شورای کوریجان -روح اله بهبهانی دهیار راهموار-سید بیت اله زینتی مصطفی نوروزی
آرشیو وبلاگ
      دیار تاریخی کوریجان (اقتصاد مقاومتی ، تولید و اشتغال)
ورود دستگاه‎های شتاب‌دهنده به همدان / پیگیر جذب فوق تخصص اطفال هستیم نویسنده: مصطفی نوروزی - سه‌شنبه ۳٠ آذر ۱۳٩٥
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی همدان خبر داد
ورود دستگاه‎های شتاب‌دهنده به همدان / پیگیر جذب فوق تخصص اطفال هستیم
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی همدان از ورود دستگاه‎های شتاب دهنده طی چند ماه اخیر به همدان خبر داد و گفت: پیگیر ورود فوق تخصص اطفال به همدان هستیم.

 معاون  درمان دانشگاه علوم پزشکی
دیارتاریخی کوریجان


محمدرضا عبادیان امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در همدان با اشاره به پیگیری‌های انجام شده در خصوص ورود فوق تخصص اطفال به استان اظهار کرد: متاسفانه سال گذشته موفق نشدیم در حوزه فوق تخصص اطفال نیرویی جذب کنیم اما این موضوع توسط  معاونت آموزشی دانشگاه در حال پیگیری است.


ادامه مطلب ...
  نظرات ()
نظر آیت الله جنتی درباره استعفای پسر نویسنده: مصطفی نوروزی - سه‌شنبه ۳٠ آذر ۱۳٩٥
نظر آیت الله جنتی درباره استعفای پسر

 علی جنتی وزیر فرهنگ و ارشاد
دیارتاریخی کوریجان

به گزارش کانال خبری کوریجان به نقل از تابناک علی جنتی در گفت و گو با روزنامه اعتماد درباره نظر پدرش در رابطه با استعفا گفت، ایشان از روز اول که با ایشان برای قبول مسوولیت وزارت ارشاد مشورت داشتم موافق نبودند و نظرشان این بود که وزارت ارشاد با توجه به ماهیت فعالیت‌های فرهنگی و هنری‌اش همواره مورد انتقاد آقایان علما و مراجع تقلید و ائمه جمعه و برخی از متدینین بوده و برخی از فعالیت‌های هنری را خارج از چارچوب‌های شرعی می‌دانند؛ لذا نمی‌خواستند من در موضعی قرارگیرم که مورد اعتراض و هجمه آنان باشم. به همین دلیل هم معتقد بودند که با استعفا از زیر فشارها بیرون می‌آیم.

  نظرات ()
واکنش معاون سیاسی سپاه به ادعای کاخ سفید درباره سردار سلیمانی نویسنده: مصطفی نوروزی - سه‌شنبه ۳٠ آذر ۱۳٩٥
معاون سیاسی سپاه به ادعای کاخ سفید درباره سردار سلیمانی واکنش نشان داد.

سردار سرتیپ دوم رسول سنایی راد درباره ادعای کاخ سفید مبنی بر نقض قطعنامه 22311 شورای امنیت با سفر سردار سلیمانی به سوریه واکنش نشان داد.
وی گفت: مسائل مربوط به حوزه دفاعی امنیتی ما تابع هیچ شرطی نیست. در این زمینه کاملا مستقل هستیم و به این استقلال افتخار می کنیم.


 سردار سلیمانی
دیارتاریخی کوریجان

به گزارش کانال خبری کوریجان به نقل باشگاه خبرنگاران معاون سیاسی سپاه با اشاره به اینکه ادعای امریکا درباره سردار سلیمانی نوعی گزافه گویی است، ادامه داد: امریکایی ها با این اظهارات به دنبال دلجویی از تروریست های تکفیری در حلب هستند.
وی در پایان با اشاره به اینکه امریکا به دنبال ترمیم روحیه تروریست هاست خاطرنشان کرد: به جز نکته ای که گفته شد نمی توان استنباط دیگری از ادعای سخیف امریکایی ها داشت.


  نظرات ()
اآل خلیفه از آب هم مضایقه کردند نویسنده: مصطفی نوروزی - سه‌شنبه ۳٠ آذر ۱۳٩٥
نظامیان رژیم آل خلیفه در ادامه اقدامات سرکوبگرانه خود علیه شیعیان بحرین، اهالی منطقه «الدراز» را از دسترسی به آب شیرین محروم کردند.

 علی جنتی وزیر فرهنگ و ارشاد
دیارتاریخی کوریجان

به گزارش کانال خبری کوریجان به نقل از نظامیان رژیم آل خلیفه در ادامه اقدامات سرکوبگرانه خود علیه شیعیان بحرین، اهالی منطقه «الدراز» را از دسترسی به آب شیرین محروم کردند.


ادامه مطلب ...
  نظرات ()
میثم مصطفی‌جوکار امید اول مادستان نویسنده: مصطفی نوروزی - سه‌شنبه ۳٠ آذر ۱۳٩٥
میثم مصطفی‌جوکار امید اول مادستان
مسابقات عمومی کشتی آزاد و فرنگی کشور در حال برگزاری است و تیم 16 نفره استان همدان آماده سرشاخ شدن با رقباست که در این میان میثم مصطفی‌جوکار امید اول مادستان برای کسب مدال است.

 میثم مصطفی جوکار
دیارتاریخی کوریجان

به گزارش کانال خبری کوریجان به نقل از گزارش خبرگزاری فارس از همدان، به گزارش خبرگزاری فارس از همدان، برای دومین سال پیاپی، فدراسیون کشتی شرایطی را رقم زده تا خاک خورده‌های دایره طلایی در آوردگاهی به نام مسابقات عمومی (Open) کشتی آزاد و فرهنگی کشور با هم سرشاخ شوند.


ادامه مطلب ...
  نظرات ()
سرپرست اداره راه و شهرسازی اسدآباد خبر داد پیشرفت 99 درصدی پروژه کنارگذر اسدآباد نویسنده: مصطفی نوروزی - دوشنبه ٢٩ آذر ۱۳٩٥


سرپرست اداره راه و شهرسازی اسدآباد خبر داد
پیشرفت 99 درصدی پروژه کنارگذر اسدآباد
سرپرست اداره راه و شهرسازی شهرستان اسدآباد گفت: کنارگذر اسدآباد از پیشرفت 99 درصدی برخوردار است.

 راه سازی
دیارتاریخی کوریجان

به گزارش کانال خبری کوریجان به نقل از گزارش خبرگزاری فارس از همدان، به نقل از روابط عمومی اداره‌کل راه و شهرسازی استان همدان، زینب کرمیان با بیان اینکه  کنارگذر اسدآباد از پیشرفت 99 درصدی برخوردار است، اظهار کرد: این پروژه طی دو قرارداد (اجرای کنارگذر) و (تقاطعات و پل خنداب) اجرا می‌شود.


ادامه مطلب ...
  نظرات ()
خون شهدا پیوند حوزه و دانشگاه را تضمین کرده است نویسنده: مصطفی نوروزی - جمعه ٢٦ آذر ۱۳٩٥
حجت‌الاسلام پورمحمدی:
خون شهدا پیوند حوزه و دانشگاه را تضمین کرده است
وزیر دادگستری بابیان اینکه هنر روحانیون جمع کردن نخبگان است، گفت: خون شهدا پیوند حوزه و دانشگاه را تضمین کرده است. وزیر داد گستریحجت الاسلام  مصطفی پورمحمدی
دیارتاریخی کوریجان

به گزارش کانال خبری کوریجانبه نقل از گزارش خبرگزاری فارس از رزن، حجت الاسلام مصطفی پورمحمدی ظهر امروز در یادواره شهید مفتح و شهدای رزن با بیان اینکه ویژگی ممتاز انقلاب اسلامی این است که رهبران آن دانشمندان هستند، اظهار داشت: این در حالی است که جامعه‌ای سراغ ندارید که شرط رهبری آن دانشمندی و دانش‌ورزی باشد.


ادامه مطلب ...
  نظرات ()
تغییر نیاز بزرگ جشنواره تئاتر کودک و نوجوان همدان نویسنده: مصطفی نوروزی - جمعه ٢٦ آذر ۱۳٩٥

بیست و سومین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان در حالی در همدان برگزار می‌شود که اکثر کارشناسان امیدوارند در سال‌های آینده مدیرانی سکان اجرایی فرهنگ و هنر استان را به دست بگیرند که بتوانند اهداف والای جشنواره را محقق کنند.
 جشنواره بین المللی تئاتر کوردک و نوجوان
دیارتاریخی کوریجان

به گزارش کانال خبری کوریجانبه نقل ازگزارش خبرگزاری فارس از همدان، جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان از سال 89 به زادگاهش بازگشت و هفتمین سالی است که مجدداً در پایتخت تاریخ و تمدن ایران برگزار می‌شود. پیش از این  جشنواره با نام «امید» 9 سال در همدان برگزار شده بود و پس از آن به شهرهای دیگری چون اصفهان رفت و دوباره به زادگاهش بازگشت.


ادامه مطلب ...
  نظرات ()
دبیر جبهه پایداری همدان به دادگاه فراخوانده شد نویسنده: مصطفی نوروزی - جمعه ٢٦ آذر ۱۳٩٥
به دنبال سخنرانی دکتر حسن عباسی در همدان
دبیر جبهه پایداری همدان به دادگاه فراخوانده شد/شکایت دولتی‎ها
به دنبال سخنرانی دکتر حسن عباسی رئیس مرکز دکترینال امنیت بدون مرز در همدان حجت‌الاسلام احمدحسین فلاحی به دلیل سخنرانی پیش از آغاز این برنامه و با اتهام نشر اکاذیب به دادگاه فراخوانده شد.

 دادگاه
دیارتاریخی کوریجان

به گزارش کانال خبری کوریجان به نقل از  گزارش خبرگزاری فارس از همدان، هنوز دو هفته از برگزاری یادواره شهدای کوی حصار امام خمینی(ره) همدان با سخنرانی دکتر حسن عباسی رئیس مرکز دکترینال امنیت بدون مرز نگذشته که حجت‌الاسلام احمدحسین فلاحی دبیر جبهه پایداری همدان به دلیل سخنرانی در ابتدای مراسم یادواره شهدا به دادگاه فراخوانده شد.
ادامه مطلب ...
  نظرات ()
استاندار همدان مطرح کرد وقوع اشتباه در ارزیابی دبیرخانه اقتصاد مقاومتی نویسنده: مصطفی نوروزی - جمعه ٢٦ آذر ۱۳٩٥
استاندار همدان مطرح کرد
وقوع اشتباه در ارزیابی دبیرخانه اقتصاد مقاومتی/معین‌های همدان در اقتصاد مقاومتی، گزارش دهند/ بسیار امیدوارم تا پایان سال سوت قطار در همدان شنیده شود
استاندار همدان گفت: ارزیابی دبیرخانه اقتصاد مقاومتی در سازمان برنامه بودجه مستقر است، اما اشتباهی در ارزیابی‌ها شده و اشتباهی نیز مسؤولان در همدان انجام داده‌اند.

 محمد ناصر نیکبخت استاندار همدان
دیارتاریخی کوریجان

به گزارش کانال خبری کوریجان به نقل از به گزارش خبرگزاری فارس از همدان، محمدناصر نیکبخت امشب در ستاد اقتصاد مقاومتی استان همدان، خطاب به معاون سرمایه‌گذاری سازمان میراث فرهنگی کشور و معین استان در اقتصاد مقاومتی در رابطه با حضور او در روزهای پنج‌شنبه در استان قم و همدان، اظهار کرد: برای استفاده بیشتر اعضای ستاد از حضور شما پیشنهاد می‌کنم به هر استان یک روز سفر کنید به‌ نحوی‌ که یک هفته دو استان و یک هفته یک استان را در برنامه خود قرار دهید.
ادامه مطلب ...
  نظرات ()
گزارش تصویری از حضور وزیردادگستری در یادواره شهدای شهرستان رزن نویسنده: مصطفی نوروزی - جمعه ٢٦ آذر ۱۳٩٥
حضور وزیر داد گستری در مراسم یادواره شهید مفتح و ۴۶۹ شهید رزن


 وزیر داد گستریحجت الاسلام  مصطفی پورمحمدی
دیارتاریخی کوریجان

به گزارش کانال خبری کوریجان حجت الاسلام مصطفی پورمحمدی وزیر داد گستری جهت شرکت در مراسم یادواره شهید مفتح و ۴۶۹ شهید رزن به شهرستان رزن آمد و استاندار همدان و از او استقبال کردند
وزیر داد گستری  مراسم یادواره شهید مفتح و ۴۶۹ شهید رزن حضور پیدا کرد


ادامه مطلب ...
  نظرات ()
شناسایی 30 فقره پرونده تغییر کاربری غیر مجاز اراضی کشاورزی در رزن نویسنده: مصطفی نوروزی - جمعه ٢٦ آذر ۱۳٩٥
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان رزن مطرح کرد
شناسایی 30 فقره پرونده تغییر کاربری غیر مجاز اراضی کشاورزی در رزن/صدور حکم قلع‌ و قمع 5 فقره
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان رزن با اشاره به شناسایی 30 فقره پرونده تغییر کاربری غیر مجاز اراضی کشاورزی در شهرستان رزن، گفت: حکم قلع‌وقمع پنج پرونده تغییر کاربری غیر مجاز در نخستین فرصت با هماهنگی مراجع قضایی اجرا خواهد شد.

