رئیس ورزش و جوانان کبودراهنگ منصوب شد

عباس قهرمانی از مدیران باسابقه اداره کل ورزش و جوانان استان با صدور حکمی به عنوان رئیس اداره ورزش و جوانان کبودراهنگ منصوب شد.

به گزارش خبرنگار دیار تاریخی کوریجان به نقل از خبرگزاری فارس از همدان، طی مراسمی با حضور احسان قنبری فرماندار کبودراهنگ و حسن دارششدر معاون اداره کل ورزش و جوانان استان، عباس قهرمانی به عنوان رئیس جدید ورزش و جوانان این شهرستان معرفی شد.

در این مراسم فرماندار کبودراهنگ گفت: در شهرستان کبودراهنگ با ظرفیت‌های بالایی که در ورزش وجود دارد باید بیشتر از امکانات موجود برای جذب بیشتر علاقه‌مندان استفاده کنیم.

احسان قنبری افزود: در حال حاضر با تلاش‌های انجام شده 25 هیئت ورزشی در بخش آقایان و 12 هیئت ورزشی در بخش بانوان در شهرستان فعال هستند که با توجه به امکانات و جمعیت شهرستان آمار خوبی است.

وی با اشاره به اینکه در سال 93 حدود 3 هزار و 100 نفر بیمه شده در رشته‌های مختلف در سطح شهرستان به ثبت رسیده است، ادامه داد: از این تعداد 2 هزار و 150 ورزشکار را آقایان و 700 نفر را بانوان ورزش تشکیل می‌دهند.

در ادامه این مراسم معاون توسعه منابع مالی و انسانی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان گفت: برخی رشته‌‌ها در شهرستان کبودراهنگ رشد و گسترش خوبی داشته و این نشانگر توجه جوانان این شهرستان‌ به ورزش است.

حسن دارششدر ضمن تقدیر از تلاش‌های جمال لطیفی در ریاست ورزش این شهرستان تصریح کرد: ورزشکاران کبودراهنگ که در رشته‌های کبدی، کاراته و برخی از رشته‌های رزمی فعالیت دارند حرف اول را در استان می‌زنند و کبدی شهرستان در حال حاضر قطب کبدی غرب کشور است.

وی یادآور شد: در کنار پرداختن به ورزش قهرمانی باید توجه ویژه‌ای به ورزش همگانی بین همه مردم شهرستان و شهر و روستا شود تا روحیه نشاط در بین خانواده‌ها را شاهد باشیم.

در پایان این مراسم با اهدای لوح تقدیر از زحمات جلال لطیفی تقدیر شد.

گفتنی است عباس قهرمانی از کارشناسان باسابقه اداره کل ورزش و جوانان است که سابقه مدیریت در شهرستان بهار را هم در کارنامه کاری خود دارد.


/ 1 نظر / 42 بازدید
محمدرضارشیدی

باسلام باتقدیر وتشکر از زحمات ارزنده جناب آقای لطیفی که انصافا تحول در ورزش شهرستان ایجاد کردند وحمایت ایشان از ورزش روستا ها بسیار چشمگیر بوده است ، انشاله که در ادامه هم موفق وموئد باشند. وآرزوی موفقیت برای جناب آقای قهرمانی . ارادت ویژه خدمت ایشان داریم وخوشحالیم که مدیر لایق وکارکشته برای این امور انتصاب شده است.