دهیار سابق کوریجان شهردار فامنین شد

شهردار جدید فامنین با بیان اینکه برنامه‌های خوبی در زمینه هویت‌بخشی به شهر فامنین اجرا خواهد شد، اظهار کرد: امیدواریم بتوانیم با اجرای سریع پرو‌ژه‌ها چشم‌انداز شهر را تغییر دهیم | احمد محمدی با بیان اینکه فامنین شهری در مسیر عبور مسافران است، افزود: بر این اساس برای ایام تابستان و پذیرایی از مسافران برنامه‌ریزی خواهیم کرد.

به گزارش دیار تاریخی کوریجان احمد محمدی راستی، معاون شهردار منطقه 2 همدان به عنوان شهردار فامنین منصوب شد.

شهردار جدید فامنین با بیان اینکه برنامه‌های خوبی در زمینه هویت‌بخشی به شهر فامنین اجرا خواهد شد، اظهار کرد: امیدواریم بتوانیم با اجرای سریع پرو‌ژه‌ها چشم‌انداز شهر را تغییر دهیم.

احمد محمدی با بیان اینکه فامنین شهری در مسیر عبور مسافران است، افزود: بر این اساس برای ایام تابستان و پذیرایی از مسافران برنامه‌ریزی خواهیم کرد.

شهردار فامنین به کمبود فضای سبز در این شهر نیز اشاره کرد و گفت: فضای سبز فامنین با استانداردها و سرانه‌های جمعیتی فاصله زیادی دارد که سعی می‌شود این فاصله کمتر شود.

مطالب مرتبط:

پیام تبریک -انتصاب شهردار فامنین

پیام تبریک به جناب آقای پور مجاهد

/ 2 نظر / 47 بازدید
ح. غیبی

با عرض تبریک و آرزوی موفقیت برای ایشان

حقدوست

[گل][گل][گل][گل][گل][گل] [گل][گل][گل] سلام دوست گرامي. [گل] ضمن تبريک ولادت با سعادت امام زمان(ع) خدمت شما؛[گل] اين پيام، کارت دعوتيست محضر شما عزيز. خوشحال خواهم شد در کلبه خود در خدمت شما باشم. مطمئنا «مطالب متنوع وبلاگ»، که پاسخگوي بسياري سوالات ذهني شماست، مطلوب شما قرار خواهد گرفت. @@ چرا گناهکاران ثروتمند هستند؟[گل] @@ چرا امام زمان(علیه‏ السلام) را «قائم» مى‌‌نامند؟[گل] @@ در «رجعت»؛ چه کسانی با ظهور امام عصر(عج) به دنیا باز می‌‌گردند؟[گل] [گل] منتظر حضور و البته «نظرات ارزشمند» شما گرامي هستم.[گل] موفق و منصور باشيد. http://bia2mofid.persianblog.ir [گل][گل][گل] [گل][گل][گل][گل][گل][گل]