 کاربری
دیارتاریخی کوریجان

به گزارش کانال خبری کوریجان به نقل از  گزارش خبرگزاری فارس از همدان، محمود فتحی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در همدان اظهار داشت: در راستای حفظ و صیانت از اراضی زراعی و کشاورزی و اجرای قانون حفظ کاربری اراضی زراعی و باغ‌ها در سال جاری، اداره امور اراضی مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان رزن تاکنون موفق به شناسایی 30 فقره پرونده تخلف تغییر کاربری غیر مجاز شده است.
ادامه مطلب ...
  نظرات ()
جنجال آزمون ورودی تحصیلات تکمیلی تمام شد نویسنده: مصطفی نوروزی - پنجشنبه ٢٥ آذر ۱۳٩٥
اطلاعیه مشترک سازمان سنجش اموزش کشور و دانشگاه آزاد اسلامی در باره شرایط وضوابط، تاریخ و نحوه ثبت نام در آزمون ورودی تحصیلات تکمیلی سال 1396 کشور صادر شد. دانشگاه آزاد
دیارتاریخی کوریجان

به گزارش کانال خبری کوریجان به نقل از به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی متن این اطلاعیه به شرح زیر است:
نظر به اینکه مقرر گردید ثبت‌نام و برگزاری آزمون فوق به صورت متمرکز توسط سازمان سنجش آموزش کشور در تاریخ 95/12/6 صورت پذیرد لذا آن دسته از داوطلبانی که متقاضی پذیرش در دانشگاه آزاد اسلامی می‌باشند، لازم است نسبت به انجام ثبت‌نام و یا در صورت لزوم اصلاح و ویرایش اطلاعات ثبت نامی یا کدرشته امتحانی براساس اطلاعیه‌های این سازمان و با توجه به دفترچه راهنمای شرکت در آزمون از طریق سایت سازمان به نشانی (www.sanjesh.org) حداکثر تا 95/9/30 اقدام نمایند. لذا در این خصوص توجه داوطلبان گرامی را به نکات ذیل معطوف می‌دارد:
الف-‌ ثبت‌نام و شرکت در آزمون:ادامه مطلب ...
  نظرات ()
صادرات کالا از همدان به 38 کشور/ نیاز به 140 میلیارد تومان برای آبیاری قطره‌ای د نویسنده: مصطفی نوروزی - پنجشنبه ٢٥ آذر ۱۳٩٥
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار همدان با بیان اینکه سال گذشته استان همدان به 31 کشور صادرات داشت، گفت: امسال استان همدان به 38 کشور صادرات داشته که هفت کشور اضافه‌ شده همه از کشورهای اروپایی هستند.

 رضا قیاسی معاون استاندار
دیارتاریخی کوریجان

به گزارش کانال خبری کوریجان به نقل از گزارش خبرگزاری فارس از همدان، رضا قیاسی امشب در ستاد اقتصاد مقاومتی استان همدان با اشاره به احصاء 10 مشکل در استان همدان، اظهار کرد: کمیته اقتصادی با مشارکت همه دستگاه‌ها در دو جبهه کار خود را پیش می‌برد.

وی با اشاره به اینکه یکی از جبهه‌های کمیته اقتصادی موضوع سرمایه‌گذاری است، ادامه داد: 105 جلسه کارگروه تسهیل برگزار شده که 760 مصوبه داشته است.

ادامه مطلب ...
  نظرات ()
همدان روی ریل اقتصاد مقاومتی قرار دارد/ گره‌گشایی از 4 طرح در همدان نویسنده: مصطفی نوروزی - پنجشنبه ٢٥ آذر ۱۳٩٥
معاون سرمایه‌گذاری سازمان میراث فرهنگی کشور با بیان اینکه همدان یکی از استان‌هایی است که روی ریل اقتصاد مقاومتی قرار دارد در حالی‌ که در استان‌هایی دیگر تلاش بر روی ریل رفتن است، گفت: تا یک یا دو هفته آینده گره از چهار مورد از طرح‌های استان همدان باز می‌شود.
 معاون میراث فرهنگی کشور
دیارتاریخی کوریجان

به گزارش کانال خبری کوریجان به نقل از گزارش خبرگزاری فارس از همدان، سعید شیرکوند امشب در ستاد اقتصاد مقاومتی استان همدان با بیان اینکه دو هفته یک‌بار جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی برگزار خواهد شد، افزود: همدان یکی از استان‌هایی است که روی ریل اقتصاد مقاومتی قرار دارد در حالی‌ که در استان‌هایی دیگر تلاش بر روی ریل رفتن است. وی با بیان اینکه در جلسات ستاد اقتصاد مقاومتی قصد برگرفتن گزارش کار دستگاه‌ها نیست، بیان کرد: گزارش کار دستگاه‌های به مقام عالی آن دستگاه ارسال می‌شود.ادامه مطلب ...
  نظرات ()
عارف: به احمدی‌نژاد اولتیماتوم دادم نویسنده: مصطفی نوروزی - پنجشنبه ٢٥ آذر ۱۳٩٥
محمدرضا عارف گفت: منش من همیشه انتقال تجربیات بوده است و این را وظیفه شرعی‌ام می دانم

 محمد رضا عارف
دیارتاریخی کوریجان

به گزارش کانال خبری کوریجان خبرآنلاین محمد رضا عارف گفت یک ماه قبل از اتمام دولت اصلاحات می‌گفتند که آقای داودی معاون اول می‌شود اما قطعی نبود. من به رئیس دفترم گفتم که شما هر سوالی و هر چیزی که می‌خواهند، در اختیار ایشان قرار دهید. ظاهراً ایشان 3 هفته مطالعه کرد. آقای احمدی نژاد که آمد اصرار داشت که من بمانم. من نمی‌خواستم در آن مقطع مسائل سیاسی را مطرح کنم و بیشتر نگاه و سبک مدیریت برایم مهم بود.ادامه مطلب ...
  نظرات ()
نتانیاهو خودش را خیس کرد! نویسنده: مصطفی نوروزی - پنجشنبه ٢٥ آذر ۱۳٩٥
معاون اجرایی رئیس‌جمهور از پایان شکل سابق سفرهای استانی دولت خبر داد و گفت: دور دوم سفرهای استانی رئیس‌جمهور با شکل جدیدی آغاز شده است.


 نتانیاهو
دیارتاریخی کوریجان

به گزارش کانال خبری کوریجان به نقل از به گزارش فارس، نتانیاهو اکنون طی سفری دو روزه برای دیدار با «نورسلطان نظربایف» رئیس جمهور قزاقستان در «آستانه» به سر می‌برد.


ادامه مطلب ...
  نظرات ()
شکل سفرهای استانی روحانی تغییر می کند نویسنده: مصطفی نوروزی - پنجشنبه ٢٥ آذر ۱۳٩٥
معاون اجرایی رئیس‌جمهور از پایان شکل سابق سفرهای استانی دولت خبر داد و گفت: دور دوم سفرهای استانی رئیس‌جمهور با شکل جدیدی آغاز شده است.


 رئیس جمهور
دیارتاریخی کوریجان

به گزارش کانال خبری کوریجان به نقل از به گزارش ایسنا، محمد شریعتمداری معاون اجرایی رئیس‌جمهور در گفت‌و‌گو با خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری تسنیم، از آغاز سفرهای دور دوم استانی رئیس‌جمهور خبر داد و گفت: سفرهای دور دوم آقای رئیس‌جمهور شروع شده، اما با دور اول سفرها متفاوت خواهد بود.


ادامه مطلب ...
  نظرات ()
فرماندار رزن خبر داد: اختصاص ۹۰ میلیارد ریال از اعتبارات عمرانی شهرستان رزن نویسنده: مصطفی نوروزی - چهارشنبه ٢٤ آذر ۱۳٩٥

فرماندار شهرستان رزن به اختصاص ۹۰ میلیارد ریال از اعتبارات عمرانی این شهرستان اشاره کرد و گفت: اعتبارات عمرانی شهرستان رزن درسال جاری ۱۹۰ میلیارد تومان است.

 فتحعلی حسنی -فرماندار رزن
دیارتاریخی کوریجان

به گزارش کانال خبری کوریجان به نقل از به گزارش خبرنگار مهر، فتحعلی حسینی عصر سه‌شنبه در کمیته برنامه‌ریزی از کسب رتبه‌ نخست رزن در شاخص‌های ترتیب کیفیت استان  همدان خبر داد و گفت: شهرستان رزن با کسب ۹۸.۵۳ درصد شاخص ترتیب کیفیت رتبه‌ نخست را در سطح استان کسب کرده است.


ادامه مطلب ...
  نظرات ()
محمدجواد سیف رئیس هیئت بولینگ، بیلیارد و بولس استان‌همدان شد نویسنده: مصطفی نوروزی - چهارشنبه ٢٤ آذر ۱۳٩٥

مجمع انتخاباتی هیئت بولینگ، بیلیارد و بولس همدان برگزار و « محمدجواد سیف » با کسب ۱۳ رأی از ۱۳ آراء مأخوذه به ‌مدت ۴ سال سکاندار هیئت بولینگ، بیلیارد و بولس استان همدان شد.
 ورزش و جوانان -بیلیارد ، بولدینک  و بولس
دیارتاریخی کوریجان

به گزارش کانال خبری کوریجان به نقل از گزارش خبرنگار مهر، مجمع انتخاباتی هیئت بولینگ، بیلیارد و بولس استان همدان ظهر سه شنبه با حضور رئیس و نایب‌رئیس فدراسیون، مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان و اعضای هیئت در سالن آمفی‌تئاتر اداره کل ورزش و جوانان همدان برگزار شد.

 


ادامه مطلب ...
  نظرات ()
پرداخت تسهیلات اشتغال‌زایی به ۸۸ مددجوی رزنی طی سال جاری نویسنده: مصطفی نوروزی - چهارشنبه ٢٤ آذر ۱۳٩٥
رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان رزن از پرداخت تسهیلات اشتغال‌زایی به ۸۸ مددجو در این شهرستان طی سال جاری خبر داد.

 شهرستان رزن
دیارتاریخی کوریجان

علی جعفری در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به اقدامات این سازمان طی ۷ ماه نخست سال جاری گفت: طی ۷ ماهه نخست سال جاری، ۷۶ مورد جهیزیه بااعتباری افزون بر ۸۲۰ میلیون ریال به نوعروسان اعطا شده است.

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان رزن بابیان اینکه ۲۶ نفر نیز در نوبت پرداخت جهیزیه هستند، ادامه داد: برای هر جهیزیه ۲۵ میلیون ریال به‌صورت بلاعوض به نوعروسان پرداخت می‌شود.


ادامه مطلب ...
  نظرات ()
استان‌همدان استعدادهای درخشانی در رشته بیلیارد دارد نویسنده: مصطفی نوروزی - چهارشنبه ٢٤ آذر ۱۳٩٥

رئیس فدراسیون بولینگ و بیلیارد و بولس کشور گفت: استان‌همدان دارای استعدادهای درخشانی در رشته‌های بولینگ و بیلیارد و بولس است.

 ورزش و جوانان -بیلیارد ، بولدینک  و بولس
دیارتاریخی کوریجان

به گزارش کانال خبری کوریجان به نقل از گزارش خبرنگار مهر، هاشم اسکندری بعدازظهر سه شنبه در مجمع انتخاباتی رشته ورزشی بولینگ و بیلیارد و بولس در استان‌همدان با اشاره به استعدادهای خوب ورزشی در استان‌همدان اظهار داشت: همدان با داشتن جوانان علاقه‌مند در این رشته به پیشرفت‌های خوبی می رسد.

 


ادامه مطلب ...
  نظرات ()
برنامه عملیاتی بسیار مناسبی در دولت تدبیر و امید در روستاهای بخش مرکزی بهار اجرا نویسنده: مصطفی نوروزی - یکشنبه ٢۱ آذر ۱۳٩٥
برنامه عملیاتی بسیار مناسبی در دولت تدبیر و امید در روستاهای بخش مرکزی بهار اجرا شده است.

 شفیعی - بخشدار مرکزی بهار
دیارتاریخی کوریجان

به گزارش دیار تاریخی کوریجان ؛ بخشدار مرکزی بهار در جلسه برنامه عملیاتی (عمرانی) دهیاریهای بخش مرکزی بهار گفت: با وجود تنگناها و محدودیتهای دولت یازدهم توانسته است بیشترین واریزی اعتبارات را برای دهیاریها نسبت به دوره های قبل داشته باشد.


  نظرات ()
افتتاح نمایشگاه پوشاک اسلامی در کانون اسلامی همدان/ انجام 1150 کار فرهنگی طی یک نویسنده: مصطفی نوروزی - یکشنبه ٢۱ آذر ۱۳٩٥
سرپرست کانون اسلامی خواهران همدان گفت: روز 27 آذرماه افتتاح یک نمایشگاه پوشاک اسلامی در سالن اجتماعات کانون اسلامی را شاهد هستیم که تاکید بر روی پوشاک‌هایی است که نکات اسلامی درآن رعایت شده باشد.
 خیاطی
دیارتاریخی کوریجان

به گزارش دیار تاریخی کوریجان ؛ به گزارش ساره میری در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در همدان با بیان اینکه کانون اسلامی واحد خواهران در سال 58 به دستور مستقیم شهید آیت‌الله مدنی تاسیس شده است، اظهار کرد: این کانون در طی سالهای حیات خود فعالیت‌های زیادی انجام داده است.


