تشکر از همکاری و درخواست کمک

با سلام و تشکر از دوستداران دیار تاریخی کوریجان

ضمن عرض تسلیت ایام سوگواری حضرت فاطمه زهرا (س) به تمام خوانند گان وبلاگ .

وعذر خواهی از اینکه فرصت به روز کردن این وبلاگ را ندارم و تشکر از بزرگوارانی که با تماس تلفنی یا ایمیل یا هر نحو دیگر  به این وبلاگ و روستای کوریجان اظهار لطف داشتند. عکسهای این وبلاگ جدیداَ  به علت فیلتر شدن سرور ایران بلاگ قابل مشاهده نیست که با جابجایی عکسها به یک سرور معتبر  حل خواهد شد.

ا- از عزیزانی که قصد همکاری دارند خواهشمند است به ایمیل مدیریت وبلاگ مشخصات خود را ارسال کنند  یا با شماره همراه اینجانب تماس بگیرند

ایمیل اول :mostafa.nowrozi@yahoo.com

 ایمیل دوم: mostafa.nowrozi@gmail.com

شماره همراه:09183181593

2-شجره نامه های تمامی طایفه ها بصورت دست نویس آماده است  خواهشمند است برای تایید نهایی و آماده شدن از هر طایفه ای به نمایندگی یک نفر تماس گرفته و شجره نامه طایفه خود را برای تایید بزرگان طایفه تحویل بگیرد  مجدد یاد آوری میکنم که این وبلاگ محل انتشار تمامی شجره نامه ها نیست و شجره نامه ها بعد از تایید بزرگان طوایف و خاندانها در کتابی چاپ خواهد شد در این وبلاگ تعدادی از شجره نامه های روستا نمایش داده شده است.

3- جلسات هم اندیشی جوانان کوریجان انشا الله پس از انتخابات مرحله دوم شروع به فعالیت خواهد کرد و تاخیر شروع فعالیت به دلیل اینکه شائبه حمایت از فرد خاص مطرح نشود میباشد با امید خدا برای آبادانی منطقه کوریجان ودر کل تمام روستاهای استان تلاش خواهیم کرد.

4-در پایان  از جوانان تحصیلکرده روستاهای اطراف کوریجان که اظهار لطف نموده و علاقمندی خود را با همکاری با این گروه مطرح کرده اند تشکر میکنم  خصوصا تعداد زیادی از جوانان مهاجران  ابراز علاقه نمودند از روستای مارهموار برای این وبلاگ ایمیل فرستادند  از روستای حاتم آباد استاد گرانقدر دانشگاه جناب آقای بار ها ایمیل فرستاده اند تشکر می کنم

/ 2 نظر / 7 بازدید
علی

سلام چوخ یاخچی و گوزل وبلاگیز وار. سیزین نن تانیش اولماقدان چوخ سوینرم یاشاسین

ناصر نجفي

سلام سپاس