فرماندار رزن : به 14 روستای شهرستان با تانکر آبرسانی می شود

فرماندار رزن در شورای اداری شهرستان با حضور وزیر نیرو به عنوان نماینده دولت در این شهرستان، اظهار داشت: شهرستان رزن دارای ۴۷۰ شهید است.

فتحعلی حسینی عصر سه شنبه در شورای اداری شهرستان رزن که با حضور وزیر نیرو به عنوان نماینده دولت در این شهرستان برگزار شد، اظهار داشت: شهرستان رزن دارای ۴۷۰ شهید است.

حسینی در ادامه سخنانش با اشاره به اینکه شهرستان رزن رتبه نخست تولید رازیانه را در کشور به خود اختصاص داده است، بیان داشت: شهرستان رزن با دارا بودن ۷۰ مرغداری و یک میلیون و ۲۰۰ هزار قطعه جوجه ریزی رتبه چهار را به خود اختصاص داده است.

وی با بیان اینکه ۳۲ هزار از اراضی این شهرستان تحت کشت آبی قرار دارند، افزود: ۹۵ درصد اراضی زراعی استان همدان تحت پوشش آبیاری تحت فشار است.

فرماندار رزن با بیان اینکه شهرستان رزن دارای ۷۲ واحد صنعتی است، بیان داشت: ۳۱۰ میلیارد تومان در سال ۹۳ سرمایه گذاری صنعتی در این شهرستان بوده است.

حسینی موقعیت شهرستان رزن را برای سرمایه گذاری مطلوب عنوان کرد و ادامه داد: از ۳۱ هزار واحد مسکونی در رزن ۲۲ هزار مقاوم سازی شده است.

فرماندار رزن از تدوین منشور فرهنگی شهرستان رزن خبر داد و بیان داشت: ۱۶۷ کنتور هوشمند بر روی چاه های آب شهرستان رزن نصب شده است و ۱۶۴ چاه غیر مجاز در این شهرستان مسدود شده است.

وی در ادامه سخنانش با اشاره به اینکه در ادامه سخنانش ازبرخی پیشرفت های این شهرستان در موارد مختلف خبر داد و عنوان کرد: پیشرفت ۲۱ درصدی در توسعه جنگل ها، پیشرفت ۹ درصدی در توسعه گلخانه ای و پیشرفت ۴۵ درصدی در مبارزه با آفات گیاهی از جمله این موارد بوده است.

فرماندار رزن در پایان سخنانش اظهار داشت: ۱۴ روستای این شهرستان با تانکر آبرسانی می شود که برای ۳۶ کیلو متر آبرسانی سه و نیم میلیارد تومان نیاز است.

حسینی مهمترین بحث در شهرستان رزن را اصلاح الگوی مصرف عنوان کرد و بیان داشت: در راستای اجرای طرح تحول نظام سلامت در شهرستان رزن شش میلیارد تومان هزینه شده است.

فتحعلی حسینی-فرماندار رزن

/ 0 نظر / 39 بازدید