ادامه مطلب ...
  نظرات ()
جشنواره تئاتر کودک فرزندان این سرزمین را به سوی هویت و اصالت خویش فراخواند نویسنده: مصطفی نوروزی - یکشنبه ٢۱ آذر ۱۳٩٥
جشنواره تئاتر کودک فرزندان این سرزمین را به سوی هویت و اصالت خویش فراخوانددر پیام وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان آمده است: بیست و سومین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان با شعار «نمایش مهر بر صحنه کودکی» رویدادی فرهنگی است که انتظار می‌رود شور و شعفی مثال‌زدنی در سالن‌های نمایش برپا کرده و فرزندان این سرزمین را به سوی هویت و اصالت خویش فراخواند.

 وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی
دیارتاریخی کوریجان

به گزارش دیار تاریخی کوریجان ؛ پیام وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در آستانه برگزاری بیست و سومین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان منتشر شد.

در پیام سیدرضا صالحی امیری آمده است: تلاش برای سعادت و نیکبختی کودکان و نوجوانان یکی از مهمترین مسوولیت‌های ما در قبال فرزندان این مرز و بوم است و زبان هنر از موثرترین و گویا‌ترین روش‌ها برای رشد آنان و ساختن آینده کشور محسوب می‌شود، به ویژه در روزگار حاضر که گسترش فناوری‌های ارتباطی، موجب تغییرات عمده‌ای در ارزش‌های حاکم بر جوامع شده و هویت‌های فرهنگی را با مخاطراتی مواجه کرده است.


ادامه مطلب ...
  نظرات ()
کشف ۸ میلیارد تومان کالای قاچاق در بهار نویسنده: مصطفی نوروزی - شنبه ٢٠ آذر ۱۳٩٥
فرمانده انتظامی شهرستان بهار از کشف ۸ میلیارد تومان کالای قاچاق در این شهرستان طی ۸ ماه گذشته خبر داد.
 کالای قاچاق
دیارتاریخی کوریجان

به گزارش دیار تاریخی کوریجان ؛ به گزارش خبرنگار مهر، بزرگعلی نوری در گفتگو با خبرنگار مهر، گفت‌: در راستای ارتقای امنیت اجتماعی و مبارزه با قاچاق کالا، مجموعه انتظامی شهرستان بهار در ۸ ماه گذشته موفق به کشف و ضبط ۸ میلیارد تومان کالای قاچاق شده است.


ادامه مطلب ...
  نظرات ()
مسئولان تمدید تحریم ها از سوی آمریکا را بی پاسخ نگذارند نویسنده: مصطفی نوروزی - شنبه ٢٠ آذر ۱۳٩٥
امام جمعه موقت رزن بابیان اینکه مردم از مسئولین انتظار پاسخ دندان شکن به دشمنان را دارند، گفت: مسئولان تمدید تحریم ها از سوی آمریکا را بی پاسخ نگذارند.
 نماز جمعه رزن
دیارتاریخی کوریجان

به گزارش دیار تاریخی کوریجان ؛ به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام حسین مولایی ظهر جمعه در خطبه های نماز جمعه رزن با اشاره به نقض برجام گفت: هر کس تقوا پیشه کند خداوند قدرت تشخیص خوب و بد را به او عنایت می کند و در قضیه برجام نیز رهبری رضایتی به برجام نداشتند اما برخی ها پافشاری و مسئولین عجله و توافقنامه برجام  را امضاء کردند.


ادامه مطلب ...
  نظرات ()
اطلاعیه مهم سازمان سنجش در مورد آزمون دکتری نویسنده: مصطفی نوروزی - شنبه ٢٠ آذر ۱۳٩٥

سازمان سنجش اطلاعیه ای را در مورد آزمون دکتری سال 96 صادر کرد.
 آزمون دکتری - اطلاعیه سازمان سنجش
دیارتاریخی کوریجان
در این اطلاعیه آمده است، بدین وسیله به اطلاع می رساند با توجه به سؤالات مطرح شده از طرف داوطلبان درخصوص ثبت نام آزمون ورودی دکتری تخصصی (Ph.D) سال 1396 به اطلاع می رساند سازمان سنجش آموزش کشور در رابطه با انتشار دفترچه راهنـما و ثبت نام آزمون مذکور براساس قانون مجلس محترم شورای اسلامی (مصوب 94/12/18) و مصوبات شورای سنجش و پذیرش تحصیلات تکمیلی اقدام نموده است. لذا برای داوطلبانی که متقاضی دانشگاه آزاد اسلامی هستند پس از اتخاذ تصمیم توسط شورای سنجش و پذیرش تحصیلات تکمیلی و سایر مراجع قانونی، مراتب بطور رسمی تا چند روز آینده به اطلاع داوطلبان محترم خواهد رسید. ضمناً در صورت لزوم مهلت ثبت نام آزمون تمدید خواهد شد.

گفتنی است ثبت نام برای آزمون ورودی دکتری تخصصی (Ph.D) سال ۱۳۹۶ از روز ۱۶ آذرماه ۹۵ آغاز شده و تا ۲۲ آذرماه ادامه دارد. آزمون دکتری سال ۹۶ روز جمعه ۶ اسفند ماه ۹۵ برگزار می شود.

  نظرات ()
داستان جدایی سه شیخ از جامعه روحانیت نویسنده: مصطفی نوروزی - شنبه ٢٠ آذر ۱۳٩٥
بعد از جدایی از هاشمی، روحانی و ناطق جامعه روحانیت شکست‌های متعددی را تجربه کرده است. انتخابات ریاست جمهوری 92 و مجلس دهم و حتی خبرگان پنجم نمونه بارز این معناست.
 علی اکبر ناطق نوری-حسن روحانی-اکبر هاشمی رفسنجانی
دیارتاریخی کوریجان

به گزارش دیار تاریخی کوریجان ؛ به نقل از گزارش نامه نیور حجت الاسلام مصباحی مقدم سخنگوی جامعه روحانیت مبارز در گفت‌وگویی گفت:« هاشمی و ناطق بر اساس اساس‌نامه که بنیانگذاران جامعه روحانیت را اعضای دائم جامعه می‌داند، هم‌چنان عضو تلقی می‌شوند. چه تشریف بیاورند و چه تشریف نیاورند.»


ادامه مطلب ...
  نظرات ()
شیعه باید منبع علم و معرفت باشد/ لزوم رعایت وحدت بین شیعه و سنی نویسنده: مصطفی نوروزی - جمعه ۱٩ آذر ۱۳٩٥

 نماینده ولی فقیه در استان همدان با بیان اینکه شیعه باید منبع علم و معرفت باشد، بر لزوم رعایت وحدت بین شیعه و سنی تأکید کرد.

 حضرت آیت اله محمدی
دیارتاریخی کوریجان

به گزارش دیار تاریخی کوریجان ؛ به نقل از فارس آیت‎‌الله غیاث‌الدین طه‌محمدی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه ضمن توصیه به تقوای الهی و تبریک آغاز امامت امام زمان(عج) اظهار کرد: خلفای عباسی می‌دانستند با تولد امام زمان(عج) تمام تاج و تخت آنها از بین می‌رود و تصمیم داشتند ایشان را از بین ببرند.ادامه مطلب ...
  نظرات ()
آمریکا با اعلام آتش‌بس در حلب قصد تجهیز داعش را دارد نویسنده: مصطفی نوروزی - جمعه ۱٩ آذر ۱۳٩٥

 امام‌جمعه نهاوند:

آمریکا با اعلام آتش‌بس در حلب قصد تجهیز داعش را دارد
امام‌جمعه نهاوند، گفت: آمریکا با اعلام آتش‌بس در حلب قصد تجهیز داعش را دارد.
 حجت الاسلام مغیثی -امام جمعه نهاوند
دیارتاریخی کوریجان

به گزارش دیار تاریخی کوریجان ؛ حجت‌الاسلام‌والمسلمین عباسعلی مغیری ظهر جمعه در خطبه‌های آغازین نماز جمعه نهاوند ضمن تسلیت شهادت امام حسن عسکری(ع) و تبریک آغاز سالروز امامت حضرت مهدی(عج)، گفت: علامت انسان باتقوا و تقوا ۶ چیز است.


ادامه مطلب ...
  نظرات ()
مدیرکل دامپزشکی استان راه‌اندازی واحدهای پیش سرد کشتارگاه صنعتی در همدان خبر داد نویسنده: مصطفی نوروزی - پنجشنبه ۱۸ آذر ۱۳٩٥

 

مدیرکل دامپزشکی استان همدان خبر داد
راه‌اندازی واحدهای پیش سرد کشتارگاه صنعتی دام همدان
مدیرکل دامپزشکی استان همدان از راه‌اندازی واحدهای پیش سرد کشتارگاه صنعتی دام همدان خبر داد.

 استاندار همدان
دیارتاریخی کوریجان

به گزارش دیار تاریخی کوریجان ؛ به نقل از فارس استاندار همدان گفت: امروز جلسه‌ای با مشاور معاون کنسولی وزارت خارجه در استانداری برگزار و موافقت شد تا دفتر نمایندگی وزارت خارجه در استان همدان دایر شود.


  نظرات ()
استاندار همدان: دفتر نمایندگی وزارت خارجه در همدان دایر می‌شود نویسنده: مصطفی نوروزی - پنجشنبه ۱۸ آذر ۱۳٩٥

 استاندار همدان :

دفتر نمایندگی وزارت خارجه در همدان دایر می‌شود/در حمایت از صادرکننده لنگ می‌زنیم/سرمایه‌گذاران شرکت چندملیتی بسته‌بندی به همدان می‌آیند

 استاندار همدان
دیارتاریخی کوریجان

به گزارش دیار تاریخی کوریجان ؛ به نقل از فارس استاندار همدان گفت: امروز جلسه‌ای با مشاور معاون کنسولی وزارت خارجه در استانداری برگزار و موافقت شد تا دفتر نمایندگی وزارت خارجه در استان همدان دایر شود.ادامه مطلب ...
  نظرات ()
احداث 2 نیروگاه بادی و خورشیدی در شهرستان کبودراهنگ نویسنده: مصطفی نوروزی - چهارشنبه ۱٧ آذر ۱۳٩٥

فرماندار کبودراهنگ گفت: در راستای بهره مندی از انرژی پاک 2 نیروگاه بادی و خورشیدی در شهرستان کبودراهنگ ایجاد می شود.

 احسان قنبری - فرماندار کبود راهنگ
دیارتاریخی کوریجان

به گزارش دیار تاریخی کوریجان ؛ به نقل از فارس احسان قنبری روز سه شنبه در کارگروه سرمایه گذاری و اشتغال این شهرستان افزود: طبق تفاهم نامه بین وزارت نیرو با کشور آلمان نیروگاه بادی در بخش گل تپه و نیروگاه خورشیدی در شیرین سو با 120 نفر اشتغالزایی ایجاد خواهد شد.ادامه مطلب ...
  نظرات ()
حجاریان: روحانی برای کاندیداتوری ناز کند نویسنده: مصطفی نوروزی - چهارشنبه ۱٧ آذر ۱۳٩٥

سعید حجاریان در ارزیابی عملکرد سه ساله دولت یازدهم، گفت: دولت و آقای روحانی تلاش کردند شرایط را عادی کنند، چراکه شرایط در دولت قبل خیلی غیرعادی بود؛ حالا یک عده هم هستند که نمی‌گذارند شرایط عادی شود، مشکل آقای روحانی این است.

