شایستگی همدان در استقبال مردم از رییس جمهوری متجلی شود

وی اضافه کرد: استقبال مردمی باید موید حضور گسترده اهالی این استان در همه صحنه ها و حماسه آفرینی آنان باشد چون همواره مردم همدان در مراحل حساس و ضروری شایستگی های خود را به نمایش گذاشته اند.
استاندار همزمانی این سفر با روز و هفته همدان و هفته دولت را مبارک دانست و اظهار کرد: انجام این سفر در این تاریخ اتفاق و موهبتی است که نصیب این استان شده است.

نیکبخت بیان کرد: از سازمانها، ادارات، تشکلهای مردمی، پارلمان بخش خصوصی، و همه تقاضامندم در حد شایستگی نام و تاریخ همدان، استقبال از کاروان تدبیر و امید را به عمل آورند و حمایت مردم از نظام و دولت را نشان دهند زیرا یکی از دلایل توفیق دولت این است که نظام اسلامی همچنان مشحون عنایت مردم است.

وی با بیان اقدامات انجام شده دولت در استان همدان و کشور، تصریح کرد: انجام این خدمات در شرایط تحریم های ظالمانه بسیار ارزشمند است و در استان همدان با شعار 'همت همگانی برای توسعه' مردم به صحنه آمدند و اقدامات بزرگی انجام شده است.

استاندار خاطرنشان کرد: تنها در یک خدمت بزرگ دولت تدبیر و امید، از محل طرح تحول نظام سلامت تاکنون در بخش درمان، یک هزار و 500 میلیارد ریال برای هزینه درمان 300 هزار نفر به استان تخصیص داده شده و در بخش زیرساخت های درمانی 500 میلیارد ریال هزینه شده است.

وی خواستار توجه معاونت اجرایی رییس جمهور به انتظارات مردم استان بخصوص در زمینه انتقال آب از سد تالوار و تامین ریل راه آهن همدان - تهران در سفر کاروان تدبیر و امید به این استان شد.

همدان در شهریور ماه سالجاری میزبان کاروان تدبیر و امید است.

/ 0 نظر / 40 بازدید