معاون وزیر راه و شهر سازی روکش محور کوریجان قهاوند از برنامه های اولویت دار است

جلسه بررسی وضعیت راه های منطقه قهاوند با حضورراههای روستایی وزیر راه و شهرسازی ، بخشدار و امام جمعه قهاوند در محل بخشداری قهاوند برگزار شد.

به گزارش دیار تاریخی کوریجان، جلسه بررسی وضعیت راه های منطقه قهاوند با حضور معاون راههای روستایی وزیر راه و شهرسازی ، بخشدار و امام جمعه قهاوند و برخی دیگر از مسئولین منطقه در محل بخشداری قهاوند برگزار شد.

راه و شهر سازی

معاون راههای روستایی وزیر راه و شهرسازی در بازدید از راههای مواصلاتی بخش قهاوند همدان با بیان اینکه توسعه و بهسازی راههای روستایی عاملی است برای ماندگاری روستاییان در روستاها گفت : 16 میلیارد ریال اعتبار برای تعریض و روکش آسفالت محور اصلی همدان - قهاوند در محدوده استان همدان تخصیص داده شده است که عملیات اجرایی آن بزودی آغاز می شود .

سید حسین میرشفیع توجه به ایمنی و کیفیت محورهای ارتباطی را ضروری دانست و بر تسریع در تکمیل و طرح های در دست اقدام تاکید کرد.

وی در ادامه گفت:روکش محور قهاوند کوریجان ، روکش محور قهاوند کوزره روکش مسلم آباد به دوراهی عبدالرحیم ، تعریض محور عبدالرحیم میلاجردو روکش شورین به قبچاق نیز از دیگر برنامه های اولویت دار است که به زودی عملیات اجرایی آنها نیز آغاز می شود .


/ 0 نظر / 36 بازدید