 حجاریان
دیارتاریخی کوریجان

به گزارش دیار تاریخی کوریجان ؛ به نقل از اعتماد  رئیس‌جمهور یک مشکل دیگری که پیش‌رو دارد این است که باید تلاش کند نرخ رشد را بالای دو درصد ببرد. یکی از مهم‌ترین عملکردهای اقتصادی که منجر به دیده‌شدن ملموس سایر تغییرات اقتصادی می‌شود، نرخ رشد است. یکی از مهم‌ترین کارهای دیگری که باید دولت آن را به سرانجام برساند، نظام جدید قراردادهای نفتی است که منجر به جذب سرمایه‌گذاران بیشتر می‌شود.او همچنین گفت: رساندن میزان صادرات نفت به شش میلیون بشکه، حل‌کردن مشکل صادرات نفت، گاز و میعانات نفتی، به‌سرانجام‌رساندن قرارداد اخیر با آذربایجان و روسیه، تغییر ساختار سازمان برنامه و بودجه و سازمان اداری و استخدامی که منجر به شفاف‌شدن پرداخت‌ها می‌شود، برطرف‌کردن فسادهای مربوط به حقوق‌های بیجا، دولت بزرگ شده و نیروهای بی‌کیفیت زیادی دارد که باید روحانی نسبت به کوچک‌کردن دولت اقدام کند، انجام خصوصی‌سازی واقعی به‌جای خصولتی‌سازی و... از مهم‌ترین اقداماتی است که به نظر می‌رسد رئیس‌جمهور در زمان باقی‌مانده از عمر دولت باید آنها را به سرانجام برساند. آقای روحانی نباید دغدغه‌ای داشته باشد و برای کاندیداتوری دوباره باید ناز کند؛ خیلی هم دلشان بخواهد که فردی مثل او دوباره در این شرایط حاضر باشد کاندیدا بشود و عنان کار را در دست بگیرد.حجاریان در پایان گفت: من فکر می‌کنم روحانی بهترین فرد برای ادامه راه است و کسی جز او نمی‌تواند کار را در شرایط فعلی جمع کند. نه ما (اصلاح‌طلبان) و نه آنها (اصولگرایان) کسی را برای ریاست‌جمهوری نداریم.  نظرات ()
آغاز ثبت نام آزمون دکتری از ساعت 14 امروز نویسنده: مصطفی نوروزی - سه‌شنبه ۱٦ آذر ۱۳٩٥

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور با اعلام اینکه ثبت نام آزمون دکتری 96 از ساعت 14 امروز آغازمی شود گفت: داوطلبان از امروز سه شنبه 16 تا دوشنبه 22 آذرماه فرصت خواهند داشت نسبت به ثبت نام در آزمون دکتری دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی و دانشگاه آزاد اسلامی اقدام کنند.

 آزمون دکتری
دیارتاریخی کوریجان

به گزارش دیار تاریخی کوریجان ؛ به نقل ازگزارش ایسنا دکتر حسین توکلی با اعلام این مطلب به تشریح جزئیات برگزاری آزمون دکتری نیمه‌متمرکز سال 96 پرداخت و اظهار کرد: دفترچه راهنمای ثبت‌نام این آزمون امروز سه شنبه 16 آذر همزمان با آغاز ثبت‌نام بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org قرار خواهد گرفت.ادامه مطلب ...
  نظرات ()
واکنش هاشمی رفسنجانی به اسناد ویکی‌لیکس درباره انقلاب ایران نویسنده: مصطفی نوروزی - دوشنبه ۱٥ آذر ۱۳٩٥

واکنش هاشمی رفسنجانی به اسناد ویکی‌لیکس درباره انقلاب ایران

 حضرت آیت اله هاشمی رفسنجانی
دیارتاریخی کوریجان

به گزارش دیار تاریخی کوریجان ؛ به نقل ازگزارش گزارش خبرآنلاین به نقل از روابط عمومی مجمع تشخیص مصلحت نظام، آیت‌الله هاشمی رفسنجانی، صبح امروز در دیدار جمعی از مسؤولین مرکز بازشناسی نهضت جنگل، آیه شریفه « لَتَرْکَبُنَّ طَبَقاً عَنْ طَبَقٍ» را دلیل برای تکرار تاریخ دانست و گفت: همیشه در کنار انسان‌های بی‌تفاوت، کسانی بوده و هستند که برای ارتقای کشور خویش تلاش می‌کنند و کسانی هم هستند که منفی و شر به بار می‌آورند.


ادامه مطلب ...
  نظرات ()
دلخراش‌ترین حربه زنان انتحاری داعش نویسنده: مصطفی نوروزی - دوشنبه ۱٥ آذر ۱۳٩٥

یک زن تروریست داعشی به منظور نزدیک شدن به نیروهای امنیتی و انفجار خود، سه کودک نگون بخت را طعمه قرار داد.

 اقدامات دلخراش داعش
دیارتاریخی کوریجان

به گزارش دیار تاریخی کوریجان ؛ به نقل ازگزارش گزارش نشریه ایندیپندنت، یک مقام امنیتی در این باره گفت: روز جمعه چند زن انتحاری داعشی خود را نزدیک نیروهای نظامی که در حال ایمن‌سازی مسیر خروج غیرنظامیان از قلمرو تروریست‌ها بودند، منفجر کردند. در این حادثه 4 سرباز ارتش لیبی کشته شدند. در یکی از این موارد،‌ یک زن پس از آنکه کودکان سوار آمبولانس شدند، خود را منفجر کرد و ده‌ها نفر را مجروح ساخت.


ادامه مطلب ...
  نظرات ()
دولت بازنگری در توسعه دانش هسته‌ای را آغاز کند نویسنده: مصطفی نوروزی - یکشنبه ۱٤ آذر ۱۳٩٥

نماینده مردم ملایر در مجلس:

 

دولت بازنگری در توسعه دانش هسته‌ای را آغاز کند/ دولتی‎ها بیش از این مردم را معطل برجام خیالی و نافرجام نکنند

نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی گفت: دولت باید بازنگری در توسعه دانش هسته‌ای را آغاز کند و بیش از پیش مردم و خود را معطل برجام خیالی و نافرجام نکند. حجت الاسلام آزادی خواه نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی
دیارتاریخی کوریجان

به گزارش دیار تاریخی کوریجان ؛ به نقل ازگزارش پایگاه خبری آمریکایی ای.‌او.ال، به گفته منابع مطلعی که خواستند نامشان فاش نشود، باراک اوباما در نظر دارد تا پس از پایان دوران خدمتش روی رسانه‌ها به عنوان آغازگر فصل جدیدی از زندگی‌اش متمرکز شود. با این حال هنوز مشخص نیست که ماهیت کار او چگونه خواهد بود. به گفته یک منبع مطلع، اوباما درباره راه‌اندازی شرکت رسانه‌ای خودش صحبت کرده است

  نظرات ()
اوباما در فکر خبرنگاری! نویسنده: مصطفی نوروزی - شنبه ۱۳ آذر ۱۳٩٥

به گفته چندین منبع مطلع، باراک اوباما درباره ورود به دنیای رسانه‌های دیجیتال پس از پایان دوره ریاست جمهوری‌اش سخن گفته و در نظر دارد تا شرکت رسانه‌ای خودش را راه‌اندازی کند.

 اوباما
دیارتاریخی کوریجان

به گزارش دیار تاریخی کوریجان ؛ به نقل ازگزارش پایگاه خبری آمریکایی ای.‌او.ال، به گفته منابع مطلعی که خواستند نامشان فاش نشود، باراک اوباما در نظر دارد تا پس از پایان دوران خدمتش روی رسانه‌ها به عنوان آغازگر فصل جدیدی از زندگی‌اش متمرکز شود. با این حال هنوز مشخص نیست که ماهیت کار او چگونه خواهد بود. به گفته یک منبع مطلع، اوباما درباره راه‌اندازی شرکت رسانه‌ای خودش صحبت کرده است


ادامه مطلب ...
  نظرات ()
مدیرکل اوقاف استان همدان خبر داد ثبت 14 وقف جدید در استان همدان نویسنده: مصطفی نوروزی - شنبه ۱۳ آذر ۱۳٩٥

مدیرکل اوقاف استان همدان خبر داد

ثبت 14 وقف جدید در استان همدان

 حجت الاسلام محمد کاروند مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان همدان
دیارتاریخی کوریجان

به گزارش دیار تاریخی کوریجان ؛ به نقل ازفارس حجت‌الاسلام محمد کاروند در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در همدان با بیان اینکه امسال هفته وقف از هفتم آذرماه آغاز شده است، اظهار کرد: از ابتدای هفته وقف تاکنون 14 موقوفه جدید در استان همدان انجام شده است.


ادامه مطلب ...
  نظرات ()
تمدید تحریم آمریکا ناقض برجام است/ایران جز حق خود چیزی نمی‌خواهد نویسنده: مصطفی نوروزی - جمعه ۱٢ آذر ۱۳٩٥

تمدید تحریم آمریکا ناقض برجام است/ایران جز حق خود چیزی نمی‌خواهد

 حجت الاسلام عباسعلی مغیثی امام جمعه نهاوند
دیارتاریخی کوریجان

به گزارش دیار تاریخی کوریجان ؛ به نقل از مهر حجت‌الاسلام‌ عباسعلی مغیثی ظهر جمعه در خطبه‌های نماز جمعه نهاوند ضمن توصیه به تقوای الهی، گفت: انجام واجبات و ترک محرمات یکی از راه‌های نجات انسان است که موجب سعادت دنیوی و اخروی انسان می‌شود.


ادامه مطلب ...
  نظرات ()
تمدید تحریم‌ها علیه ایران نقض برجام است نویسنده: مصطفی نوروزی - جمعه ۱٢ آذر ۱۳٩٥

 

 تمدید تحریم‌ها علیه ایران نقض برجام است/ باید فتنه‌شناس باشیم
 حضرت آیت اله محمدی
دیارتاریخی کوریجان

به گزارش دیار تاریخی کوریجان ؛ به نقل از فارس  آیت‌الله غیاث‌الدین طه‌محمدی ظهر امروز در مراسم عبادی ـ سیاسی نماز جمعه همدان با بیان اینکه ایمان و دینداری مایه پیشرفت انسان خواهد شد اظهار کرد: عده‌ای مدعی می‌شوند که دینداری باعث عقب‌ماندگی می‎شود در صورتی که این تفکر نابخردانه و دور از منطق است.


ادامه مطلب ...
  نظرات ()
با پیگیری آیت الله نوری همدانی امام جمعه رزن ابقا شد نویسنده: مصطفی نوروزی - شنبه ٦ آذر ۱۳٩٥

 

 فرستاده ویژه آیت‌الله نوری همدانی به شهرستان رزن گفت: نماز جمعه هفته بعد رزن به امامت حجت‌الاسلام طاهری، خطیب برجسته، توانا و عالم با عمل به احکام اسلامی در رزن برگزار خواهد شد.
 حجت الاسلام طاهری امام جمعه رزن
دیارتاریخی کوریجان

به گزارش دیار تاریخی کوریجان ؛ به نقل از فارس در پی استعفای حجت‌الاسلام طاهری امام جمعه شهرستان رزن و مراجعات متعدد مردم برای حضور دوباره وی در نماز جمعه، فرستاده ویژه آیت‌الله نوری همدانی در نماز جمعه این هفته شهر رزن حضور یافت.


ادامه مطلب ...
  نظرات ()
امام جمعه موقت همدان گفت: دولت در مقابل نقض برجام و یاوه‌گویی‌های شیطان بزرگ مقا نویسنده: مصطفی نوروزی - جمعه ٥ آذر ۱۳٩٥

 

 فرستاده ویژه آیت‌الله نوری همدانی به شهرستان رزن گفت: نماز جمعه هفته بعد رزن به امامت حجت‌الاسلام طاهری، خطیب برجسته، توانا و عالم با عمل به احکام اسلامی در رزن برگزار خواهد شد.
 حجت الاسلام سید هاشم موسوی  امام جمعه موقت رزن
دیارتاریخی کوریجان

به گزارش دیار تاریخی کوریجان ؛ به نقل از فارس به گزارش خبرگزاری فارس از همدان، حجت‌الاسلام و المسلمین سید هاشم موسوی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه همدان، با بیان اینکه انسان گل سر سبد عالم هستی است، اظهار کرد: همه موجودات به خاطر انسان آفریده شده است به طوری که اگر انسان نبود، هیچ چیز دیگری نیز وجود نداشت.


ادامه مطلب ...
  نظرات ()
مطالب اخیر ثبت‌نام‌ بی‌حساب کاندیداهای ریاست جمهوری موردتمسخر قرار گرفته است جمعه ٢٥ فروردین ۱۳٩٦ اعضای هیئت اجرایی انتخابات ریاست جمهوری در همدان مشخص شدند بکارگیری توان برای توسعه ایران/شناسایی۲میلیون ۵۸۷ هزار مسکن خالی نماینده مردم اسدآباد در مجلس:بهسازی و تعریض گردنه اسدآباد ۷۵ میلیارد ریال اعتبار استاندار همدان:۲۱۴ پروژه نیمه تمام استان همدان به بخش خصوصی واگذار شده است افشای جزئیات تازه‌ای از زندگی سرکرده داعش تعریف تازه ای از «رجل سیاسی» که بقایی ارائه کرد اصغر فرهادی به روحانی جواب منفی داد؟ زبان درازی زن، شغل شوهر دیپلماتش را برباد داد!
کلمات کلیدی وبلاگ کوریجان همدان (۸٦) محمدرضا رشیدی (٦۱) خاندانها و طوایف کوریجان (٦٠) کوریجان کبودراهنگ (٥٩) کوریجان (٤٦) ورزشکاران کوریجان (٤٤) استان همدان (۳٦) شهرستان بهار (۳٥) نمایندگان مجلس (۳٤) تاریخ کوریجان (۳٢) شعر ترکی (٢٩) نماز جمعه (٢٩) فتح علی حسینی (٢۸) فرماندار رزن (٢٦) نمازجمعه (٢٥) همدان (٢۳) شهرستان رزن (٢٢) کونگ فو کوریجان (٢٢) افتتاح پروژه (٢۱) شهرستان ملایر (٢۱) استاندار همدان (٢۱) پایگاه سماء کوریجان (٢۱) ادبیات ترکی (٢٠) عکس قدیمی (۱٩) شجره نامه (۱۸) هفته دولت (۱٧) حضرت آیت اله محمدی (۱٧) امام جمعه همدان (۱٧) اقتصاد مقاومتی (۱٧) پایگاه مقاومت بسیج روستای کوریجان (۱٦) گالری عکس (۱٥) عکس (۱٤) بخشدار مرکزی کبوداهنگ (۱٤) شهید مدافع حرم (۱۳) رمضان (۱۳) کبودراهنگ (۱۳) آمریکا (۱٢) شهدای کوریجان (۱٢) اسد آباد (۱٢) مسئول فناوری اطلاعات پایگاه سما کوریجان (۱٢) راه و شهرسازی همدان (۱۱) حوزه انتخابیه بهار و کبودراهنگ (۱۱) محمد ناصر نیکبخت (۱۱) ترجمه ترکی (۱۱) شهر همدان (۱۱) سید حیدر بیات (۱۱) دعای روزهای ماه رمضان (۱۱) یادواره شهدا (۱۱) بزرگان و مشاهیر (۱٠) ملایر (۱٠) شهرستان فامنین (۱٠) راه و شهرسازی کبودراهنگ (۱٠) شهرستان نهاوند (۱٠) شهرداری همدان (۱٠) سردار شهید حاج حسین همدانی (٩) صنعت توریسم و گردشگری (٩) علی تعالی فرماندار محترم شهرستان همدان (٩) شهرستان اسد آباد (٩) مدیرکل میراث فرهنگی - گردشگری و صنایع دستی (٩) راه پیمایی 22 بهمن (٩) حسین افشاری (٩) تودیع و معارفه (٩) کوریجانی های مقیم تهران (٩) جمعیت (٩) فرماندار همدان (٩) امام جمعه ملایر (٩) دهه فجر 1395 (۸) مصطفی نوروزی (۸) اعتبارات (۸) کتاب روزنامه خاطرات عین‌السلطنه (۸) نوحه ترکی (۸) شهر جدید حورا (۸) کبود راهنگ (۸) ورزش و جوانان (۸) معاون فرماندار همدان (۸) روستای قرخلر (۸) حمیدرضا زمانی (۸) گرامیداشت حماسه 9 دی (٧) روستای یسرلو (٧) مهندس علی یعقوبی (٧) بسیج خواهران کوریجان (٧) امام جمعه نهاوند (٧) اداره ورزش و جوانان کبودراهنگ (٧) شهرستان همدان (٧) شهرستان کبودراهنگ (٧) تبریک و تهنیت (٧) دهیار کوریجان (٧) کوریجانی های مقیم همدان (٧) اسناد تاریخی (٧) یادواره شهدای کوریجان (٧) آموزش و پرورش (٧) هاشمی رفسنجانی (٧) مقام معظم رهبری (٧) نماز جمعه همدان (٧) محمد جواد ظریق (٦) انقلاب اسلامی (٦) ریاست جمهوری (٦) انتخابات ریاست جمهوری (٦) قهرمان میرزا سالور، (٦) فرمانده سپاه (٦) سوگواری و آیین های مذهبی کوریجان (٦) راهموار (٦) مارهموار (٦) رئیس جمهور (٦) فرمانده انتظامی (٦) عین السلطنه قاجار ارباب کوریجان (٦) آداب و رسوم و آیین ها (٦) وزیر امور خارجه (٦) انتخابات مجلس شورای اسلامی (٦) احسان قنبری (٦) دانش آموزان مدرسه (٦) مسابقات کونگ فو (٦) گروه تئاتر( نمایش) (٦) روحانیون کوریجان (٦) یداله ابراهیم خانی (٦) فرماندار بهار (٦) همایش بزرگ کونگ فوکاران کوریجان (٦) شورای شهر همدان (٦) علی مالمیر (٦) سمن های مدیریت شهری (٦) برجام (٦) معاون استاندار همدان (٦) استقبال از سفر (٥) مسجد صاحب الزمان کوریجان (٥) شهرداری منطقه 2 (٥) سید مصطفی موسوی (٥) شهر لالجین (٥) شهر جهانی (٥) اشتغال روستایی (٥) راه و شهرسازی کبودراهنگ شهرسازی (٥) مدرسه کوریجان (٥) هیئت کونگ فوتوآ (٥) کسب و کار در کوریجان (٥) بخش شرا (٥) معاون (٥) اخبار همدان و کوریجان (٥) اصحاب رسانه (٥) سندقدیمی (٥) کارگروه اشتغال (٥) 13 آبان (٥) عید غدیر خم (٥) تویسرکان (٥) سوگواری و آیین های مذهبی کوریجان (٥) همسایه کوریجان (٥) پل تاریخی کوریجان (٥) راه آهن (٥) مزار شهدای کوریجان (٥) احمدی نژاد (٥) ایام فاطمیه (٥) غار علیصدر (٥) ورزش بانوان (٥) سربازی (٥) خبرنگار (٥) روستا (٥) شعر (٥) دانشگاه (٥) شهرداری (٥) روحانی (٥) ورزش و جوانان همدان (٥) اربعین 95 (٥) امام جمعه اسد آباد (٥) علی تعالی (٥) خادمان زائران اربعین همدان (٤) نماز جمعه ملایر (٤) امام جمعه فامنین (٤) حجت الاسلام محمدباقر برقراری (٤) اربعین (٤) رئیس دانشگاه (٤) خودرو (٤) مجلس شورای اسلامی (٤) محرم (٤) فوتبال (٤) نمایشگاه (٤) سفیر (٤) نوروزی (٤) آزمون (٤) کتابخانه عمومی (٤) تامین اجتماعی (٤) محیط زیست (٤) سرمایه گزاری (٤) ثبت نام (٤) کتاب تاریخ و فرهنگ کوریجان (٤) سردار سلیمانی (٤) تاریخچه سربازی (٤) راهدارخانه (٤) حضرت آیت الله نوری همدانی (٤) شورای اسلامی روستای کوریجان (٤) فرمانداری کبودراهنگ (٤) سرشماری (٤) قهاوند (٤) بنیاد شهید (٤) مهاجران همدان (٤) لالجین (٤) فولکورها (٤) خاندان قویون باش (٤) طایفه زمانی و علیزمانی (٤) پلیس فتا (٤) دانشگاه علوم پزشکی همدان (٤) صاحب نوری (٤) تحصیلکردگان کوریجان (٤) مسئول میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری شهرستان کب (٤) داعش (٤) امام جمعه همدان (٤) تبلیغات اسلامی کبودراهنگ (٤) سالن ورزشی امام علی کوریجان (٤) رژیم صهیونستی (٤) دولت تدبیر و امید (٤) شبکه بهداشت و درمان (٤) تیم کشتی کوریجان (٤) تصادفات در جاده های کوریجان (٤) محمود نوروزی (٤) ستاد نمازجمعه کوریجان (٤) امام جمعه رزن (٤) رئیس اوقاف و امور خیریه استان همدان (٤) اعزام زائرین به کربلا (٤) حفاظت محیط زیست (٤) احمد محمدی راستی (٤) شهردار فامنین (٤) شرکت مادرتخصصی عمران شهرهای جدید (٤) شورای‌عالی فضای مجازی (٤) معرفی کوریجانی موفق (٤) دهیاران همدان (۳) شهرستان تویسرکان (۳) حوزه حضرت مریم(س) (۳) رونق اقتصادی روستاها (۳) خاندان امینی (۳) روز ملی کونگ فو (۳) قهرمانی کونگ فو کوریجان (۳) دانشگاه جامع علمی کاربردی (۳) فرماندار کبود راهنگ (۳) عاطفه زارعی (۳) مدیر کل امور کتابخانه های عمومی (۳) ذاکران اهل بیت (۳) مدیر کل ورزش و جوانان همدان (۳) مهری بهمند (۳) بخشداری کوریجان (۳) بحرانهای زیست محیطی (۳) باجی خانم شاهوریلو (۳) نشست روشنگری (۳) وداع با مدافعِ حرم (۳) حجت‌الاسلام حسین علی قمری نیا رییس تبلیغات اسلامی (۳) سرمایه‌گذاری در شهرستان رزن (۳) توابع کوریجان (۳) سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی همدان (۳) سال 1363 (۳) وزیر راه و شهر سازی (۳) فعالان فرهنگی (۳) امام جمعه موقت (۳) امیر خجسته (۳) حمید عبدلی (۳) مراکز بهداشتی درمانی (۳) بخش لالجین (۳) مهدی غلامی (۳) رئیس اوقاف و امور خیریه شهرستان کبودرآهنگ (۳) گالری عکس طایفه بهبهانی (۳) معرفی مشاغل تولیدی و خدماتی کوریجان (۳) حاج ولی ا کلامی زنجانی (۳) تقدیرو تشکر (۳) شناسنامه قدیمی (۳) رایکان سفلی (۳) دهستان مهاجران (۳) نماینده ملایر (۳) دانلود نوحه ترکی (۳) صنعت سفال (۳) تپه تاریخی کوریجان (۳) روز قدس (۳) خاندان نوروزی (۳) امامزاده جعفر (۳) عید قربان (۳) طایفه غیبی (۳) مجلس ترحیم (۳) گالری عکس طایفه میرزایی (۳) فرهنگ جغرافیایی ج5 (۳) جواد امینی (۳) انتخابات شوراها (۳) شهرهای استان همدان (۳) تعزیه خوانهای کوریجان (۳) وزیر فرهنگ و ارشاد (۳) خانواده شهدا (۳) مکتبخانه (۳) ابوالفضل محمدی (۳) وزیر داد گستری (۳) جمعیت هلال احمر (۳) فنی و حرفه ای (۳) دکتری (۳) امام جمعه (۳) نوزاد (۳) بیمارستان (۳) تبریک سال نو (۳) بانک (۳) اقتصاد (۳) عاشورا (۳) زن (۳) جاده (۳) گردشگری (۳) نقشه (۳) امنیت (۳) حضرت علی (ع) (۳) ترکیه (۳) نیروی انتظامی (۳) مشهد (۳) محیط بان (۳) سوریه (۳) نهاوند (۳) تسلیت (۳) شورای شهر (۳) کشف مواد مخدر (۳) صنعت مهدن تجارت (۳) حجت الاسلام احد آزادیخواه ها (۳) بخشدار مرکزی بهار (۳) بولدینگ و بیلیارد (۳) رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی (۳) حمدالله چاروسایی (٢) سازمان میراث فرهنگی کشور (٢) حجت الاسلام مصطفی پورمحمدی (٢) سید حبیب‌الله موسوی‌بهار (٢) حجت الاسلام سید حسن فاضلیان (٢) آیت اله هاشمی (٢) نماز جمعه رزن (٢) فرماندار اسد آباد (٢) محمود رضا عراقی (٢) حجت الاسلام عباسعلی مغیثی (٢) تخصیص اعتبار (٢) حجت الاسلام سید هاشم موسوی (٢) نماز جمعه اسد آباد (٢) حمید رضا حاجی بابایی (٢) اسد الله ربانی مهر (٢) شرکت غله وخدمات بازرگانی (٢) رنجبر ضرابی (٢) امام جمعه کبودر آهنگ (٢) فرمانده سپاه قهاوند (٢) نماینده تویسرکان (٢) نیروهای مصلح (٢) رضا میرزایی (٢) سید اسد (٢) محله حسین بابا (٢) رئیس قوه قضایی (٢) سمن های استان همدان (٢) اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان همدان، (٢) کنوانسیون راهنمایان گردشگری (٢) حضرت آیت الله محمدی (٢) ضرب المثل (٢) العالم (٢) تعزیه (٢) فدراسیون فوتبال (٢) لاریجانی (٢) نخبگان (٢) صنایع دستی (٢) تصادف (٢) تئاتر (٢) شهریار (٢) نشست خبری (٢) شهادت (٢) اصغر فرهادی (٢) ماه محرم (٢) کودک (٢) پل (٢) عارف (٢) قتل (٢) لینک (٢) محسن رضایی (٢) روسیه (٢) اعتکاف (٢) امریکا (٢) وطنم (٢) عید نوروز (٢) آرشیو عکس (٢) صندوق مهر امام رضا (٢) مهاجران (٢) امر به معروف (٢) فتنه (٢) سیزده بدر (٢) درگذشت (٢) جورقان (٢) روز جمهوری اسلامی (٢) پور محمدی (٢) مراجع تقلید (٢) وزیر نیرو (٢) مشارکت مردم (٢) وقف (٢) انتظامی (٢) میهمان (٢) نیروگاه (٢) درمانگاه (٢) پرستار (٢) غیر مجاز (٢) قلیان (٢) آبرسانی (٢) گوران (٢) وزارت کشور (٢) مواد مخدر (٢) دادستان (٢) مدیریت بحران (٢) روابط عمومی (٢) اردو های جهادی (٢) رئیس مجلس (٢) سازمان سنجش (٢) مجتمع رفاهی کوریجان (٢) هیات امنا (٢) حسن عباسی (٢) حضرت زینب (س) (٢) خاندان عباسی (٢) ستاد انتخابات (٢) نتانیاهو (٢) شیخ عبدالله زاهد مهاجر (٢) ایستگاه راه آهن همدان (٢) رزن (٢) همایش شیرخوارگان حسینی (٢) نوحه خوانهای کوریجان (٢) اشتغالزایی (٢) روزنامه خاطرات عین السطنه (٢) ربان فارسی (٢) گالری عکس طایفه رشیدی (٢) سعید کریمی (٢) مرکز بهداشتی درمانی کوریجان (٢) مدیریت پسماند (٢) کاظمی افشار (٢) حاج اشرف کوریجانی (٢) میرزا علی معجز شبستری (٢) تعطیلی مدارس (٢) گالری عکس طایفه غیبی (٢) گالری عکس طایفه عباسی (٢) گالری عکس طایفه زمانی (٢) جشواره (٢) ثبت ملی (٢) مدال (٢) ادبیات کودکان (٢) بقاع متبرکه (٢) تشییع (٢) سخنران (٢) مرد کوریجانی ٣۵٠٠ ساله (٢) اسکلت انسانی در موزه هگمتانه (٢) بخشدار مرکزی همدان (٢) لغت نامه دهخدا (٢) رئیس مجمع تشخیص مصلحت (٢) هفته دفاع مقدس (٢) دحوالارض (٢) آنا یوردوم (٢) بدهکار (٢) علی مطهری (٢) نشر (٢) خانه بهداشت (٢) پرویز اذکایی (٢) روستاهای ایران (٢) کار آفرینی (٢) عزاداری حسینی (٢) پدافند غیر عامل (٢) طایفه گوران (نوروزی) (٢) طایفه حسینی (٢) سواد آموزی (٢) شهید مدنی (٢) کندیمیز (٢) بخشدار شیرین سو (٢) نماز جمعه نهاوند (٢) مسلم غلامی (٢) حاج سلیم موذن زاده (٢) مسجد مهدیه (٢) جشن بزرگ انقلاب (٢) سفرنامه ابوالحسن خان فخرالملک اردلان (٢) لیست آثار تاریخی (٢) نبرد کوریجان (٢) پل تاریخی مهاجران (٢) گالری عکس طایفه جمشیدی (٢) گالری عکس طایفه جعفری (٢) گالری عکس طایفه اصلانی (٢) شجره نامه طایفه شیرازی (٢) شجره نامه طایفه بهبهانی (٢) تشکیل گروه هم اندیشی کوریجان (٢) عزالذوله (٢) گالری عکس طایفه نظری (٢) موضوعات اصلی وبلاگ (٢) اوشاق لیق شعرلری (٢) شجره نامه طایفه نظری (٢) حجت‌الاسلام حسین علی قمری نیا (٢) حجت‌الاسلام مجتبی چیتگری (٢) فرماندارکبودراهنگ (٢) راه و شهرسازی (٢) یادواره شهدای ورزشکار (٢) ورزشگاه امام علی (ع) کوریجان (٢) ابوذر عباسی (٢) رضا قیاسی (٢) پاسخ به نظر (٢) بخش مرکزی همدان (٢) بخش قروه درجزین (٢) جشنواره تئاتر کودک و نوجوان (٢) مسابقات قرانی (٢) نتایج انتخابات شورا های شهر همدان (٢) رسول منعم (٢) همایش کوهنوردی (٢) حسن لطفی (٢) سردار سرلشکر محمدعلی جعفری (٢) معاون وزیر راه و شهرسازی (٢) سالور (٢) شورای اسلامی شهر همدان (٢) مسابقات قهرمانی استان (٢) شهر نهاوند (٢) گرانی خودرو (٢) کالای قاچاق (٢) عمران میرزایی (٢) حاج احسان قنبری (٢) کاهش آب (٢) اشکان جعفری (٢) محمدرضا ولدخانی (٢) دهه فجر 1392 (٢) سرپرست فرمانداری رزن (٢) ابراهبم الهی تبار (٢) تلگرام (٢) امامزادگان همدان (٢) مسئولین بخش شراء (٢) دهستان چاه دشت (٢) راِیکان علیا (٢) مزارع و باغات تابعه کوریجان (٢) مصطفی خدابنده لو (٢) تاریخچه برگزاری نمازجمعه (٢) مرکز مدیریت راه‌های استان همدان (٢) پیام تشکر برای حضور در مراسم ختم و تسلیت (٢) حضرت آیت اله ملاعلی معصومی (آخوند همدانی ) (٢) روح اله بهبهانی (٢) it*ict (٢) روستای بوبوک آباد (٢) قهورد علیا (٢) فرماندار فامنین (٢) ظاهر پورمجاهد (٢) حوادث شهری (٢) روستای مزرعه مهدی آباد (٢) سایت خبری تحلیلی کورنگ (٢) زینبیه کوریجان (٢) مدرسه نشاط کوریجان (٢) خانم خدابنده لو (٢) دهه فجر 1393 (٢) ورزش قرخلر (٢) تخفیف مالیات (٢) پلیس اگاهی (٢) محرم 1394 (٢) کلان شهر ها (٢) عادل رمضانی (٢) سرهنگ اکبر امینی (٢) سپاه انصارالحسین استان همدان (٢) آیت‌الله علم الهدی (٢) تعاون کار و رفاه اجتماعی (٢) ورزش بانوان کوریجان (٢) پلیس را ه همدان (٢) سید بیت اله زینتی -دهیار راهموار (٢) گزارش عملکرد دهیاری (٢) سیاست افزایش جمعیت (٢) جهاد کشاورزی کبودراهنگ (٢) حمید چیت‌چیان (٢) عباس قهرمانی (٢) پایین رفتن سطح آب ها (٢) سلطانی راد (٢) سید ایوب موسوی (٢) دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری (٢) امام جمعه بهار (٢) جشنواره اقوام ایرانی (٢) حجت الاسلام والمسلمین حسینی (٢) حاج محبعلی امینی (٢) شهید محمد نجفی (۱) سید رضا صالحی امیری (۱) دفتر شورای سیاست گزاری ائمه جمعه (۱) داود جعفری (۱) ایمیل رسیده (۱) ولیان تابش (۱) خانه قرآن نورالشفاء (۱) فتح علی حسینی علی حسینی (۱) زیغمی (۱) اربعین 94 (۱) اتحادیه مبل‌سازان و مبل‌فروشان (۱) شهرک مبل (۱) رضا بهاری (۱) حواشی روز قدس (۱) شهادت عضرت علی (۱) یونس زمانی (۱) والیبال کوریجان (۱) بخشداری صالح آباد (۱) علی عربزاده (۱) علیرضا نوربخش (۱) معاون پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش لالجین (۱) شجره نامه طایفه جمشیذی (۱) گالری عکس خاندان فضلی (۱) جواب پیام تبریک (۱) مدیر شهرسازی و معماری اداره کل راه و شهرسازی استان (۱) گسترش بیابان (۱) استادابراهیم قاسمی (۱) رئیس هیات کونگ فو همدان (۱) احمدرضاشیری (۱) جمال لطیفی (۱) پیاده روی خانوادگی کبورداهنگ (۱) محور کوریجان به قهاوند (۱) سید حسین میرشفیع (۱) حسن غیبی (۱) بازدید دهیارن شهرستانهای همدان و فامنین از مجلس شو (۱) کارتن خوابها (۱) مدرسه رسالت کوریجان (۱) صبحانه سالم در برنامه اردویی دانش آموزان (۱) تعاونی دهیاریهای بخش (۱) رتبه عالی سایت بسیج خواهران پایگاه سما (۱) حجت الاسلام علی محمد پور (۱) حضور ایران در سوریه (۱) قانلی یول (۱) کارگاه تخصصی مهارت های زندگی (۱) مهدیه همدان (۱) بزرگداشت شهدای دولت (۱) حجت الاسلام مسلم اسدی (۱) مدیر عامل شرکت مخابرات (۱) نظری پویا (۱) وازگونی (۱) بلوار بهشت (۱) حوزه شهید خادپر (۱) ایسنا همدان (۱) ارتقا بخش به شهرستان (۱) شورای اقامه نماز (۱) فراکسیون شاهد (۱) رضا قیامت (۱) مدیر گیزمیز (۱) خانه عالم روستای جنار (۱) قادر آباد (۱) رنجبر زاده (۱) مریانج (۱) کارخانه آرد (۱) سلامتکده (۱) فرمانداری اسد آباد (۱) نعاون روستایی (۱) ان صلاح همدانی (۱) معاون اجتماعی ، فرهنگی و گردشگری (۱) صنعت مرغداری، دامپروری و شیلات (۱) محمد رودباری (۱) ابرار خرم (۱) کلاه برادر (۱) سید مصطفی رسولی (۱) سوگواری و آیین های مذهبی کوریجان ع (۱) کدخدا درویش علی چراغی (۱) موگرینی (۱) گالری عکس طایفه نوروزی (۱) تلگرام تاریخ و فرهنگ کوریجان (۱) دهه فجر94 (۱) شمارش آرا کاندیاها (۱) جشن 13 فروردین (۱) حسینیه کوریجان (۱) جواب پیام تسلیت اب (۱) عبدالله خدیمی، شاعر اراکی (۱) گالری عکس طایفه رمضانی (۱) ذاکر اهل بیت حاج علی رمضانی (۱) مصوبات سفر (۱) حامد صالحی (۱) شهدای همدان (۱) بخشداری مرکزی همدان (۱) چشمه قصابان (۱) تقسیمات سیاسی (۱) دادستان کبود راهنگ (۱) غلامرضا ناصر تبار (۱) کمسیون صنایع و معادن (۱) پیام تبریک (۱) حمید اسماعیلی (۱) شورا اسلامی کوریجان (۱) معاون امور عمرانی (۱) حاج رضا عباسی (۱) زیرسازی آسفالت معابر (۱) رئیس مخابرات شهرستان کبودراهنگ (۱) اسماعیل آیینی (۱) صورت جهیزیه عروس (۱) علی اشرف فرزند کربلایی علی جان (۱) نظارت وبازرسی از عملکرد پایگاه سما کوریجان (۱) جشن میلاد پیامبر(ص) و امام جعفرصادق(ع) (۱) سید رسول حسینی (۱) مدیرکل آموزش و پژوهش استانداری همدان (۱) کدخدا حاج مراد علی میرزایی (۱) روستای لتگاه (۱) منطقه حاجیلو قراگوزلو(روستاهای تاریخی، بیوک آباد، (۱) برنامه های افزایش جمعیت (۱) معاون اجرایی مرکز بهداشت استا (۱) کریدور شمالی (۱) احداث هتل کانکس (۱) حجت‌الاسلام علی محمدپور (۱) محمد رضا نظری (۱) شجره نامه طایفه آقا میرزایی (۱) رایکان سفلی (پایین) (۱) امیر آقا میرزایی (۱) پایگاه بسیج شهید بهشتی کوریجان (۱) نام گذاری سال 1394 (۱) سال ۹۴، سال «دولت و ملت، همدلی و هم‌ (۱) دهیاری قرخلر (۱) احوالات حضرت زهرا(س) (۱) ضریح حضرت ابوالفضل (ع) (۱) آیت‌الله بنی‌صدر (۱) مهد کودک مژده کوریجان (۱) بهزیستی شهرستان کبودراهنگ (۱) حجت الاسلام والمسلمین قاسم اسکندری (۱) امام جمعه کوریجان (۱) گالری عکس خاندان اویسی (۱) محرم اویسی (۱) جواب پیام تسلیت (۱) شهرجدید نهران کوریجان (۱) حجت الاسلام و المسلمین حسین محقق امام جمعه محترم ق (۱) شناسنامه روستای یسرلو (۱) تولدحضرت زهرا (۱) نذر امام زاده (۱) تپه تاریخی یسرلو (۱) گالری عکس خاندان چراغی (۱) شجره نامه خاندان چراغی (۱) شجره نامه طایفه خدابنده لو (۱) محرم 1393 (۱) خانه عالم روستای کوریجان (۱) حد و مرز کوریجان (۱) تولید شاخص (۱) مدیریت خانه رزمی نشاط کوریجان (۱) مسابقات کشتی نونهالان کوریجان (۱) شهید امراله زمانی (۱) محور فرعی بهار به کوریجان (۱) کمربندی شمال به غرب (۱) وطن تورپاغیندا یئرلی بیر داشام اولمازکی هر سئله سی (۱) یاد ماندگاران (۱) مدیرکل حمل و نقل و پایانه‌های (۱) جاده ترانزیتی (۱) محور همدان-کوریجان (۱) مسابقات طناب‌زنی بانوان (۱) مسابقات آمادگی جسمانی بانوان (۱) خانه عالم روستای قرخلر (۱) خانه عالم روستای بوبوک (۱) سرگرد پاسدار علی رجبی (۱) نشست بصیرتی پایگاه قدس روستای یسرلو (۱) کارگاه فرزند پروری (۱) یادواره شهدای روستای مزرعه مهدی آباد کبودراهنگ (۱) میرزا محمد علیخان فریدالملک قرخلری (کبودراهنگی) (۱) مشاهیر و بزرگان روستای قرخلر (۱) ساختمان دهیاری (۱) حریق یک انبار علوفه (۱) معاون دام÷زشکی استان همدان (۱) محسن مرادی پناه (۱) میرزا علی حسینی (شیر کوریجان) (۱) مبل و منبت (۱) اکنلو (۱) خندوانه (۱) شجره نامه طایفه حعفری (۱) شجره نامه طایفه جعفری (۱) ابوبکر بغدادی (۱) شجره نامه طایفه اصلانی (۱) مراسم ارتحال حضرت امام ره (۱) 1393 عکس مناسبت (۱) روغن پالم (۱) دجالواره (۱) مدرسه راهنمایی امام خمینی (۱) گرمخانه (۱) شهردار بهار (۱) گالری عکس طایفه خدابنده لو (۱) حیوانات درنده (۱) خاندان کرمی (۱) خاندان کریمی (۱) طایفه جمشیدی (۱) افشا گری (۱) کندیم (۱) طایفه کرمی (۱) بابک زنجانی (۱) هیات کوریجانی های (۱) زهرا شعبانی (۱) لیست کاندیدا های مورد حمایت (۱) توسعه روستاها (۱) آقامعلی رشیدی فرزند امیر بگ (۱) نصرت حسینی فرزند غلامحسین (۱) سوباشی (۱) نفوس و مسکن (۱) علی جنتی (۱) رئیس سازمان برنامه و بودجه (۱) جنت الشهدا (۱) سیدرضا صالحی امیری (۱) ولی الله سیف (۱) محمدباقر نوبخت (۱) مدافعان حرم (۱) گالری عکس طایفه ملکی (۱) معماری ایرانی اسلامی (۱) سید نورالدین عافی (۱) تجمع مردم (۱) حضرت آیت اله خامنه ای (۱) راهپیمایی روزقدس (۱) ارتش آزاد (۱) سران قوا (۱) عبدلی (۱) بلوار کاشانی (۱) حرم امام (ره) (۱) فرماندار کبودراهنگ (۱) رضا داوود نژاد (۱) فرماندار نهاوند (۱) حجت الاسلام طاهری (۱) ابوالقاسم نباتی (۱) محسن کوهکن (۱) تولید دارو (۱) سید حسین جعفری (۱) کمسیون امنیت ملی (۱) پیکرشهید (۱) ابراهیم دهقانی خواه (۱) شهرداری ملایر (۱) نایب رئیس (۱) حسین فریدون (۱) صالحی امیری (۱) حاج غلامرضا نوروزی (۱) سید بشیر حسینی (۱) شهر صالح آباد (۱) 30 مهر (۱) سد تالوار (۱) امامزاده مصطفی و ابراهیم (۱) حمید کیانی (۱) شهردار همدان (۱) لایه روبی (۱) عباسعلی مغیثی (۱) سهراب فتحی (۱) میرجمال حسینی (۱) فارسی ترکی (۱) ورزشهای زمستانی (۱) روستاهای بزرگ کبودراهنگ (۱) سلطانی فر (۱) حیدر محمودی (۱) موسیغی استان همدان (۱) آلبوم موسیغی (۱) رسول ابراهیم خانی (۱) پیگیریهای ویزه مدیر وبلاگ (۱) تعاونی دشت طلائی کوریجان (۱) مسلم آقامیرزائی (۱) شرکت تعاونی میخ سازی کوریجان (۱) شمیم الوند کوریجان (۱) عین اله زمانی (۱) مراسم تقدیر از فرماندار پیشین (۱) معرفی فرماندار جدید (۱) مدیرعاملی بهسازی و نوسازی شهرداری همدان (۱) تفکیک حوزه انتخابیه (۱) کمیسیون شوراها و امور داخلی (۱) *اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی* (۱) برزول (۱) قلعه چاه (۱) بخشدارگل تپه (۱) شجره نامه طایفه فضلی (۱) شجره نامه طایفه جوادی (۱) داریوش حق دوست کوریجانی (۱) هنذمند و هنرپیشه (۱) بازیگر، کارگردان (۱) تئاتر و یسنما (۱) آمریکایها در کوریجان (۱) مجتبی زارعی (۱) شجره نامه خاندان احمدی (۱) شجره نامه خاندان اکبری (۱) عبداله خان سرتیپ (۱) فرهنگ دکترمعین (۱) غازان خان تیموری (۱) شجره نامه طایفه خدایی و سلیم خانی (۱) دلریش (۱) جان کری (۱) آبهای زیر زمینی (۱) کبدی (۱) فرآورده های لبنی (۱) شجره ملعونه (۱) تربیت بدنی کبودراهنگ (۱) نصرالله خان کوریجانی (۱) فرش بافی (۱) سردار آبنوش (۱) بعثت پیامبر (۱) خانه های روستایی (۱) مهدی کرمی (۱) معماری روستا (۱) شجره نامه طایفه صفی یی (۱) شجره نامه طایفه مهدوی (۱) شجره نامه خاندان رستمی (۱) شهدای گمنام (۱) شجره نامه طایفه حاج حسین رضا (۱) گورستانهای کوریجان (۱) کاروند (۱) ملاحسین بیاتی (۱) گالری عکس خاندان مینایی (۱) گالری عکس طایفه اکبری (۱) گالری عکس خاندان اکبری (۱) خاندان احمدی (۱) گالری عکس خاندان احمدی (۱) شجره نامه طایفه حسنی (۱) گالری عکس طایفه حسنی (۱) گالری عکس خاندان محمدی (۱) نان پحتن در خانه های کوریجان (۱) گالری عکس طایفه شیرازی (۱) قهوهخانه کوریجان (۱) کدخدامحمدحسین نوروزی (۱) عباس قهوه چی (۱) عبدالصمد میرزاعزالدوله (۱) گالری عکس طایفه آقا میرزایی (۱) مسعود سالور (۱) پیاده روی خانوادگی (۱) همایش پیاده روی (۱) محسن نریمان (۱) شجره نامه سادات کوریجان (۱) محمد علی محمدی (۱) قصور پزشکی (۱) یادداشت نویسنده (۱) اکبر رنجبر زاده (۱) پارک علم و فناوری (۱) بخش گل تپه (۱) سردار محمدرضا نقدی (۱) کمیته برنامه ریزی (۱) معاون فرماندار (۱) راه پیمایی روز قدس (۱) عاملی اردبیلی (۱) گریبایدوف (۱) پوشاک اسلامی (۱) هیئت اجرایی (۱) پور مختار (۱) معلم ورزش (۱) جامعه روحانیت (۱) علی اکبر نظری (۱) معابر (۱) حجت الاسلام جوادی (۱) محمد کاظمی (۱) ال سعود (۱) باشگاه خبرنگاران (۱) عباس زمانی (۱) اگهی ترحیم (۱) رضا فیضی پور (۱) دهیار مهاجران (۱) آیت اله بروجردی (۱) آل خلیفه (۱) حوزه علمیه خواهران (۱) آرامستان (۱) محمد کرمی (۱) سید رضا موسوی (۱) محمد ابراهیم اسدی (۱) هیات امنا مسجد قمر بنی هاشم (ع (۱) پایگاه مقاومت شهید دستغیب (۱) مجتمع رفاهی امیر اشرف (۱) 31 شهریور (۱) علی اکبر افشار نایب کوریجان (۱) گالری عکس خاندان افشار (۱) معاینه فنی (۱) موکب (۱) کنتور آب (۱) کمیسیون اجتماعی مجلس (۱) جشن میلاد (۱) ویکی لیکس (۱) سید عظیم شیروانی (۱) ماران (۱) مسجد تاریخی مهاجرات(ماران) (۱) رزمندگان (۱) اساتید دانشگاه (۱) دستاوردهای انقلاب (۱) حفاظت شده (۱) آخوندی (۱) راه اهن (۱) نادر شاه افشار (۱) مخزن آب (۱) عزای عمومی (۱) بینندگان وبلاگ (۱) نامها (۱) اتاق اصناف (۱) نیروگاه خورشیدی (۱) نماینده تهران (۱) بخش صالح آباد (۱) شهید مفتح (۱) عسگری (۱) هفته پژوهش (۱) طرح تفصیلی (۱) پیکر (۱) سیستم تبلیغاتی (۱) لباس مدرسه (۱) پول ملی (۱) کارت هوشمند (۱) نیروی مقاومت بسیج (۱) زنان و زایمان (۱) آخرین خبر (۱) موتلفه اسلامی (۱) تبلیغات اسلامی (۱) هفته بسیج (۱) استعفاء (۱) عثمانی (۱) میترا حجار (۱) خزانه (۱) جمهوریخواه (۱) بادامچیان (۱) تلگراف (۱) محمد علی نجفی (۱) خوابگاه دانشجویی (۱) اقامه نماز (۱) انتحاری (۱) جبهه جنگ (۱) پرورش بلدرچین (۱) نخجوان (۱) رکود (۱) زورخانه (۱) پیش دبستانی (۱) وزارت بهداشت (۱) عکس طبیعت کوریجان (۱) فیلم مستند (۱) وزیر دفاع (۱) رجل سیاسی (۱) مرگ مغزی (۱) عکاس (۱) کابل (۱) دستگیری (۱) پاس همدان (۱) میلاد حضرت علی (۱) راهنمایی و رانندگی (۱) کما (۱) درخواست کمک (۱) تغذیه مصنوعی (۱) مهاجران اراک (۱) کمیسیون فرهنگی (۱) حضرت مهدی عج (۱) فضای مجازی (۱) فرهاد فخرالدینی (۱) جانباز شیمیایی (۱) علی اکبر جوانفکر (۱) شوراهای اسلامی (۱) میلادامام حسین (۱) کمیته امداد (۱) اردوغان (۱) اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی (۱) مومیایی (۱) نخبه (۱) موشک بالستیک (۱) بروجردی (۱) ماشین عروس (۱) محوطه تاریخی (۱) حاتم آباد (۱) نیروی هوایی (۱) اقتصاد جهانی (۱) حجاریان (۱) طناب زنی (۱) خراسان شمالی (۱) دیوان عالی کشور (۱) نتایج انتخابات (۱) سال تحصیلی (۱) محمدرضا شجریان (۱) شناسایی (۱) گوروان (۱) فرزند شهید (۱) بافت مسکونی (۱) عیسی جعفری (۱) افطاری (۱) چاه دشت (۱) مجاهدت (۱) خجسته (۱) سارق (۱) رفتاری (۱) تحصیلکردگان (۱) یالثارات (۱) رحمانی فضلی (۱) گالری عکس طایفه صفی ئی (۱) کیو کوشین (۱) عکس عروسی (۱) تصادفات جاده ای (۱) چزابه (۱) شماره تلفن ادارات (۱) کارکنان ادارات کبودراهنگ (۱) ترامپ (۱) فصل مدرسه (۱) طایفه مرادی (۱) گالری عکس طایفه مرادی (۱) گئتمه ترسا بالاسی (۱) علی آقا واحدی (۱) نامهای جالب (۱) گالری عکس طایفه مهدوی (۱) طایفه میرزایی (۱) نایب کوریجان (۱) علی اکبر افشار (۱) آسفالت جاده (۱) سایان (۱) پذیرش دانشجو (۱) محرم1388 (۱) سیلوی 80هزار تنی کوریجان (۱) گنج نامه (۱) روستاهای ترک (۱) گالری عکس خاندان بابایی (۱) سرمازدگی باغات (۱) شیخ تقی طاهری (۱) سید مصطفی حسینی (۱) زبان سومری (۱) زبان همدانی (۱) خاندان یا طایفه نوروزی (۱) کشت کلزا (۱) عزاداران حسینی (۱) گرانی گوشت (۱) راهنگ سبز (۱) کنگره آمریکا (۱) هوشنگ کامکار (۱) ده فجر (۱) محمد حسینی (۱) انسانهای اولیه (۱) ماموران انتظامی (۱) کوریجان رشت (۱) طایفه حسنی (شبیه خوان طایفه سی) (۱) شال سالاماخ منجوق چیخارتماغ (۱) محلات قدیم کوریجان (۱) ایلان داشی (۱) ایرانی کشی (۱) دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام (۱) همدانی (۱) قمری دربندی (۱) دولومیت (۱) اختر شناسی (۱) پلاکت (۱) پیشگیری از اعتیاد (۱) سر مربی (۱) حسین شریعت مداری (۱) شهر بازی (۱) شاه طهماسب صفوی (۱) ملا پناه واقف (۱) کورجان (۱) مسجد ارگ (۱) گوریجان (۱) کریجان (۱) معاون رئیس جمهور (۱) حمید بقایی (۱) آیت‌الله خاتمی (۱) مسابقات قهرمانی کشور (۱) بسیج دانش آموزی (۱) امام زاده (۱) عمرانی (۱) ارباب رجوع (۱) محسن ترکاشوند (۱) سعید افقی (۱) خبر آنلاین (۱) نماینده نهاوند (۱) گفتمان دینی (۱) سی تی اسکن (۱) ستاد اسکان (۱) قلعه ارباب (۱) مجمع عمومی (۱) بسیج سازندگی (۱) پیام نور (۱) انرژی هسته ای (۱) بخش خصوصی (۱) لیگ برتر (۱) مهرداد بذرپاش (۱) وزارت نفت (۱) نایب رئیس مجلس (۱) منابع آب (۱) نابینایان (۱) محمود کریمی (۱) فضولی (۱) امارات متحده عربی (۱) شهید همت (۱) تلفن همراه (۱) مسجد جامع (۱) بازار همدان (۱) اصناف (۱) شهردار (۱) بوم گردی (۱) فروشنده (۱) حساب بانکی (۱) کلیه (۱) منافقین (۱) وزارت اطلاعات (۱) تقدیر و تشکر (۱) تنظیم خانواده (۱) بزرگراه (۱) بدون کنکور (۱) فراری (۱) صالحین (۱) اهداء عضو (۱) سفرهای استانی (۱) تجمل گرایی (۱) قشم (۱) عراقی (۱) ساخت (۱) عذرخواهی (۱) ناطق نوری (۱) فضای سبز (۱) زیرساخت (۱) نیروهای مسلح (۱) علی جعفری (۱) حیدری (۱) سالن ورزشی (۱) عربستان (۱) اجبار (۱) متین (۱) جریمه (۱) کابینه (۱) پوکی استخوان (۱) خشکسالی (۱) صادرات (۱) میزان (۱) مشاور (۱) منطقه (۱) شفیعی (۱) تروریستی (۱) فرهنگ اسلامی (۱) همسایه (۱) حاشیه (۱) کوهنورد (۱) نهی از منکر (۱) شبکه اجتماعی (۱) صفوی (۱) رشت (۱) مهدی هاشمی (۱) روزنامه (۱) اسکواش (۱) پیام نوروزی (۱) چهل حدیث (۱) سازمان ملل (۱) ارزانفود (۱) رضا طلایی نیک (۱) گردهمایی (۱) شهدا (۱) عراق (۱) فرودگاه (۱) بیانیه (۱) جنگ جهانی (۱) شهرسازی (۱) استان مرکزی (۱) آمازون (۱) تسهیلات (۱) حادثه (۱) تهران (۱) گندم (۱) آذربایجان (۱) کشاورزی (۱) اطلاعیه (۱) زندان (۱) معجـزه (۱) ونزوئلا (۱) طرح (۱) مهربان (۱) مادر (۱) استقلال (۱) دست (۱) اصلاحات (۱) تبلیغات (۱) زایمان (۱) سلامت (۱) بیماری (۱) اعتیاد (۱) نماز (۱) چین (۱) تسنیم (۱) قیمت (۱) رد صلاحیت (۱) فناوری اطلاعات (۱) اسرائیل (۱) مجلس (۱) مرگ (۱) انقلاب (۱) اجتماعی (۱) ازدواج (۱) شیرین (۱) جوانان (۱) نشریه (۱) آمار (۱) ادبی (۱) هاشمی (۱) ایران (۱) آزادی (۱) سفر (۱) مسجد (۱) تولد (۱) اهواز (۱) کتاب (۱) ورزش (۱) بسیج (۱) بین الحرمین (۱) رهبری (۱) امام رضا (ع) (۱) گزارش عملکرد (۱) یهود (۱) اشتباه (۱) حضرت محمد (ص) (۱) ولایت (۱) صفر (۱) پارک (۱) ماهواره ای (۱) اعتماد به نفس (۱) ترافیک (۱) مهاجرت (۱) معتاد (۱) کشتی (۱) طب سنتی (۱) اتاق بازرگانی (۱) اعدام (۱) وهابیت (۱) دولت (۱) ورزش باستانی (۱) المپیک (۱) امتحان (۱) پزشکیان (۱) تجاوز به عنف (۱) راه (۱) امام حسین (ع) (۱) گرگ (۱) آسیب های اجتماعی (۱) وزارت خارجه (۱) پرچم (۱) مسافران نوروزی (۱) اسکار (۱) دانشمندان (۱) چهارشنبه سوری (۱) هزینه (۱) جهاد کشاورزی (۱) امامت (۱) گیلان (۱) تیراندازی (۱) امام شناسی (۱) شکار (۱) حامیان (۱) اوباما (۱) پزشکی (۱) حجت الاسلام آزادی خواه (۱) علی نصیرزاده (۱) منصور رضوانی جلال (۱) مدیر امور آبفا (۱) یخزدگی (۱) محمدرضا بیاناتی (۱) فرمانده تیپ 32 انصارالحسین(ع) (۱) سردار مهدی فرجی (۱) چورمق (۱) ثبت احوال شهرستان همدان (۱) رضا زمانی (۱) معاون برنامه ریزی و امور عمرانی (۱) نلگرام (۱) حجت‌الاسلام حسین گروسی (۱) راه نمایی و رانندگی (۱) رئیس اوقاف و امور خیریه شهرستان نهاوند (۱) حجت الاسلام اسدپور (۱) به گزارش پایگاه خبری شبکه العالم، " کارل (۱) اقتصاد آنلاین ایران (۱) حجت الاسلام حسینی مجد (۱) 10 مسجد 10 سخنران (۱) حجت الاسلام ناصر نقوی (۱) خودرو گران قیمت (۱) حمیدرضا نیکداد (۱) آب و فاضلاب استان همدان (۱) حجت الاسلام سید رضا فاضلیان (۱) همدانی های مقیم تهران (۱) آقا محمدی (۱) زمردیان (۱) میعاد یاران (۱) ورزش بدنسازی (۱) سرهنگ بزرگعلی توری (۱) رقیق دوست (۱) حجت الاسلام سیدموسی حسنی مجد (۱) حاجی رضا تیموری (۱) تصفغیه خانه (۱) سید هادی حسینی بیدار (۱) شرکت هواپیماسازی بوئینگ (۱) موسوی اصفهانی (۱) مدیر حوزه های علمیه استان همدان (۱) نماینده رزن (۱) جدو (۱) حجت الاسلام مولا زاده (۱) حجت الاسلام حسنی حلم (۱) رئیس ستاد اقامه نماز استان همدان (۱) مصطفی پناهنده (۱) بدهکار کلان بانکی (۱) شواری شهر همدان (۱) شواری شهر ملایر (۱) رضا زنگنه (۱) مدیر کل امور اجتماعی استانداری همدان (۱) مهرداد نادری فر (۱) تهیه لباس (۱) تخلف اخلاقیومالی (۱) امور اقتصادی و دارایی استان همدان (۱) دوبانده (۱) حاکمی (۱) بخشدار لالجین (۱) فرمانده پایگاه نورژه (۱) فرد نخبه (۱) حمیدرضا رهبر (۱) دهستان ترک شرقی (۱) جذب دانشجوی خارجی (۱) حمل دام (۱) مدیر کار و رفاه اجتماعی (۱) سردار مظاهر مجیدی (۱) عبدالعظیم رضایی (۱) پل آهنی (۱) زندگی بخشید (۱) حجت الاسلام محمد کاوندی (۱) ارزشهای دینی (۱) مسجد و حسینیه (۱) بسیج استان (۱) آب منطقه ای همدان (۱) مرتضی عزالدین (۱) شرکت آبفار همدان (۱) سیدمصطفی هاشمی (۱) حاج میرزا سلگی (۱) روستای ایرو (۱) آزمایش dna (۱) روستای مهبار (۱) شهر چوب (۱) سردار قدیر نظامی (۱) محمد ن (۱) عملیات قراویز (۱) محمد خاکی (۱) سید هاشم موسوی (۱) حجت الاسلام رنجبر (۱) تیم تشریفات (۱) اسکیت یو (۱) مدیر کل اوقاف (۱) مهدیان نسب (۱) مهر تندرستی (۱) شهر مریانج (۱) داور همدانی (۱) بیژن حیدری (۱) شهرکبودراهنگ (۱) شهر ملایر (۱) مسئول بسیج (۱) عمل به واجبات (۱) مجمع فعالان رسانه های انقلاب اسلامی (۱) شورای شهر بهار (۱) کار تعاون و رفاه اجتماعی (۱) هفته ازدواج (۱) کار گردان (۱) بهروز بیگی (۱) 12 نماز جمعه، 12 سخنران (۱) قراویز (۱) یخشدار قهاوند (۱) محمدتقی صوفیان (۱) رضا حقی (۱) معاون سازمان ورزش و جوانان (۱) ماماهان (۱) مدیرکل فنی و حرفه ای (۱) علیرضا مهرابی (۱) شورای عالی خانه موسیغی (۱) سردار حاج‌میرزا سلگی (۱) بیر جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی (۱) محمد جواد بربریان (۱) سایت خبری اعتدال (۱) مدیرجهاد کشاورزی (۱) سرهنگ دوم پاسدارمحمدتقی امیدی (۱) سید روح الله حسینی (۱) امام جمعه ملایر اما (۱) نماینده همدان و فامنین (۱) سرشماری نفوس و مسکن 1395 (۱) امیدعلی پارسا (۱) هادی گل محمدی (۱) حجت الاسلام محمد کاروند (۱) شهید محمد حسین بشیری (۱) علی حاجی‌زاده (۱) کانون اسلامی همدان (۱) دامپزشکی استان همدان (۱) محمد جواد سیف (۱) هاشم اسکندری (۱) دهیاران بهار (۱) روستاهای بخش مرکزی (۱) اهانت آمیز (۱) یازانه (۱) حواددث غیر مترقبه (۱) استاد حوزه علمیه قم (۱) حجت‌الاسلام حسین شریفی (۱) همایش ائمه جماعات شهرستان همدان (۱) محمداسماعیل مطل (۱) مدیرکل سلامت جمعیت، خانواده و مدارس وزارت بهداشت (۱) شرکت پشتیبانی امور دام (۱) جواد نگاهداری (۱) دیرکل راه و شهرسازی استان همدان: (۱) معاونت غذار و دارو (۱) جوان ورزشکار (۱) بخش مرکزی بهار (۱) فاطمه‌السادات شبیری (۱) حضرت آیت اله آملی لاریجانی (۱) سرهنگ داوود قاسمیان (۱) حجت‌الاسلام‌والمسلمین عباسعلی مغیثی (۱) مسعود اقلامی (۱) کنار گذر (۱) میثم مصطفی جوکار (۱) معاون سیاسی سپاه (۱) محمدرضا عبادیان (۱) حصار امام خمینی (ره) (۱) حجت‌الاسلام احمدحسین فلاحی (۱) جهاد کشاورزی رزن (۱) محمود فتحی (۱) کریمی قدوسی (۱) معاون هماهنگ کننده قرارگاه خاتم الانبیا (۱) فارسپان (۱) حفاظت هواپیمایی سپاه (۱) فرهاد فراهانی (۱) تبر اندازی (۱)
دوستان من بسیج فامنین اداره ورزش و جوانان فامنین حوزه علمیه امیرالمومنین (ع )فامنین مجمع شیفتگان ابی عبداله شهرستان فامنین هیات حضرت امیرالمومنین (ع) شهرستان فامنین انجمن ادبی شوق قلم شهرستان فامنین وبلاگ اختصاصی انجمن اندیشه و پیشرفت فامنین کتابخانه شهید مطهری فامنین آموزش و پرورش شهرستان فامنین هنرستان دخترانه حضرت زهرا (س) فامنین شبکه بهداشت و درمان شهرستان فامنین پیشرفت و توسعه فامنین هیات فوتبال شهرستان فامنین بخشداری پیشخور فامنین وبلاگ حقوقی ماماهان فامنین سحر رایانه ماماهان تعزیه خوانی ثاراله ماماهان ائل قیزی آوای مهاجران بخش مرکزی همدان بخش نوبران شهرستان ساوه بوبوک آباد -دیار محمد جعفر مجذوب علی شاه همدانی پایتخت سفال ایران لالجین پایگاه شهید مصطفی خمینی داق داق آباد تبليغات وبلاگي تعاون همدان جوانان روستای کرفس- رزن خاکریز-شهرستان اسد آباد دریافت کتاب و مقاله راهنگ سبز روستای آقداش-- نوبران ساوه روستای بابا خنجر روستای دوچشمه(کله خان) نهاوندستان روستای سامان - نوبران ساوه روستای سلیمانی نیشابور روستای سوزن -شهرستان رزن روستای سوزن-شهرستان رزن کبودراهنگ-مرکری-قاباق تپه روستای کوزره - شرا - همدان روستای گنبد روستای نینج -شهرستان رزن سازمان تبليغات اسلامي شهرستان كبودراهنگ سایانی های مقیم قم سریش آباد قروه سیاهپوشان-محرمعلی صمدی مداح اهل بیت سیراوند اسدآباد شهر زیبای من فامنین همدان شیخ جراح- گل تپه کبودراهنگ فریازان فضای اشتراک فایل رایگان قروه درجزین قشقایی بی وطن وطن پرست-بهزاد حیاتی جعفربیگی گزل کندیم دینگله کهریز همدان لالجین منیم گوزل کندیم پامبولو(پامولو)--شهرستان فامنین مهدی غلامی موسیقی ترکی همدانی نمسا همدان پایتخت تاریخ وتمدن وبلاگ فرهنگ وتاریخ مریانج شرکت بازرگانی پاسارگاد روستای فامرین شعرهای بی کتاب -مرتضی رشیدی خلیل کرد بهار-روستای بهادر بیگ پایگاه خبری تحلیلی کورنگ اخبار کبودراهنگ-مجتبی بهرامی کربلایی امیر محمد اسکندری-شهدا شرمنده ایم دهیاری مارهموار(راهموار) شرکت تعاونی دهیاریهای بخش لالجین پایگاه بسیج سما کوریجان روستای ویان-مرکز دهستان سبزدشت بصیرت ویان کتابخانه عمومی قدس ویان سایت تابناک همدان اسدآباد افشار آموزش ترکی آذربایجانی آموزش زبان فارسی برای ترک زبانها جهاد پرس پرتال زیگور طراح قالب